Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaro2288

Tesciowa

Polecane posty

Gość Jaro2288

Strasznie mnie pobudza moja teściówa ma wielkie cyce i sie ładnie trzyma jak na 60 lat,chętnie bym ja wziol,ale ona raczej z tych konserwatywnych,chodzę przy niej w majtkach ale boje sie zaproponować cos więcej....a bardzo bym chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzech Grześ
1 minutę temu, Gość Jaro2288 napisał:

Strasznie mnie pobudza moja teściówa ma wielkie cyce i sie ładnie trzyma jak na 60 lat,chętnie bym ja wziol,ale ona raczej z tych konserwatywnych,chodzę przy niej w majtkach ale boje sie zaproponować cos więcej....a bardzo bym chciał

jeśli już chodź przy niej w slipach ale cienkich tak aby w widoczny sposób widać było erekcję. Obserwuj ją jak reaguje. Nie zrób falstartu bo będzie chryja. Raczej czekaj na jej jakiś ruch. Może tak być, że nie będzie żadnego to wtedy niestety trudno. Ale może zacznie mówić w stylu "musisz dobrze robić mojej córce, dobrze, że mam takiego zięcia". To byłby pierwszy punkt zaczepienia. W przypadku relacji ze starszą kobietą to nawet jeśli jest to twoja inicjatywa musisz to tak rozegrać aby wyszło, że to ona wybrała ciebie. One tak po prostu chcą i tego oczekują. Można "przetestować" ją też w inny sposób. Zainicjować rozmowy,  w której zwierzyłbyś się, że bardzo wam wychodzi seks z żoną (czyli jej córką - mówisz o seksie z żoną czyli jej córką w samych superlatywach) albo też możesz od czasu do czasu pokazywać jej seksowną bieliznę jaką kupujesz żonie (jej córce) i radzić się czy ładna. Takie relacje są w miarę bezpieczne o ile nie będziesz za bardzo natrętny i będzie to wyglądało naturalnie i jeśli będziesz ją zapewniać, że z żoną jest bardzo dobrze i w ogóle dobrze wam się układa. Może się wtedy pojawić jej apetyt na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro2288

Bardzo mnie ona kreci,spróbuję nastepnym razem założyć dobrze podkreślające majtki i zrobic tak ze niby przypadkiem mi wyszedł,zobaczymy jak ona na to zareaguje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×