Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viva

Niski przyrost Beta HCG a zdrowa ciąża

Polecane posty

Gość Viva

Czy któraś z Was była w takiej sytuacji że beta we wczesnej ciąży nie wzrastała o 66% i mimo wszystko bylo ok? Beta z poniedziałku 16,80 a po 48h wynik  22,10 czyli wzrosła tylko o 37%. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

U mnie rosła fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia

Podobno to 66% to średnia, dziecko to nie robot, żeby przybierało dokładnie tyle, więc ja bym się nie przejmowała i zrobiła betę jeszcze raz za kolejne 48 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z 16 na 22 to właściwie żaden przyrost. Nie robiłabym sobie nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

37%to strasznie niski przyrost. Ja znam osobiście dziewczynę, która równocześnie ze mną była w ciąży. Jej przyrost był bardzo niski, ok. 55%. Ciąża jednak się rozwinela. W trakcie okazało się, że płód na problem z nerkami, nie pamiętam dokładnie. Dziewczynka po porodzie miała 2 operacje. Rozwija się w porządku. Nie wiem czy te chore nerki w jakikolwiek sposób można powiązać z niskim przyrostem, czy to przypadek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viva

Kolejny przyrost miałam prawidłowy 87% czyli beta z 22,10 na 104,20. Było to tydzień temu. Dzisiaj byłam znowu i wynik tylko 270,90. 😩😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A bylas u lekarza? Masz krwawienia, dzieje sie coś niepokojącego? Nie powtarzaj ciagle bety, bo moze niepotrzebnie sie denerwujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viva

Byłam u lekarza , widać tylko pęcherzyk. Krwawień żadnych nie mam. Moja gin kazała mi jeszcze raz zrobić bete dzisiaj. Mówiła że możliwe że wszystko jest ok tylko ciąża jest młodsza niż wynika z ostatniej miesiączki. Ale po tej dzisiejszej becie już sama nie wiem co myśleć 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie martw sie, to nic nie zmieni. U mnie tez tak bylo, ze lekarz widzial pusty pecherzyk, beta nie roslano te 66% a mam juz 30 tydz. Ciaza okazala sie wlasnie o 2 tyg mlodsza niz wynika z daty miesiaczki. Z tym ze mi wlasnie lekarz nie kazal bety powtarzac, tylko dbac o siebie i przyjsc na wizyte za 2 tyg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxxxx

Może ciąża pozamaciczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viva
2 godziny temu, Gość Xxxxxxxx napisał:

Może ciąża pozamaciczna

Lekarz powiedział że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viva
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie martw sie, to nic nie zmieni. U mnie tez tak bylo, ze lekarz widzial pusty pecherzyk, beta nie roslano te 66% a mam juz 30 tydz. Ciaza okazala sie wlasnie o 2 tyg mlodsza niz wynika z daty miesiaczki. Z tym ze mi wlasnie lekarz nie kazal bety powtarzac, tylko dbac o siebie i przyjsc na wizyte za 2 tyg. 

A jakie miałaś te przyrosty? 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Procentowo to wychodzilo chyba 48% z tego co pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jak się skończył twoj przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×