Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bdb

Karlos mnie zablokowal na yt xD

Polecane posty

Gość Bdb

Co ona ma z tym blokowaniem ludzi i usuwaniem komentarzy? Daje jej to satysfakcję, że zniechęca widzów do swojego kanału czy o co jej chodzi? Takim spoobem to ona nigdy tego miliona ni wbije xd czy na instagramie też tak blokuje ludzi? xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh

Przecież ona blokuje ludzi od początku swojego kanału. Ja mam u niej bloka już od kilku lat, bo napisałam szczerze co myślę. Zablokowała mnie na insta i na YT. Ma kompleksy po prostu i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja ją zablokowałam. I już mi się ta rozdziawiona zakłamana gęba nie wyświetla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A ja ją zablokowałam. I już mi się ta rozdziawiona zakłamana gęba nie wyświetla. 

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A ja ją zablokowałam. I już mi się ta rozdziawiona zakłamana gęba nie wyświetla. 

Ja też! Już nie widzę tych creepy min i nie odtwarza mi się losowo 'dzień dobry moi kochani, w dzisiejszym.odcinku pogadamy sobie o kalendarzach, a na sobie mam kolczyki z naszego sklepu, naszyjnik z naszego sklepu, sweter z hm, pomadka to jeffree star a z makijażem nabrałam osobny film pamiętajcie że jeszcze tylko przez kilka dni możecie zamawiać dziennik z podpisem. Witam wszystkich którzy są na premierze jestem z wami w komentarzach i rozmawiamy na zywo'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gen

A podobno premiery jej się znudziły i od nowego roku już ich ma nie byc. Już nie będzie "witam wszystkich, którzy są na premierze jestem z wami w komentarzach i rozmawiamy na zywo". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gen

A podobno premiery jej się znudziły i od nowego roku już ich ma nie byc. Już nie będzie "witam wszystkich, którzy są na premierze jestem z wami w komentarzach i rozmawiamy na zywo". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat13

Jak odblokuje wszystkich, to z automatu dobije grubo ponad milion 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×