Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Hybryda w ciąży, która z Was robiła i czy to nie jest niebezpieczne?

Polecane posty

Gość Gość

Nie wiem czy mi wolno to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wolno ci to zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

40tc i co trzy tygodnie zmieniam hybrydy żyje ja i dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz tylko jej nie połykaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Robiłam. Ciąża to nie powód żeby o siebie nie dbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Robiłam. Ciąża to nie powód żeby o siebie nie dbać

niezrobienie hybrydy nie jest równoznaczne z niedbaniem o siebie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Ola

Ja w ciąży miałam uczulenie na hybryde. Bardzo mnie swędziała wtedy skóra 😂 bez ciąży - zero problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie popadajmy w paranoję że wszystko szkodliwe itd. Znam dziewczyny które nawet włosów nie farbowały i chodziły z takimi obleśnymi odrostami bo farba to zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bym nie robiła, ale Twoja decyzja. Natomiast do porodu trzeba mieć 1 palec bez lakieru (pomiar saturacji), a hybrydę na szybko w kryzysowej sytuacji ciężko zdjąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Można... Cała ciążę robiłam sobie... Przy porodzie też miałam.. Nikt nie kazał mi zdejmować... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois
5 godzin temu, Gość gość napisał:

nie popadajmy w paranoję że wszystko szkodliwe itd. Znam dziewczyny które nawet włosów nie farbowały i chodziły z takimi obleśnymi odrostami bo farba to zło

No w tym akurat jest troche prawdy, bo farby pernamentne maja w skladzie amoniak ktorego opary, tak jak opary np.rozpuszczalnika, moga doprowadzic do wad rozwojowych a nawet smierci dziecka w pierwszym trymestrze. Lepiej dmuchac na zimne niz potem chowac mala trumienke bo grazynka z kafe mowila ze jej farba ani hybrydy nie zaszkodzily, a u ciebie doszlo do silnej reakcji alergicznej.

Ja nie jestem zwolennikiem zadnych mocniej ingerujacych zabiegow kosmetycznych w ciazy, chociazby przez to ze organizm w tym stanie jest nieprzewidywalny, mozesz dostac wstrzasu anafilaktycznego od czegos z czym przed ciaza nigdy nie mialas problemu. 

Ja jestem w 29tc. Wlosy mam zadbane i bez farbowania, paznokcie ladne bez tipsow i innych wymyslow. Szkoda ryzykowac zdrowia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hybra

Robiłam manicure hybrydowy od około dwóch lat bez przerwy, ale teraz w ciąży proces utrwalania lakieru w lampie był bardzo nieprzyjemny, a same hybrydy trzymały się gorzej i potrafiły odchodzić przy brzegach paznokci, więc zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korona678

Hybryda jest szkodliwa nawet bez ciazy 😉 Ale o tym przekonacie sie za pare lat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×