Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Głosujcie na PO, a 500+ będzie zabrane.

Polecane posty

Gość Gość

Pewnie, że lepiej obniżyć podatki, ale jakoś nikt nie próbuje. I raczej to się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie, że lepiej obniżyć podatki, ale jakoś nikt nie próbuje. I raczej to się nie zmieni.

PiS zaczął obniżać podatki, to PO zaczęło krytykować, że to jest niekonstytucyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

PiS zaczął obniżać podatki, to PO zaczęło krytykować, że to jest niekonstytucyjne.

Łgarstwo.  Pewnie trzęsiesz d+pą że skończy sie darmowa kasa na piwo. Do roboty obiboku. Wróci PO to wróci normalność i ceny przestaną szybować w górę. Zrobią porządek z podatkami i socjal-nieróbstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

A co zrobiło PiS z drugą połową OFE?

 

Tusk powiedział że OFE to nie są nasze pieniądze, więc żeby nikt nam nie zabrał tych reszty "nienaszych" pieniędzy, to Kaczyński stworzył IKE po to żeby te pieniądze były nasze.

Zobaczysz te pieniądze jak świnia niebo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zobaczysz te pieniądze jak świnia niebo!!!

Zobaczę zobaczę, Kaczyński to nie Tusk. Tusk powiedział: "powiedzcie gdzie są te pieniądze zakopane, to wam je dam". A Kaczyński te pieniądze jakoś wykopał i je nam dał. Wiesz gdzie je wykopał? Odebrał mafii PO, dlatego teraz sieją nienawiść. PO dla zboczeńców LGBT to ma, a dla dzieci to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Oczywiście że mamy prawo zabraniac zabierania naszych pieniędzy i rozdawać biedocie?

Tak sobie tłumacz ze 3,55 mln dzieci  w Polsce pochodzi z biednych rodzin 🙂  

Na szczęście nie ty rządzisz ani PO. Żałujecie dzieciom, bo sami chcecie te pieniądze zajumać dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

Ja rozumiem jak ktoś nie lubi pis np nie ma dzieci i wkurza go 500 + i nie glosuje na nich ok . Za to nie rozumiem  jak można zagłosować na po po tym co zrobili  przez 8 lat ? Wy czy naprawdę nie macie do sobie szacunku ? Parząc  co zrobili z OFE (moje ciężko zarobione pieniądze ) nigdy nie zaglosuje na po . 

Dokładnie. To dopiero mentalność. Mówią im, że wszystko zabiorą, Polskę sprzedadzą, pracy nie będzie, a oni dalej na nich głosują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

PO nie jest zadnym rozwiazeniem, ale juz WSZYSTKO bedzie lepsze niz PiSiory. Trzeba byc totalnie niedorozwinietym zeby myslec ze 500+ z nieba leci, czy jeszcze wieksza bajeczka: od rzadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

PO nie jest zadnym rozwiazeniem, ale juz WSZYSTKO bedzie lepsze niz PiSiory. Trzeba byc totalnie niedorozwinietym zeby myslec ze 500+ z nieba leci, czy jeszcze wieksza bajeczka: od rzadu.

*rozwiazaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćcu
19 minut temu, Gość gosc napisał:

PO nie jest zadnym rozwiazeniem, ale juz WSZYSTKO bedzie lepsze niz PiSiory. Trzeba byc totalnie niedorozwinietym zeby myslec ze 500+ z nieba leci, czy jeszcze wieksza bajeczka: od rzadu.

Tak, a dlaczego wszystko lepsze? Bo co? Bo jesteś trollem i siejesz nienawiść do PIS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIS PO jedno zło

Tak ? To dziwne. Przecież liderzy jasno mówili, że nic nie zostanie zabrane to co zostało dane, nie dość że nic nie zostanie zabrane to jeszcze rozszerza socjal. Teraz każda partia (może po za Korwinem) obiecują cuda nie widy, damy wam to, tamto itd. podstawowe pytanie "Z czyich pieniędzy mi to dadzą" ? Z moich które sama place w podatkach czy z dodruku ? Nie wiem czy się orientujecie, ale Polska będzie miała bardzo poważny problem w 2021r, mianowicie będzie zmuszona wykupić obligacje na kwotę rzędu aż 116mld zł dla porównania obecnie to tylko 38mld zł, o spowolnieniu gospodarczym mówił nawet sam Kaczyński i teraz tak, jak pogodzić rozdawnictwo na taką skalę ze spowolnieniem gospodarki ? PIS szuka pieniędzy gdzie się tylko da, pierwsze posiedzenie i juz wyższa akcyza, pieniądze na 13stki z funduszu rezerw demograficznej (przypominam to są pieniądze na czarną godzinę) nieudana próba likwidacji 30-krotnosci ZUSu która miala dać budzetowi 5mld zł, wyższe składki ZUS, najwyższa inflacja w UE. Co do emerytur, to jest kwestia czasu aż wiek emerytalny zostanie podwyższony, sama prezes ZUSu Gertruda Uscinska jasno mówiła że emerytury będą niskie, bo stopa zastąpienia będzie malec, bodajże w 2050r będzie to 31,6% czyli jak zarabiam teraz 3000zl to dostanę emerytury 900zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIS PO jedno zło
14 godzin temu, Gość gość napisał:

Ja rozumiem jak ktoś nie lubi pis np nie ma dzieci i wkurza go 500 + i nie glosuje na nich ok . Za to nie rozumiem  jak można zagłosować na po po tym co zrobili  przez 8 lat ? Wy czy naprawdę nie macie do sobie szacunku ? Parząc  co zrobili z OFE (moje ciężko zarobione pieniądze ) nigdy nie zaglosuje na po . 

