Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Marzę o białych świętach, kolejny raz takie nie będą. Za dziecka każde święta miałam ze śniegiem.

Polecane posty

Gość Gość

Mieszkam w powiecie przemyskim. Nie podoba mi się to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy

Popatrz dookola i zastanow sie, kto jet temu winien?  tej porabanej zmiennej dziwnej pogodzie ?

LUDZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też dziś wracałam do domu i o tym myślałam i wiesz co? Doszłam do wniosku że najważniejsze że jesteśmy zdrowi, że spotkamy się wszyscy razem i że ten śnieg nie hest znów taki ważny.... Ale fakt robi klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość yyyy napisał:

Popatrz dookola i zastanow sie, kto jet temu winien?  tej porabanej zmiennej dziwnej pogodzie ?

LUDZIE.

Podobno nie ludzie a jakieś ruchy Ziemi czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I co,ludzie to spowodowali i nagle 10 lat temu zima przestała się pojawiać??? Z małym wyjątkiem w 2012? To tak nie działa. To się nie dzieje nagle z dnia na dzień, z roku na rok. A ja dokładnie pamiętam że pierwsze święta bez śniegu były w 2008 i byłam nieźle zszokowana bo to dla mnie było nowe, jak żyłam nie pamiętałam takiego czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea

Tylko czasami są śnieżne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Spoko. Jestem z wybrzeża i u nas białe święta były może raz czy dwa w ciągu ostatnich 30lat. W zeszłym roku to chyba nawet deszcz padał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

A przecież globalne ocieplenie i zmiany klimatu to bzdura i kłamstwo, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka

W Wielkopolsce białe święta były w 2000 roku, czyli od prawie 20 lat nie widziałam śniegu w wigilię. Parę razy pruszyl w któryś dzień ale zaraz topniał. Więc nie rozumiem tego płaczu że święta kojarzą się ze śniegiem. Owszem, na pocztówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie możesz podnieść jednego ze swoich poprzednich dziesięciu tematów, które zdechły po pięciu wpisach, tylko znowu to samo zakładasz? Ile jeszcze będziesz się tu żalić? Co chcesz usłyszeć? Serio jakaś infantylna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×