Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karo

Tatuażysta

Polecane posty

Gość Karo

Zacznę od początku. Pewnego dnia umówiłam się na zrobienie tatuażu. Tatuażystą okazał się bardzo sympatyczny, skromny i strasznie przemiły facet. Robił mi tatuaż około godziny. Przez ten czas zdążyliśmy zamienić ze sobą kilka zdań. Tak na dobrą sprawę nie zdążyliśmy się nawet poznać, a ja czuję,że mu się spodobałam- po prostu kobieca intuicja i sposób w jaki na mnie patrzył. Dodam tylko, że teraz cały czas nie mogę przestać o nim myśleć😱,a jestem w długoletnim związku 😱 Gdzieś mi wszedł w głowę i nie chce z niej wyjść😬😱 Pomocy😱 😱Co mam robić żeby o nim nie myśleć. Próbowałam już wszystkiego 😱😱

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woman
12 minut temu, Gość Karo napisał:

Zacznę od początku. Pewnego dnia umówiłam się na zrobienie tatuażu. Tatuażystą okazał się bardzo sympatyczny, skromny i strasznie przemiły facet. Robił mi tatuaż około godziny. Przez ten czas zdążyliśmy zamienić ze sobą kilka zdań. Tak na dobrą sprawę nie zdążyliśmy się nawet poznać, a ja czuję,że mu się spodobałam- po prostu kobieca intuicja i sposób w jaki na mnie patrzył. Dodam tylko, że teraz cały czas nie mogę przestać o nim myśleć😱,a jestem w długoletnim związku 😱 Gdzieś mi wszedł w głowę i nie chce z niej wyjść😬😱 Pomocy😱😱Co mam robić żeby o nim nie myśleć. Próbowałam już wszystkiego 😱😱

 

Idź na następny tatuaż. Może tym razem w jakimś bardziej intymnym miejscu? 😉

Bierz życie pełnymi garściami, bo jest krótkie i nie wiadomo, kiedy się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie jesteś z właściwą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Karo napisał:

Zacznę od początku. Pewnego dnia umówiłam się na zrobienie tatuażu. Tatuażystą okazał się bardzo sympatyczny, skromny i strasznie przemiły facet. Robił mi tatuaż około godziny. Przez ten czas zdążyliśmy zamienić ze sobą kilka zdań. Tak na dobrą sprawę nie zdążyliśmy się nawet poznać, a ja czuję,że mu się spodobałam- po prostu kobieca intuicja i sposób w jaki na mnie patrzył. Dodam tylko, że teraz cały czas nie mogę przestać o nim myśleć😱,a jestem w długoletnim związku 😱 Gdzieś mi wszedł w głowę i nie chce z niej wyjść😬😱 Pomocy😱😱Co mam robić żeby o nim nie myśleć. Próbowałam już wszystkiego 😱😱

 

Odpisze jako tatuażysta. Na tym między innymi polega nasz zawód. Jak idziesz do fryzjerki, to ona też z Tobą rozmawia i jest miła, choć nie koniecznie by chciała. Jak jakiś obleśny gość idzie do tej samej fryzjerki i żartuje np. w sprośny sposób, to ona również podejmuje temat, bo to wizerunek firmy. My mamy dokładnie to samo, zdobywamy klientów nie tylko swoją pracą, ale i sobą i swoim podejściem. 


Moja rada- nie napalaj się za bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeszcze coś dodam. Nie masz zielonego pojęcia ilu klubów piłkarskich byłem już fanem, a w rzeczywistości nigdy nawet meczu nie oglądałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Odpisze jako tatuażysta. Na tym między innymi polega nasz zawód. Jak idziesz do fryzjerki, to ona też z Tobą rozmawia i jest miła, choć nie koniecznie by chciała. Jak jakiś obleśny gość idzie do tej samej fryzjerki i żartuje np. w sprośny sposób, to ona również podejmuje temat, bo to wizerunek firmy. My mamy dokładnie to samo, zdobywamy klientów nie tylko swoją pracą, ale i sobą i swoim podejściem. 


Moja rada- nie napalaj się za bardzo. 

Nie jestem napalona. Tylko po prostu coś w nim było takiego miał chyba to coś (tego nie da się opisać słowami), że siedzi mi w głowie do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Karo napisał:

Nie jestem napalona. Tylko po prostu coś w nim było takiego miał chyba to coś (tego nie da się opisać słowami), że siedzi mi w głowie do tej pory.

To nich wyjdzie takich jak Ty jest sporo. Nie oszukuje Cię. Taki zawód, że panienki sikają, wypisują do nas na fejsie itp. Nie wiem jak innych ale mnie to tylko denerwuje. Czasami tylko z moją kobietą się pośmiejemy, jak np. panna wysyła prawie nagie zdjęcie z podpisem " zobacz jak się ładnie zagoił" 


Daj sobie spokój masz faceta dbaj o niego i nie błaznuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To nich wyjdzie takich jak Ty jest sporo. Nie oszukuje Cię. Taki zawód, że panienki sikają, wypisują do nas na fejsie itp. Nie wiem jak innych ale mnie to tylko denerwuje. Czasami tylko z moją kobietą się pośmiejemy, jak np. panna wysyła prawie nagie zdjęcie z podpisem " zobacz jak się ładnie zagoił" 


Daj sobie spokój masz faceta dbaj o niego i nie błaznuj. 

Nie jestem z tych"panienek" co wysyłają facetom prawie nagie fotki. Jeszcze mnie nie poje...o!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Karo napisał:

Nie jestem z tych"panienek" co wysyłają facetom prawie nagie fotki. Jeszcze mnie nie poje...o!!!!

Nie mówię, ze jesteś. Po prostu chodzi, o to że łatwo się tym zauroczyć, bo to taki zawód. Tak na prawdę ten człowiek moze być zupełnie inny, przy Tobie założył wymaganą maskę, żebyś przyszła na następną dziarę lub poleciła go koleżanką. Osoba, która Ci się spodobała, moze wcale nie istnieć. Taki biznes. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podobal ci sie po prostu. Mbie tez wielu facetow sie podoba i czesto ba kogos zezuje, ale wiem, ze ten co mam w domu jest najlepszy. To, ze sie jest w wieletnim zwiazku nie znaczy, ze juz nikt nigdy ci sie nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 17.12.2019 o 15:17, Gość Karo napisał:

Zacznę od początku. Pewnego dnia umówiłam się na zrobienie tatuażu. Tatuażystą okazał się bardzo sympatyczny, skromny i strasznie przemiły facet. Robił mi tatuaż około godziny. Przez ten czas zdążyliśmy zamienić ze sobą kilka zdań. Tak na dobrą sprawę nie zdążyliśmy się nawet poznać, a ja czuję,że mu się spodobałam- po prostu kobieca intuicja i sposób w jaki na mnie patrzył. Dodam tylko, że teraz cały czas nie mogę przestać o nim myśleć😱,a jestem w długoletnim związku 😱 Gdzieś mi wszedł w głowę i nie chce z niej wyjść😬😱 Pomocy😱😱Co mam robić żeby o nim nie myśleć. Próbowałam już wszystkiego 😱😱

 

Jakbym czytała swoją historię. Miałam bardzo podobne doświadczenia 😁 Dziś jesteśmy parą ❤️ Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×