Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Jakie zachowania Was najbardziej wkurzaj w autobusach, tramwajach, metrze, itd?

Polecane posty

Gość Kasia

Mnie chyba najbardziej jak ktoś położy torbę na siedzeniu obok i trzeba się prosić, żeby łaskawie zdjęli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak jest dużo wolnego miejsca, a jakaś babcia stanie obok mnie i ostentacyjnie stuka laską i chrząka, żeby ustąpić jej konkretne miejsce. Nigdy wtedy nie ustępuję, choć mają pogardę i oburzenie w oczach, bo są inne wolne miejsca i mogą tam iść.

Kiedy wsiadający nie dadzą spokojnie wysiąść i pchają się do środka. 

Kiedy ktoś gada zbyt głośno albo słucha muzyki bez słuchawek. 

Gdy ktoś usiądzie obok mnie i się o mnie ociera.

Kiedy ktoś je.

Niegrzeczne dzieci, których nie pilnują opiekunowie.

Smród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie którzy się nie myją lub mają nieświeże ubrania. Faceci sadzajacy d u p e jak tylko siedzenie się zwolni,a w koło stoją kobiety. Ludzie, którzy udają że nie widzą wsiadających osób starszych i nie ustepuja im miejsca. Bombelki wycierajace buciory w siedzenia i ich madki, które nie mają problemu z tym, że ktoś w to później usiądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ludzie którzy się nie myją lub mają nieświeże ubrania. Faceci sadzajacy d u p e jak tylko siedzenie się zwolni,a w koło stoją kobiety. Ludzie, którzy udają że nie widzą wsiadających osób starszych i nie ustepuja im miejsca. Bombelki wycierajace buciory w siedzenia i ich madki, które nie mają problemu z tym, że ktoś w to później usiądzie.

A dlaczego facet ma ustąpić kobiecie? Jest równouprawnienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Dwutlenek wegla jest ponoc ciezszy od powietrza.

W zatloczonym autobusie zajecie miejsca siedzacego rowna sie prawie pewnemu omdleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Dlatego denerwuje mnie jak ktos zamyka okna.

Z dwojga zlego:

Udar mozgu lub katar zdecydowanie wole katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ktos sie zesra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła

Jak ktoś siada na miejscu od środka i trzeba się przepychać do tego pod oknem.

Jak kładą swoje rzeczy na siedzenie obok i w konsekwencji zajmują dwa.

Jak jest włączona klimatyzacja, a ci bezmyślni ludzie otwierają okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła

Jak ktoś siada na miejscu od środka i trzeba się przepychać do tego pod oknem.

Jak kładą swoje rzeczy na siedzenie obok i w konsekwencji zajmują dwa.

Jak jest włączona klimatyzacja, a ci bezmyślni ludzie otwierają okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot kobieca logika
20 minut temu, Gość Zła napisał:

Jak ktoś siada na miejscu od środka i trzeba się przepychać do tego pod oknem.

Jak kładą swoje rzeczy na siedzenie obok i w konsekwencji zajmują dwa.

Jak jest włączona klimatyzacja, a ci bezmyślni ludzie otwierają okna.

ale ty durnowata.Jeżeli ktoś zajmie pierwszy miejsce przy oknie a ty się dosiądziesz z brzegu to on wysiadając będzie musiał się""przepychać" więc logiczne że gdy ma wybór to usiądzie z brzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot kobieca logika
20 minut temu, Gość Zła napisał:

Jak ktoś siada na miejscu od środka i trzeba się przepychać do tego pod oknem.

Jak kładą swoje rzeczy na siedzenie obok i w konsekwencji zajmują dwa.

Jak jest włączona klimatyzacja, a ci bezmyślni ludzie otwierają okna.

ale ty durnowata.Jeżeli ktoś zajmie pierwszy miejsce przy oknie a ty się dosiądziesz z brzegu to on wysiadając będzie musiał się""przepychać" więc logiczne że gdy ma wybór to usiądzie z brzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Bombelki wycierajace buciory w siedzenia i ich madki, które nie mają problemu z tym, że ktoś w to później usiądzie.

Mimo wszystko wolę buty bombelka od zasikanego, zalanego menela. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła
35 minut temu, Gość ot kobieca logika napisał:

ale ty durnowata.Jeżeli ktoś zajmie pierwszy miejsce przy oknie a ty się dosiądziesz z brzegu to on wysiadając będzie musiał się""przepychać" więc logiczne że gdy ma wybór to usiądzie z brzegu

Tak czy siak ktoś się musi przepychać inteligentko, więc jak jedzie jeden przystanek, to rozumiem, ale zazwyczaj te stare baby siadają na brzegu, a że są grube, to nikt nie chce się przepychać do siedzenia pod oknem, bo sapią, że się muszą ruszyć. Ja się zawsze przepycham i 80% przypadków jest wzdychanie, ale jedzie taka 10 przystanków czy więcej, więc nie wiem co miała na celu zajmując właściwie dwa miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Faceci śmierdzący alkoholem.

