Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Spadłam ze schodów i złamałam rękę a za tydzień święta...i co teraz?

Polecane posty

Gość Gosc

Prawą w dodatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic. Będziesz z ręką w gipsie na święta. Niech zaangazuje się w ich organizacje kto nie jest Tobą. Kupcie gotowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

Masz dobrą wymówke😃 a tak poważnie to nie rozumiem tego całego pędu w święta. Dzisiaj umylam okno w kuchni, bo było okropnie brudne, reszte zostawiam. Ja się cieszę na wolne w pracy, bo ostatnio mamy nawał pracy... Ja Ci życzę dużo zdrowia i spokoju w te święta. A jedzenie - są gotówce, dużo może pomóc rodzina, okna mogą być brudne. I to pisze ja - byla maniaczka czystości. Teraz mam małe dziecko, oboje z mężem pracujemy i po ludzku szkoda mi czasu na sprzątanie (gotować też nie lubię, ale czasem trzeba ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tylko że zaprosiłam pół miejscowości na święta...u nas zawsze wszystko z wielką pompą się obchodzi,teraz będę musiała wszystko odmawiać bo finansowo nie wyrobie gdybym miała kupować coś gotowego ale jednak dobrej jakości...dobrze że chociaż posprzątałam wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tylko że zaprosiłam pół miejscowości na święta...u nas zawsze wszystko z wielką pompą się obchodzi,teraz będę musiała wszystko odmawiać bo finansowo nie wyrobie gdybym miała kupować coś gotowego ale jednak dobrej jakości...dobrze że chociaż posprzątałam wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb

Złamała rękę to szybko zaprosiła pół miejscowości. Teraz czeka że wszyscy coś przyniosą i będzie mieć darmowe święta na złamasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo

To jeszcze nie tragedia. Moja teściowa spadła ze schodów i sie połamała. Jest po operacji niechodząca. Az nie chce mi sie  myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wrzuć na luz i niech te święta są rodzinne i spokojne, nie muszą być idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×