Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hssoriginal

jaki beksonit byl jakis czas temu, naprawde juznie mam oporow

Polecane posty

Gość hssoriginal

jechalem naje'bany kolejny raz w okolicach pewnego miastaa, na tablice mam naklejona taka naklejke, z lewymi numerami, nikt mnie tak nie namierzy huh, do tego ta fura jest tak popularna, ze musieli by cwierc polski zamknac beczunia zglodnialem wtedy i pojechalem do maka na wylocie  , mcdrivie zamawiam cos tam sobie i czekam, ale widze, ze jedzenie podaje  taka mloda psitka blondyneczka fajna, widac jakas studenciara z roksy lat 21- 23, z twarzy cwaniara, co pewnie lubi dragi huh dobra du'pa,

zaczalem sie pocic, a wczesniej juz mialem podobne mysli i sytuacje, byla moja kolej, postanowilem szybko podswiadomie, ze zrobie ten krok nareszcie, tak mi stanol, zalozylem kaptur, podjechalem i ona mi podaje jedzenie do okna to ja wyciagnietym koota'sem posmyralem po rece i zlaplem jedna reka za cy'ca, a potem gaz w dluga dalem japie'rdole odjechalem ze 100km od tego miejsca ponAAD i wracalem na chate inna drogo, ku'rwa ale adrenalina byla i pierwszy raz cos takiego odje'balem, ale kur'wa to jest ten moment w ktorym zostaje sie zbrodniarzem huh nymphette to twoja wina wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81

W KAZDEJ CHWILI MOGE STAD WY...IC TAKZE NIE ZDZIW SIE PO NOWYM ROKU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

byczy od.pie.rdala ci ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×