Faceci nie ustepujacy miejsca kobietom (jestem starej daty).

Młodzież siedząca i udajaca, ze nie widzi starszych osob. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

u nas ostatnio jest plaga puszczania kociej muzyki z tych przenośnych głośniczkow przez nastolatki. Raz, że głośno, a dwa, że to są jacyś pato-pato-raperzy i te dzieci myślą że są takie cool i tak szokują, a te teksty takie głębokie, że na pewno wszyscy pasażerowie je przeżywają. Żałosne są te małolaty i wkurfiają tylko tym hałasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdkdn

Głośne rozmowy przez telefon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość ot kobieca logika napisał:

ale ty durnowata.Jeżeli ktoś zajmie pierwszy miejsce przy oknie a ty się dosiądziesz z brzegu to on wysiadając będzie musiał się""przepychać" więc logiczne że gdy ma wybór to usiądzie z brzegu

Nie do końca. Zależy gdzie kto wysiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W sumie to nie wiem, staram sie nie denerwować z powodu bzdur, w autobusie często mam słuchawki na uszach więc wylączam się na to co dzieje się dookola. Ale jak mam wybierać to chyba przepychanki. Nasi ludzie nie potrafią normalnie wejść i wyjść z autobusu. Poczekać chwile, na spokojnie... Nie, pchają się jakby kierowca tylko na nich czekał i miał dojechać. Ja często jeżdżę busem to w ogóle, kierowca drzwi otworzy i juz 6 osób wcisniete w wejście...bo nie zdążą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już dawno takowymi nie jeździłam, w moim małym mieście nie ma komunikacji miejskiej, a ja wszędzie jeżdżę autem. Ale w czasach studenckich korzystałam non stop i co mnie wkurzało? Ludzi stojący w drzwiach, podczas gdy środek pojazdu jest pusty. Młodzież słuchająca na głos muzyki z telefonów. Brak higieny u niektórych pasażerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 godzin temu, Gość Ktoś napisał:

Faceci śmierdzący alkoholem.

Faceci nie ustepujacy miejsca kobietom (jestem starej daty).

Młodzież siedząca i udajaca, ze nie widzi starszych osob. 

A kobiety już mogą śmierdzieć alkoholem? U mnie w mieście akurat też jest dużo bezdomnych kobiet, ktore jeżdżą autobusami. Nawet był film na YouTube z Zielonej Góry jak taka menelka "podrywa" nastolatków w autobusie. Dramat. Jakby to był facet i nastolatki, to zaraz byłaby afera. A chłopcy to przecież nie mają uczuć i żadnych granic prywatności. Tylko czekają aż jakaś kobieta, nawet menelka, będzie się do nich odstawiać, a dla wszystkich to będzie śmieszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecietny chllllop
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ludzie którzy się nie myją lub mają nieświeże ubrania. Faceci sadzajacy d u p e jak tylko siedzenie się zwolni,a w koło stoją kobiety. Ludzie, którzy udają że nie widzą wsiadających osób starszych i nie ustepuja im miejsca. Bombelki wycierajace buciory w siedzenia i ich madki, które nie mają problemu z tym, że ktoś w to później usiądzie.

A dlaczego niby facet ma ustepowac miejsca kobiecie? Ty madra jestes?
Z reszta sie zgadzam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal

 

Żałosne jest się tak chwalić że jesteś paniusio z warszafki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiut
50 minut temu, Gość Żal napisał:

 

Żałosne jest się tak chwalić że jesteś paniusio z warszafki

To chyba ty masz jakieś kompleksy, że nie jesteś z Warszawy ani innego dużego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A kobiety już mogą śmierdzieć alkoholem? U mnie w mieście akurat też jest dużo bezdomnych kobiet, ktore jeżdżą autobusami. Nawet był film na YouTube z Zielonej Góry jak taka menelka "podrywa" nastolatków w autobusie. Dramat. Jakby to był facet i nastolatki, to zaraz byłaby afera. A chłopcy to przecież nie mają uczuć i żadnych granic prywatności. Tylko czekają aż jakaś kobieta, nawet menelka, będzie się do nich odstawiać, a dla wszystkich to będzie śmieszne. 

Bo ja naprawdę nigdy nie spotkałam w ciągu dnia podpitej kobiety w autobusie. A panów dosc czesto.

Może ta różnica w postrzeganiu wynika z tego, ze zaczepiani chlopcy lepiej potrafia sie bronić i śmiać z tego a dziewczyny na ogół sa wystraszone, szczególnie jak facet jest agresywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×