Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet

Pomysł na zaręczyny

Polecane posty

Gość Facet

Drogie Panie, zakładałem już temat, dzisiaj napisałem o radę. Otóż decyzja podjęta i 24 grudnia oświadczam się mojej kobiecie. Kiedy? Po wigili, po powrocie do domu. Moje pytanie? Klękać czy nie? Wystarczy samo ,,czy wyjdziesz za mnie?" Czy nie? Zwykłe otworzenie pierścionka na kanapie czy inny sposób? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 minuty temu, Gość Facet napisał:

Drogie Panie, zakładałem już temat, dzisiaj napisałem o radę. Otóż decyzja podjęta i 24 grudnia oświadczam się mojej kobiecie. Kiedy? Po wigili, po powrocie do domu. Moje pytanie? Klękać czy nie? Wystarczy samo ,,czy wyjdziesz za mnie?" Czy nie? Zwykłe otworzenie pierścionka na kanapie czy inny sposób? 

 

Mój oświadczył się w sylwestra o północy. Nie klekal i zapytała czy uczynię mu ten zaszczyt i zostanę jego żona ❤️. Dla mnie było idealnie. Nie wazne gdzie i jak ważne że to On. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
1 minutę temu, Gość Aga napisał:

Mój oświadczył się w sylwestra o północy. Nie klekal i zapytała czy uczynię mu ten zaszczyt i zostanę jego żona ❤️. Dla mnie było idealnie. Nie wazne gdzie i jak ważne że to On. 

W sylwestra plan mamy prosty - łóżko, nie będzie miejsca na pierścionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
1 minutę temu, Gość Aga napisał:

Mój oświadczył się w sylwestra o północy. Nie klekal i zapytała czy uczynię mu ten zaszczyt i zostanę jego żona ❤️. Dla mnie było idealnie. Nie wazne gdzie i jak ważne że to On. 

W sylwestra plan mamy prosty - łóżko, nie będzie miejsca na pierścionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodia

Klęknij, mnie to urzekło... 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój mąż klęknął, niby oczywiste, że nie trzeba, ale do głowy mi jakoś nie przyszło, że można nie klęknąć na kolanko, więc ma szczęście, że to zrobił 😉 Różne są kobiety, ale nie chciałabym by mąż oświadczył się z kanapy.  Przyklęknij, to nadaje powagi słowom, otwórz pudełeczko, powiedz ze dwa zdania jak ważna jest dla Ciebie i zapytaj, wystarczy " bardzo Cię kocham, chciałbym spędzić z Tobą resztę życia, dlatego chcę zapytać czy wyjdziesz za mnie". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Mój mąż klęknął, niby oczywiste, że nie trzeba, ale do głowy mi jakoś nie przyszło, że można nie klęknąć na kolanko, więc ma szczęście, że to zrobił 😉 Różne są kobiety, ale nie chciałabym by mąż oświadczył się z kanapy.  Przyklęknij, to nadaje powagi słowom, otwórz pudełeczko, powiedz ze dwa zdania jak ważna jest dla Ciebie i zapytaj, wystarczy " bardzo Cię kocham, chciałbym spędzić z Tobą resztę życia, dlatego chcę zapytać czy wyjdziesz za mnie". 

 

34 minuty temu, Gość Jodia napisał:

Klęknij, mnie to urzekło... 😍

No właśnie, ona kiedyś powiedziała do mnie, że jeśli kiedyś uklękne to powie nie, ale to było kilka lat temu, dlatego teraz miotam się. Jestem dość zamknięty w sobie, nie mówie jej codziennie, że ją kocham itp. Właściwie zostaliśmy razem po deklaracji pod wpływem procentów, wtedy powiedziałem jej kocham cię, drugi raz wzieło mnie na zwierzenia po imprezie z kolegami. Ja to raczej pokazuje jej w łóżku, że kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa
13 minut temu, Gość Facet napisał:

Ja to raczej pokazuje jej w łóżku, że kocham.

Coo? Od razu powoedziałabym nie na zaręczyny! Zwykle kocham cie jest wart milony. Przez łozko nie mozna nic pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
12 minut temu, Gość Olaa napisał:

Coo? Od razu powoedziałabym nie na zaręczyny! Zwykle kocham cie jest wart milony. Przez łozko nie mozna nic pokazac.

Wypada tylko współczuć partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona

Przez kilka lat mogła zmienić zdanie. Ja też gadałam różne głupoty, np, że nie lubię ciętych kwiatów a później jak polubiłam ten gest to on i tak ciągle miał w głowie, że ich nie lubię.. a ja chciałam dostać, kilka razy wprost powiedziałam, że bym chciała i już dostaje kilka razy w roku. Kobieta zmienną jest.. ja pewne gesty doceniłam z czasem, całowanie w rękę, kupowanie kwiatów, taniec, świece, mówiłam, że nie potrzebuje oświadczyn i pierścionka a jak to nastąpiło, klęknął i zobaczyłam pierścionek stanęły mi łzy w oczach.. życzę wam szczęścia, napewno ten dzień będzie idealny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
5 minut temu, Gość Żona napisał:

Przez kilka lat mogła zmienić zdanie. Ja też gadałam różne głupoty, np, że nie lubię ciętych kwiatów a później jak polubiłam ten gest to on i tak ciągle miał w głowie, że ich nie lubię.. a ja chciałam dostać, kilka razy wprost powiedziałam, że bym chciała i już dostaje kilka razy w roku. Kobieta zmienną jest.. ja pewne gesty doceniłam z czasem, całowanie w rękę, kupowanie kwiatów, taniec, świece, mówiłam, że nie potrzebuje oświadczyn i pierścionka a jak to nastąpiło, klęknął i zobaczyłam pierścionek stanęły mi łzy w oczach.. życzę wam szczęścia, napewno ten dzień będzie idealny 🙂

