Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mamusie jak często dajecie mężom po dziecku

Polecane posty

Gość Gosc

A mój mąż wychowuje cudze dzieci, bo wątpię czy któreś z trójki jest jego. Swego czasu kochankowie na klatce się mijali. Jeden wychodził, drugi wchodził. A mąż wtedy w pracy, a jak wracał, to mnie akurat głowa bolała. No cóż. Jak człowiek był młody, to cudze zawsze lepiej smakowało niż od męża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A mój mąż wychowuje cudze dzieci, bo wątpię czy któreś z trójki jest jego. Swego czasu kochankowie na klatce się mijali. Jeden wychodził, drugi wchodził. A mąż wtedy w pracy, a jak wracał, to mnie akurat głowa bolała. No cóż. Jak człowiek był młody, to cudze zawsze lepiej smakowało niż od męża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A mój mąż wychowuje cudze dzieci, bo wątpię czy któreś z trójki jest jego. Swego czasu kochankowie na klatce się mijali. Jeden wychodził, drugi wchodził. A mąż wtedy w pracy, a jak wracał, to mnie akurat głowa bolała. No cóż. Jak człowiek był młody, to cudze zawsze lepiej smakowało niż od męża. 

twoj maz jest marynarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Bo ja mam dwoje, 3 i 1 i fabryka zamknięta. Czasem się zmuszę jak już bardzo mąż marudzi.

Daje 2 lub 3 razy dziennie.... jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętnie poznam kobietę

To ja mam podobnie mieszkam w Krakowie. Czy znajdzie się kobieta która się ze mną spotka, umowi? Mam 36 lat, 186cm wzrostu, około 87 kg wagi. Mobilny i nie siedzę przeważnie z piwem w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka
3 godziny temu, Rescator555 napisał:

Po co mają dawać? Misiaczek zrobił swoje, teraz niech zapier... na bachory. Ewentualnie mogą dać jakiemuś bad boyowi. Tyle, że mąż też ma swój rozum i potrafi znaleźć na mieście to, czego brakuje w domu.

Res powiedz po co zaczynasz? Jesteś wulgarny, a potem się dziwisz że masz jakieś hejterki i zgłaszasz wpisy do usunięcia i wszystkich oskarżasz o to że tak czy siak o tobie piszą ale kurde ty się o to prosisz. Nie umiesz inaczej rozmawiać? Człowiek by chciał normalnie pogadać z Tobą ale ty w kółko z tymi wulgarnymi swoimi jazdami. Wiesz ja ogólnie chciałabym poznać twoje zdanie i podyskutować czy nawet merytorycznie się pokłócić ale wiadomo, że jak już się pojawiasz to jest po dyskusji. 

i wiedz o tym, że ja Cię nigdy i nigdzie nie obraziłam, nie wyzwałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A mój mąż wychowuje cudze dzieci, bo wątpię czy któreś z trójki jest jego. Swego czasu kochankowie na klatce się mijali. Jeden wychodził, drugi wchodził. A mąż wtedy w pracy, a jak wracał, to mnie akurat głowa bolała. No cóż. Jak człowiek był młody, to cudze zawsze lepiej smakowało niż od męża. 

Pstryk i się obidzilaś 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Pstryk i się obidzilaś 😂

Obudziłas kaszalocie *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
42 minuty temu, Gość Karolka napisał:

Res powiedz po co zaczynasz? Jesteś wulgarny, a potem się dziwisz że masz jakieś hejterki i zgłaszasz wpisy do usunięcia i wszystkich oskarżasz o to że tak czy siak o tobie piszą ale kurde ty się o to prosisz. Nie umiesz inaczej rozmawiać? Człowiek by chciał normalnie pogadać z Tobą ale ty w kółko z tymi wulgarnymi swoimi jazdami. Wiesz ja ogólnie chciałabym poznać twoje zdanie i podyskutować czy nawet merytorycznie się pokłócić ale wiadomo, że jak już się pojawiasz to jest po dyskusji. 

i wiedz o tym, że ja Cię nigdy i nigdzie nie obraziłam, nie wyzwałam. 

Niby co zaczynam? Wypowiadam swoje zdanie na ten temat. Mam prawo. Nie sądzę też, aby wulgarność mojej wypowiedzi przekraczała normy społeczne, tym bardziej, że wykropkowalem jedyne słowo niecenzuralne. Jesli jest po dyskusji, to nie moja wina, przeczytaj sobie wypowiedzi jakie nastąpiły po mojej.

Dziękuję. Ale ja tez nie widzę, żebym kogoś wyzwał czy obraził w tym temacie. Ja również chętny jestem do wymiany zdań i merytorycznej dyskusji, ale nie czuje się winny za wpisy hejterow, które pojawiają się po moich wypowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość Karolka napisał:

Res powiedz po co zaczynasz? Jesteś wulgarny, a potem się dziwisz że masz jakieś hejterki i zgłaszasz wpisy do usunięcia i wszystkich oskarżasz o to że tak czy siak o tobie piszą ale kurde ty się o to prosisz. Nie umiesz inaczej rozmawiać? Człowiek by chciał normalnie pogadać z Tobą ale ty w kółko z tymi wulgarnymi swoimi jazdami. Wiesz ja ogólnie chciałabym poznać twoje zdanie i podyskutować czy nawet merytorycznie się pokłócić ale wiadomo, że jak już się pojawiasz to jest po dyskusji. 

i wiedz o tym, że ja Cię nigdy i nigdzie nie obraziłam, nie wyzwałam. 

