Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cukinia00

Poronienie zatrzymane-chybione

Polecane posty

Gość Cukinia00

Witajcie, zakładam wątek ponieważ przeszukałam pół internetu i nadal nie mogę znaleźć informacji na których mi zależy.

Jestem w trakcie pobytu w szpitalu. 29.11.19 rozpoznano u mnie poronienie zatrzymane decyzja lekarza było oczekiwanie na poczęcie krwawienia (nie zaczęło się) .Wczoraj otrzymałam skierowanie a dzisiaj pojawiłam się w szpitalu. Mimo tak długiego czasu chodzenia z ciążą obumarła dopiero teraz zrobiono mi HCG i okazało się że jest bardzo wysokie. Poinformowano mnie że potrzebują dodatkowego wyniku czwartkowego i że wtedy jeśli zmaleje to zostanie wykonany zabieg jeśli nie to usłyszałam "odeślemy Panią do kliniki z pełną dokumentacją tam zostanie wykonany prawdopodobnie też łyżeczkowanie ale zostaną podane agresywne(?) Leki"

Co to jest za klinika? Czy ktokolwiek spotkał się z czymś podobnym ? Nie chcą wykonać zabiegu mimo 5 tygodni chodzenia w obumarłej ciąży przez HcG ? Bardzo się boję dodatkowo jakie badania powinnam wykonać po poronieniu żeby przygotować się dobrze do następnej ciąży ? Proszę o porady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×