Niestety im bliżej tym większy stres. Klękne, kiedyś ktoś proponował zapalić świece, puścić romantyczną muzyke. Oklepane? Nudne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona

Każde ważne wydarzenie w życiu powoduje stres. Mój mąż wzruszył się jak powiedziałam "tak" , najlepsze, że mimo tego, że zaczęłam go całować i przytuliłam to on wciąż czekał na to "tak" i dopiero mu ulżyło i zleciał stres. Ja nie wiem czym on się stresował ale on biedny bardzo się przejmował. Świeczki stwarzają fajna atmosfere to prawda, ale dla mnie nie liczyło się nic wtedy tylko mój mąż kochany i ta niespodzianka bo to był zwykły dzien, który stał się jednym z najlepszych w moim życiu - a nie było świeczek, romantycznej kolacji, czy muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Facet napisał:

Niestety im bliżej tym większy stres. Klękne, kiedyś ktoś proponował zapalić świece, puścić romantyczną muzyke. Oklepane? Nudne? 

Czemu pytasz?kazda kobieta jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Żona napisał:

Przez kilka lat mogła zmienić zdanie. Ja też gadałam różne głupoty, np, że nie lubię ciętych kwiatów a później jak polubiłam ten gest to on i tak ciągle miał w głowie, że ich nie lubię.. a ja chciałam dostać, kilka razy wprost powiedziałam, że bym chciała i już dostaje kilka razy w roku. 

Mogła, ale nie musiała.  Ja nadal nie lubię ciętych kwiatów i nie są to głupoty.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
11 godzin temu, Gość Facet napisał:

W sylwestra plan mamy prosty - łóżko, nie będzie miejsca na pierścionek.

I to jest dobry plan ☺️. Nie pisałam tego żebyś się oświadczal w sylwestra 😁. Moim zdaniem każdy dzień jest dobry każda chwila i nie ważne gdzie się jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Aga napisał:

I to jest dobry plan ☺️. Nie pisałam tego żebyś się oświadczal w sylwestra 😁. Moim zdaniem każdy dzień jest dobry każda chwila i nie ważne gdzie się jest. 

Tacy mlodzi i sylylwester w lozku z TV. Co wnuką opowiadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość Facet napisał:

Drogie Panie, zakładałem już temat, dzisiaj napisałem o radę. Otóż decyzja podjęta i 24 grudnia oświadczam się mojej kobiecie. Kiedy? Po wigili, po powrocie do domu. Moje pytanie? Klękać czy nie? Wystarczy samo ,,czy wyjdziesz za mnie?" Czy nie? Zwykłe otworzenie pierścionka na kanapie czy inny sposób? 

 

jak taka z ciebie ciapa, że sam się zdecydować nie umiesz, to kobiecie współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Tacy mlodzi i sylylwester w lozku z TV. Co wnuką opowiadać?

W łóżku, to nie znaczy przed tv analfabetko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość Jodia napisał:

Klęknij, mnie to urzekło... 😍

Jezu, serio? Przecież to straszna wiocha i żenada 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Tacy mlodzi i sylylwester w lozku z TV. Co wnuką opowiadać?

A sylwester to jakaś szczególna okazja że trzeba świętować? Mi dziadkowie ani rodzice w życiu o żadnym sylwestrze nie opowiedzieli, z resztą średnio by mnie to obchodziło jak ktoś sylwestra obchodził 50 lat temu.

A i pisze się wnukom a nie wnuką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

W łóżku, to nie znaczy przed tv analfabetko

Jak już ktoś zostaje w domu to zawyczaj przez tv w łózku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A sylwester to jakaś szczególna okazja że trzeba świętować? Mi dziadkowie ani rodzice w życiu o żadnym sylwestrze nie opowiedzieli, z resztą średnio by mnie to obchodziło jak ktoś sylwestra obchodził 50 lat temu.

A i pisze się wnukom a nie wnuką. 

Najpierw za młodzi na imprezy, później nie chodzą i spedzaja sylwester w lozku przed tv a pozniej za starzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jak już ktoś zostaje w domu to zawyczaj przez tv w łózku. 

Smutne, że łóżko kojarzy ci  się wyłącznie z tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Smutne, że łóżko kojarzy ci  się wyłącznie z tv

Nie rowniez ze snem i seksem, ale po 1) oni spedzaja caly wieczor w lozku, a co za tym idzie moga spac albo ogladac tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie rowniez ze snem i seksem, ale po 1) oni spedzaja caly wieczor w lozku, a co za tym idzie moga spac albo ogladac tv.

Ja peerdole, a co  cię  to obchodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja peerdole, a co  cię  to obchodzi????

Nic. Nie rozumiem jak mlodzi moga nie chciec poszalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nic. Nie rozumiem jak mlodzi moga nie chciec poszalec

Pewnie nie tacy mlodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nic. Nie rozumiem jak mlodzi moga nie chciec poszalec

Ludzie są różni. Może wolą pobyć w domu. Do tego ceny imprez to przegięcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nic. Nie rozumiem jak mlodzi moga nie chciec poszalec

Ależ oni będą szaleć, tylko ty  tego i tak nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ależ oni będą szaleć, tylko ty  tego i tak nie zrozumiesz

Szczyt szaleństw spedzic sylwestra w domu, na kanapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×