Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabela

Być dla niego opcją

Polecane posty

Gość Izabela

Witajcie. Czy jest wśród was, któraś która była w związku z facetem, który traktował was jako opcję i poczekalnie a jednocześnie poszukiwał i myślał o  innej? 

To niestety spotkało mnie...Rozkochał mnie w sobie,snuliśmy plany na przyszłość, był bardzo czuły, spędziliśmy masę pięknych chwil. 

Jednak kiedy poznał pewną kobietę zeszłam na dalszy plan. Prawie od razu. Ratowałam relację jak mogę, ale kiedy poczuł, że nie dam mu spokoju dopóki się nie zmieni i nie zacznie mnie traktować z szacunkiem jak kiedyś, rozstał się ze mną. Powiedział potem bezpośrednio, że zwyczajnie fajnie spędzalismy czas a o mnie nigdy mu nie chodziło,że nigdy nie byłam jego kobietą (a jeszcze niedawno mówił, że jesteśmy zgranym związkiem a ja tą jedyną) i byłam nic nie warta. 

Zabolało... 

Związek z ową kobietą kwitnie a ja nie raz o nim myślę.

Jak macie swoje historie to piszcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Izabela napisał:

Witajcie. Czy jest wśród was, któraś która była w związku z facetem, który traktował was jako opcję i poczekalnie a jednocześnie poszukiwał i myślał o  innej? 

To niestety spotkało mnie...Rozkochał mnie w sobie,snuliśmy plany na przyszłość, był bardzo czuły, spędziliśmy masę pięknych chwil. 

Jednak kiedy poznał pewną kobietę zeszłam na dalszy plan. Prawie od razu. Ratowałam relację jak mogę, ale kiedy poczuł, że nie dam mu spokoju dopóki się nie zmieni i nie zacznie mnie traktować z szacunkiem jak kiedyś, rozstał się ze mną. Powiedział potem bezpośrednio, że zwyczajnie fajnie spędzalismy czas a o mnie nigdy mu nie chodziło,że nigdy nie byłam jego kobietą (a jeszcze niedawno mówił, że jesteśmy zgranym związkiem a ja tą jedyną) i byłam nic nie warta. 

Zabolało... 

Związek z ową kobietą kwitnie a ja nie raz o nim myślę.

Jak macie swoje historie to piszcie. 

Współczuję. Ale zazwyczaj jest tak, że jak ktoś krzywdzi innych to prędzej czy później sam też będzie cierpiał.

Najlepsze co możesz zrobić to życzyć mu szczęścia i dziękować opatrzności że uwolniłaś się od tak fałszywego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr gil

Był przystojny? miał dobrą prace i hajs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
1 godzinę temu, Gość dr gil napisał:

Był przystojny? miał dobrą prace i hajs?

A nawet jeśli to chyba normalne? Ty się umawiasz z grubymi i brzydkimi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filc
1 minutę temu, Gość Anty Bazyl napisał:

A nawet jeśli to chyba normalne? Ty się umawiasz z grubymi i brzydkimi? 

Najlepiej się umawać z takimi którzy mają szacunek i morały, wygląd drugorzędny. Ale tępe baby jeszcze tego nie kumają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×