Co zrobili z OFE ? Zrobili dokładnie to samo co teraz zrobiło PIS, jedyna różnica polegała na tym, że PIS dał łaskawy wybór czy pieniądze mają iść do piramidy finansowej zwanej ZUSem (Dokładnie to samo PO zrobiło) czy do IKE ale wtedy zabierają 15%, a IKE wiele od ZUSu się nie rozni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

Oni nigdy nie wygrają wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URL

W Polsce jest więcej ludzi którzy mają dzieci więc nigdy nie będą głosować na PO, skoro Tusk chce zabrać 500 Plus.

Poza tym nie chce mi się wierzyć żeby Tusk i Kidawa-Błońska mówili w ten sposób ,bo to jest dla PO gwóźdź do trumny,mówiąc o zabraniu 500 plus nigdy nie wygrają wyborów. Mogliby wygrać wybory gdyby obiecywali 700 Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruk

 Nie słuchajcie autorki, wymyśliła temat prowo,Kidawa-Błońska kilka dni temu powiedziała cytuję" 500 plus nie zostanie ruszone. Każdy kto mówi, że Koalicja Obywatelska zrobi coś innego mówi nieprawdę - stwierdziła kandydatka KO na stanowisko premiera."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Ja rozumiem jak ktoś nie lubi pis np nie ma dzieci i wkurza go 500 + i nie glosuje na nich ok . Za to nie rozumiem  jak można zagłosować na po po tym co zrobili  przez 8 lat ? Wy czy naprawdę nie macie do sobie szacunku ? Parząc  co zrobili z OFE (moje ciężko zarobione pieniądze ) nigdy nie zaglosuje na po . 

No popatrz OFE okradzione przez PO. A tak czasem PIS nie zrobił czegoś podobnego? I jeszcze prowizję sobie nalicza. Uj z OFE, kiedy jest to przesunięte do zusu, problem w tym, że przez PIS będziesz musieć podzielić swoimi ciężko zarobionymi składkami z niepracującą matką wielodzietną. Tego durnoto nie widzisz?  Ciekawe, kto cię bardziej okradnie. PPK ci teraz wprowadzili. Ciesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Ja rozumiem jak ktoś nie lubi pis np nie ma dzieci i wkurza go 500 + i nie glosuje na nich ok . Za to nie rozumiem  jak można zagłosować na po po tym co zrobili  przez 8 lat ? Wy czy naprawdę nie macie do sobie szacunku ? Parząc  co zrobili z OFE (moje ciężko zarobione pieniądze ) nigdy nie zaglosuje na po . 

No popatrz OFE okradzione przez PO. A tak czasem PIS nie zrobił czegoś podobnego? I jeszcze prowizję sobie nalicza. Uj z OFE, kiedy jest to przesunięte do zusu, problem w tym, że przez PIS będziesz musieć podzielić swoimi ciężko zarobionymi składkami z niepracującą matką wielodzietną. Tego durnoto nie widzisz?  Ciekawe, kto cię bardziej okradnie. PPK ci teraz wprowadzili. Ciesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Kruk napisał:

 Nie słuchajcie autorki, wymyśliła temat prowo,Kidawa-Błońska kilka dni temu powiedziała cytuję" 500 plus nie zostanie ruszone. Każdy kto mówi, że Koalicja Obywatelska zrobi coś innego mówi nieprawdę - stwierdziła kandydatka KO na stanowisko premiera."

Jak nie wierzysz co Kidawa Błońska mówiła, to poszukaj sobie debaty prawyborów z Jaśkowiakiem na prezydenta. Tusk również mówi jedno, a za chwilę co innego i taka to jest PO.  Najpierw mówią że pieniędzy nie ma, bo Polska w ruinie, a po kilku latach powiedział, że wprowadzenie 500+ było możliwe dzięki ich wspaniałym rządom, bo to oni zostawili kasę. To samo było z podniesieniem wieku emerytalnego. Oni wszyscy są zmienni jak chorągiewka na wietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 godzin temu, Gość Fff napisał:

Jesli skonczy sie rozdawnictwo to glosuje na nich od razu. Dodam ze mam 2 dzieci

I nie bierzesz 500+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Beka z Was straszna "EKONOMIŚCI". 

jakiś czas temu brałam udział w dyskusji podobnej (chyba przed wyborami) na kafe. Wtedy nie mogłam pojąć dlaczego ludzie nie rozrozniaja podstawowych pojęć i zasad ekonomicznych, a tak aktywnie wypowiadają się. W zasadzie dziś podchodzę do tego bez emocji i dzięki temu czytam wasze wypociny i się śmieje. Przestałam też przejmować się polityka - nie chcę mi się, a biorąc pod uwagę mentalność ludzi w tym kraju - nie ma sensu. 

