Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oponki

Biedne święta w tym roku, proszę o rady i pomoc

Polecane posty

Gość Gość

Barszcz i krokiety to najlepszy pomysł. Można jeszcze zrobić pierogi z kapustą i grzybami, bo to też tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedny...

Takie czasy w rządzący mają rarytasy full kasy a zwykły obywatel biede klepie. Kaczyński myśli że jak dał 500+ to ludzie bedą opływac w luksusach. Sam ma 6200zł emerytury plus dieta poselska to żyje chłop jak pączek w maśle a reszta narodu niech zdycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozumiem, że gdyby nie 500 plus, to autorka byłaby już grubo na minusie z kasą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kotlety sojowe w zalewie ala ryba po grecku. Pyszne a nie drogie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keep
Dnia 18.12.2019 o 21:29, Gość Gość napisał:

A jak ktoś kto ma emerytury 1000zl był w stanie dac wnuczce 5tys na wesele? Kiedyś ludzie potrafili oszczędzAć a teraz wszystko się przejada. 

To prawda ,moja babcia zmarła 4 lata temu w wieku 92 lat, miała emerytury 1.300 zł i przez 3 lata uskładała 10 tys. zł. Dodam tylko że mięso jadła tylko w weekendy. W sumie zdrowo się odżywiała. A teraz ludzie wszystko przejadają,to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 42 l.
Dnia 19.12.2019 o 05:33, Leżaczek napisał:

Ja od kilku lat nie kupuje całego karpia, kawałki są drożej za kg ale biorąc tylko dwa czy cztery małe wychodzi taniej niż cały z wody żywy i jeszcze zapłacić za wiadro.  

Leżaczek ty to już całkiem biedujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka Fasolka

Przecież święta nie wyskoczyły znienacka. Wolałabym zcisnąć pasa przed aby w świeta już tak się nie szczypać. Piszesz ze macie dzieci. No to co zrobiliście z 500+, no chyba ze jeszce nie płacili, ale zgodnie z obietnicami większość samorządów płaci przed świetami. Zreszta jak po to tego tez mogliście sie spodziewać. Jesli nie macie chorych dzieci albo sami w sensie ze nie idzie połowa pensji na leki i lekarzy i chociaz jedno z Was pracuje  oraz macie 500+ (wnioskuje ze przynajmniej dwoje dzieci to tysiak) to sorry, ale nie rozumiem waszego postepowania. Zreszta dziewczyny podsuwaja fajne przepisy. ja bym zrobiła krokiety bo jeśli dzieci kapusty czy pieczarek nie jedzą to zarazem możesz usmażyc im naleśniki. Nie bez powodu też mówi sie ze cos jest tanie jak barszcz, gar barszczu wyniesie cię max 10 zł. I będzie jeszce na nastepny dzień. Jesli nie chcesz lepić pierogów w biedrze opakowanie kosztuje 4 zł. Są w miare. do tego kupic jakiegos minata i masz jedzenie na swieta. do tego chleb lub ziemniaki. Z ciasta zrobiłabym murzynka i racuchy drożdzowe z jabłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sushina
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Kotlety sojowe w zalewie ala ryba po grecku. Pyszne a nie drogie. 

ja pierd........ ale bida 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.12.2019 o 20:19, Gość Smutas napisał:

Współczuję, jest coraz drożej... Jak osoby zarabiające najniższą krajową mają sobie poradzić? 😪

Zmienić pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Leżaczek napisał:

3 godziny temu, Gość Jola 42 l. napisał: Leżaczek ty to już całkiem biedujesz. X a po co więcej jak nie zjem, jeszcze inne potrawy trzeba spróbować a mam jeszcze karpia z tamtego roku w zamrażarka 😄

Człowieku, jesteś zwyczajnie obrzydliwy. Jak można aby takim sompiradłem, żeby jeść jakieś stare goowno? Tam gdzie jest temat biedy tam zaraz jest lezaczek, standardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zgłodniałem przez Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×