Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

temat

Polecane posty

Gość gość

ZDALNE NĘKANIE PRZEZ INNYCH zablokowany ? Wstrzymane dodawanie postów ? poniosło was,ktoś się zapomniał i za  dużo napisał? Kilka postów usuniętych i kłódeczka,dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Prawda zabolała tych co nękają innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to tylko 5 osób wielonicków , tygrysy,leżaczki tajemnicze Sylwie ,wieczorne kiełbasy i inne gady,siedzące dzień i noc w necie i aż taką mają władzę ?No,No ! Podając maila zapomnieli się przełączyć na inne łącza ?Wystraszyli się , że ich namierzą ? Błąd porażający ,doprawdy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Można udowodnić

EMAIL BYŁ MÓJ PRYWATNY I TO JA JESTEM,BYŁAM NĘKANA i autorka tematu..ale go usunęłam, bo dostałam chamską wiadomość i spodziewałam się takich więcej.Nie mam żadnego związku z kiełbasą, Sylwią, tygrysem, leżaczkiem i innymi gadami.

Tym tematem chciałam tylko udowodnić ludziom,że nie można spokojnie pozwalać na krzywdzenie samego siebie w realnym świecie i że można się bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

przecież nie jest zablokowany 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość Można udowodnić napisał:

EMAIL BYŁ MÓJ PRYWATNY I TO JA JESTEM,BYŁAM NĘKANA i autorka tematu..ale go usunęłam, bo dostałam chamską wiadomość i spodziewałam się takich więcej.Nie mam żadnego związku z kiełbasą, Sylwią, tygrysem, leżaczkiem i innymi gadami.

Tym tematem chciałam tylko udowodnić ludziom,że nie można spokojnie pozwalać na krzywdzenie samego siebie w realnym świecie i że można się bronić.

Poważnie? To że temat twój i poczta twoja to nie ma wątpliwości, ciekawi tylko z czyjego IP piszesz i w czyim imieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×