Pocieszam się tylko tym, że ten kraj zawsze jak dosiegal dna to się podnosił i ludzie wychodzili na ulice.

Szkoda tylko, że historia u nas ciągle zatacza koło, a my w ogole nie wyciągamy wniosków. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jeszcze moje ulubione w takich dyskusjach: 

- DARMOWE PIENIĄDZE. (czy gdzieś padło a ja przegapiłam???) 

- LEPSZY BYT 

- WIĘKSZA DZIETNOSC

- DZIECI MAJĄ LEPIEJ 

- W KOŃCU DALI PIENIĄDZE, KTÓRE CAŁY CZAS BYLY

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

PO nie jest zadnym rozwiazeniem, ale juz WSZYSTKO bedzie lepsze niz PiSiory. Trzeba byc totalnie niedorozwinietym zeby myslec ze 500+ z nieba leci, czy jeszcze wieksza bajeczka: od rzadu.

dokładnie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Donald Tusk znów zaskoczył. Jego słowa wywołały burzę: "Nie polexit, tylko wypierpol"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

I nie bierzesz 500+?

Hipokrytka bierze 1000zł, a chce żeby zlikwidowano 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość PIS PO jedno zło napisał:

Tak ? To dziwne. Przecież liderzy jasno mówili, że nic nie zostanie zabrane to co zostało dane, nie dość że nic nie zostanie zabrane to jeszcze rozszerza socjal. Teraz każda partia (może po za Korwinem) obiecują cuda nie widy, damy wam to, tamto itd. podstawowe pytanie "Z czyich pieniędzy mi to dadzą" ? Z moich które sama place w podatkach czy z dodruku ? Nie wiem czy się orientujecie, ale Polska będzie miała bardzo poważny problem w 2021r, mianowicie będzie zmuszona wykupić obligacje na kwotę rzędu aż 116mld zł dla porównania obecnie to tylko 38mld zł, o spowolnieniu gospodarczym mówił nawet sam Kaczyński i teraz tak, jak pogodzić rozdawnictwo na taką skalę ze spowolnieniem gospodarki ? PIS szuka pieniędzy gdzie się tylko da, pierwsze posiedzenie i juz wyższa akcyza, pieniądze na 13stki z funduszu rezerw demograficznej (przypominam to są pieniądze na czarną godzinę) nieudana próba likwidacji 30-krotnosci ZUSu która miala dać budzetowi 5mld zł, wyższe składki ZUS, najwyższa inflacja w UE. Co do emerytur, to jest kwestia czasu aż wiek emerytalny zostanie podwyższony, sama prezes ZUSu Gertruda Uscinska jasno mówiła że emerytury będą niskie, bo stopa zastąpienia będzie malec, bodajże w 2050r będzie to 31,6% czyli jak zarabiam teraz 3000zl to dostanę emerytury 900zl.

Ja głosuje na lewice, bo obiecuje większy socjal niż PiS; poza tym 6-godzinny etat. Lewica da nam większe zasiłki i zaopiekuje się, PO nakradnie podwyższy podatki i nic z tego nie będę mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo dobrze!niech zabiorą.Do roboty się ruszcie i zarobicie na swoje dzieci.Ja mam dwoje a nie szóstkę bo na dwoje mnie stać i tak powinno być a nie " co rok prorok"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żulinda
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bardzo dobrze!niech zabiorą.Do roboty się ruszcie i zarobicie na swoje dzieci.Ja mam dwoje a nie szóstkę bo na dwoje mnie stać i tak powinno być a nie " co rok prorok"

jak cie stać to na hooj pobierasz 500 na dwóch gówniaków.tylko sklej wary i nie truj że odbierasz swoje podatki w taki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pół boczku
Dnia 17.12.2019 o 19:35, Gość Arnold Boczek napisał:

a ja będę pierwszy który odda głos na tych który zlikwidują CAŁY socjal. MOPS-y, SROPS-y, dodatki mieszkaniowe i całą resztę sposobów na okradanie ciężko pracujących ludzi i rozdawanie ich pieniędzy bandzie nierobów i leni

Kto Ci każe pracować?😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indus
Dnia 17.12.2019 o 22:37, Gość gosc napisał:

Łgarstwo.  Pewnie trzęsiesz d+pą że skończy sie darmowa kasa na piwo. Do roboty obiboku. Wróci PO to wróci normalność i ceny przestaną szybować w górę. Zrobią porządek z podatkami i socjal-nieróbstwem.

Hahahahahahaa, żyłaś w czasach PO? Bo śmiem twierdzić, że poród nastąpił 5 lat temu, taki poziom umysłowy właśnie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.12.2019 o 19:24, Gość Pisklak napisał:

Ja głosowałam na PIS, ale nie ze względu na 500+, bo dzieci nie mam, tylko jako jedyni spełniają swoje obietnice wyborcze i to mi się podoba.

Ja też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×