Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gos d

Co sądzicie o noszeniu mini w grudniu?

Polecane posty

Gość Gos d

Ja ostatnio ubrałam mini, na to futerko,bylo dość ciepło naprawdę, zero wiatru czy przymrozki, słońce na zewnątrz. I faceci się oglądali a kobiety patrzyły z głupim usmieszkiem-wtf? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No tez nie wiem wtf...moze to futro smiesznie wygladalo? Troche jak moda "kobiet nocy" z filmow z lat 90tych. Na pewno nie chodzilo o spodnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łiłolog

Pewnie myślą, że łiłę znalazłaś na śmietniku i Ci na niej nie zależy. Zawieje pod kieckę mroźny wiatr, łiła zachoruje i będzie kłopot😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka wodna

No bo dla niektorych ludzi kobieta ubierajaca sie w ciuchy majace na celu wywalanie podniecenia lub pozadania u facetow z ulicy jest zalosna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Zależy jakie, jak takie prawie do majtek to tak, wywołuje zdziwienie i oburzenie nawet - przypomina prostytutkę taki strój. Jak tylko nieco przed kolana - ok. Ale jak na tę porę to wraz z rajstopami, jest jak najbardziej ok Jeśli bez - wywoła zdziwienie, że wygląd jakiejś Barbie blondi i głupiutkiej. Byleby przyciągnąć oko męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja na ladne nogi moge patrzyc caly rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Mini w grudniu jest jak wódka po południu...musztarda po obiedzie na pijanym sąsiedzie...jak siem smaruje tak siem jedzie...🤣

Mini na maksa.punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×