Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maxia

Święta a ciąża leżąca..

Polecane posty

Gość Maxia

Jestem w ciąży i muszę się oszczędzać. Pytanie co ugotować na pierwszy i drugi dzień świąt żeby było szybko i żebyśmy ,, jakoś przetrwali,,? Nie jemy ciast np. Z uwagi na mój stan nie będę mogła jeść również niektórych ciężkich potraw. Nie mogę też za bardzo jeździć po rodzinie. Święta spedzimy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc
7 minut temu, Gość Maxia napisał:

Jestem w ciąży i muszę się oszczędzać. Pytanie co ugotować na pierwszy i drugi dzień świąt żeby było szybko i żebyśmy ,, jakoś przetrwali,,? Nie jemy ciast np. Z uwagi na mój stan nie będę mogła jeść również niektórych ciężkich potraw. Nie mogę też za bardzo jeździć po rodzinie. Święta spedzimy w domu.

Ciąża to nie choroba,a dania gotowe możesz kupić w sklepie.

Jeśli uważasz że są ciezkostrawne to możesz zjeść coś lekkiego ważne by Święta przebiegły w miłości i spokoju.Atmosfera się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zmów catering albo zagoń męża do roboty. Naprawdę chłopak się nie przepracuje jak coś do jedzenia upichci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to skoro planujesz coś przygotować, sprzątać, a nawet rozwazasz odwiedziny, to o jakiej ciąży leżącej mowa? Kobieto, ciąża leżąca jest wtedy, gdy ci jedynie do toalety wolno iść, a czasem nawet i to nie.

Ja Wielkanoc spędziłam w szpitalu, urodziłam w wielki czwartek. Życie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym wyjątkowo zamowila gotowe uszka w jakimś sprawdzonym miejscu, barszcz z kartonu (mi smakuje), jeśli jecie smażoną rybę, to trzeba zagonić męża do kuchni, żebyś nie stała nad gorącą patelnią. 

Z rzeczy lekkich niestety niewiele mi przychodzi do głowy - ryba po grecku, sałatka, jakaś ryba zapiekana w sosie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

Jaką ciąża leżąca?

Do roboty nierobie!

Nie dość że nie pracujesz pasożycie to jeszcze nie chce ci się pierogów nalepic, ryb nasmażyć, bigosu nagotować???

(sarkazm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale masz problem. Kupcie barszcz w butelce i gotowe uszka. Kawałek ciasta dla męża, a karpia mąż sobie też chyba umie usmażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mąż nie jest od smażenia!

On zarabia więc nie będzie nawet wchodził do kuchni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnóstwo restauracji ma catering świąteczny, zamów i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mixia

Mąż zrobi swoje danie na Wigilię (jak co rok), ja swoje (jak dam radę), ostatnio robiłam krokiety, ale w tym roku to dla mnie za długo stać. Wigilia u teściow w tym samym mieście to dam radę dotrzeć i zabrać swoje dania, więc jakoś to będzie. No ale zostają jeszcze dwa dni gdy coś trzeba jeść. Sprzątanie zostawiam mężowi, choć jest ciezko psychicznie że nie mogę tego ogarnac po swojemu. Nie muszę tylko leżeć, ale mam nie dźwigać i się nie przemęczać. Lekarz pozwolił np. ugotować obiad (bez szaleństw), ale już wyjść na spacer itp. nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×