Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta 65-letnia.

Mam 65 lat i nikt mnie nie kocha.

Polecane posty

Gość Kobieta 65-letnia.

I tak naprawdę,to się nie dziwię,ale jest mi przykro. Bo nawet nie chodzi o to,że nikt na mnie nie zwraca uwagi,bo tak nie jest. Mam 172 cm  wzrostu,jestem szczupła i ciągle niebrzydka. Inne kobiety w moim wieku by się cieszyły,że jeszcze od czasu do czasu ktoś miałby ochotę je przelecieć. Ja niby też,ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po prostu nie masz bliźniaczego płomienia moja droga. Nie ma magii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam troszkę więcej lat, w gwoli ścisłości , jeżeli już zakładacie temat. Wbrew waszym oczekiwaniom, mam dużo osób koło siebie, którzy mnie kochają i mam również adoratorow, czekających tylko na moje skinienie i zainteresowanie. Temat jest odpowiedzią na mój post i nie jest dla mnie zaskoczeniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Kobieta 65-letnia. napisał:

I tak naprawdę,to się nie dziwię,ale jest mi przykro. Bo nawet nie chodzi o to,że nikt na mnie nie zwraca uwagi,bo tak nie jest. Mam 172 cm  wzrostu,jestem szczupła i ciągle niebrzydka. Inne kobiety w moim wieku by się cieszyły,że jeszcze od czasu do czasu ktoś miałby ochotę je przelecieć. Ja niby też,ale ...

Mam 40 lat a moja kochanka 63 i nie szczupła i tak się bzykamy od wielu lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poza tym jestem dumna ze swojego wieku i stabilizacji i to ,że nie muszę niczego ,a  robię tylko to co lubię. Nie interesuję mnie, co kto o mnie myśli i co o mnie mówi ,znam swoją wartość i nic,ani nikt tego nie zmieni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 minuty temu, Gość Kobieta 65-letnia. napisał:

I tak naprawdę,to się nie dziwię,ale jest mi przykro. Bo nawet nie chodzi o to,że nikt na mnie nie zwraca uwagi,bo tak nie jest. Mam 172 cm  wzrostu,jestem szczupła i ciągle niebrzydka. Inne kobiety w moim wieku by się cieszyły,że jeszcze od czasu do czasu ktoś miałby ochotę je przelecieć. Ja niby też,ale ...

...ale tu nie chodzi o seks tylko o prawdziwe uczucie. O świadomość że komuś na mnie zależy, tak bezinteresownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, ze ten temat powinien zostac zakonczony,nie udała wam się złośliwość, bardzo mi przykro,ciągnąć go dalej, nie ma sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×