Serio chcesz z nim "normalnie pogadać"? Chcesz być szkolona przez faceta w wieku swojego ojca z męskiego punktu widzenia? Chcesz być szkolona przez faceta, który jest tu dlatego, że lubi "wkurzać głupie baby"? Chcesz zostać przeszkolona przez faceta, który uważa cię za glupsza od siebie bo jesteś kobietą i gdy będziesz miała inne zdanie niż on, to w najlepszym wypadku zwyzywa twojego męża od pedałków w rurkach pijącego sojowe latte (???) lub od peezd niemytych?

On tu nie jest, żeby gadać. On tu jest żeby szkolić "głupie baby" i im docinać. Ba! On nawet wierzy, że nasi mężowie czytają to co on pisze i pod wpływem jego wypocin żądają od nas seksu itd 😄 a my z tego stresu usuwamy jego posty i tematy. On nie jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Serio chcesz z nim "normalnie pogadać"? Chcesz być szkolona przez faceta w wieku swojego ojca z męskiego punktu widzenia? Chcesz być szkolona przez faceta, który jest tu dlatego, że lubi "wkurzać głupie baby"? Chcesz zostać przeszkolona przez faceta, który uważa cię za glupsza od siebie bo jesteś kobietą i gdy będziesz miała inne zdanie niż on, to w najlepszym wypadku zwyzywa twojego męża od pedałków w rurkach pijącego sojowe latte (???) lub od peezd niemytych?

On tu nie jest, żeby gadać. On tu jest żeby szkolić "głupie baby" i im docinać. Ba! On nawet wierzy, że nasi mężowie czytają to co on pisze i pod wpływem jego wypocin żądają od nas seksu itd 😄 a my z tego stresu usuwamy jego posty i tematy. On nie jest normalny.

Zmyślaj, zmyślaj. Będziesz miała nos jak słup telegraficzny 👺.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętnie poznam kobietę
11 godzin temu, Gość Chętnie poznam kobietę napisał:

To ja mam podobnie mieszkam w Krakowie. Czy znajdzie się kobieta która się ze mną spotka, umowi? Mam 36 lat, 186cm wzrostu, około 87 kg wagi. Mobilny i nie siedzę przeważnie z piwem w ręku.

anzelm kropka bohaterowicz1 małpka gmail kropka com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety nie pogrążajcie się 🤦‍♂️ jaki facet chce jeść tego samego kotleta prezes kilka lat w dodatku już tak zamsakrowanego?fakt czasem was prosimy ale jak już nic nie ma lepszego na widoku albo żeby nie było podejrzeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kobieta "daje" mężczyźnie dzieci... A ja głupia myślałam, że średniowiecze skończyło się wieki temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zazdorszcze twojemu mezowi. Ja się zmuszam czasem do seksu z żoną, jak parze na inna to mi staje a przy niej ani drgnie. Mamy 3 dzieci maskara to co się z nią stało po porodach. Czuję wobec żony litość 

A kto jej to zrobił,ty bał....ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 godzin temu, Gość gosc napisał:

To może niech mąż znajdzie sobie kochankę? Ja jestem wolna. Chętnie przygarnę.

Zdz....ra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

Kobieta "daje" mężczyźnie dzieci... A ja głupia myślałam, że średniowiecze skończyło się wieki temu

Średniowiecze skończyło się tam, gdzie kobietom pasuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
39 minut temu, Rescator555 napisał:

Średniowiecze skończyło się tam, gdzie kobietom pasuje. 

Zonie to powiedz a nie nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Zonie to powiedz a nie nam

Nie mam powodu, by to mówic żonie. Ona nie jest hipokrytką. Więc mówię wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Rescator555 napisał:

Zmyślaj, zmyślaj. Będziesz miała nos jak słup telegraficzny 👺.

Ach Res, ty i ta twoja skleroza.  No cóż, starość nie radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Nie mam powodu, by to mówic żonie. Ona nie jest hipokrytką. Więc mówię wam.

Tak, tak, tylko twoim całodobowym wycieruchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fujjjj

Fujjj seks z żoną? Ja dziękuję to jak kazirodztwo szczególnie jak rodziła mi. Dzieci. Wolę jędrne kąski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Twojemu mężowi to raczej na rękę że zamknelas ta stara fabrykę 😃 pójdzie do nowej świeżej 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
34 minuty temu, Rescator555 napisał:

Nie mam powodu, by to mówic żonie. Ona nie jest hipokrytką. Więc mówię wam.

My nie jestesmy hipokrytkami jak twoja ...

Idz sie postawic w domu kozaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
49 minut temu, Gość gosc napisał:

My nie jestesmy hipokrytkami jak twoja ...

Idz sie postawic w domu kozaku

Jesteście, jesteście 😛.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 godzin temu, Rescator555 napisał:

Właściwie to nie ma powodu, żeby rozwodzić się z taką leniwa niedajka, oczywiście tak długo jak pierze gacie i gotuje obiady. Można jej co najwyżej ograniczyć finanse, żeby mieć na kochankę. 

To sąd rodzinny który zmusi męża do poprawiania bytu rodziny w miarę swoich możliwości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To sąd rodzinny który zmusi męża do poprawiania bytu rodziny w miarę swoich możliwości 

Nie na temat. Dwoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Nie na temat. Dwoja.

Nie masz własnych tekstów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie masz własnych tekstów?

Mam😛.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Rescator555 napisał:

Jesteście, jesteście 😛.

Res szuka hipokrytek u innych a nie widzi u swojej😀

To jest dopiero hipokryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×