Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksandra

czy cionża po czterdziesdce nie będzie ryzykiem?

Polecane posty

Gość Aleksandra

czy som tu mamy po czterdziesdce kturym się udało? jak dlugo się starałyście? trace nadzieje jusz nadzieje, mam 41 lat i świadomość że to ostatni dzwonek 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słownik cię pragnie

Nie będzie, spoko. Rozenkowa teraz w ciąży też ma 41lat. Ale najpierw zanim zainwestujesz w pieluchy, zainwestuj w słownik.  W prawdzie na stare lata słownik szklanki wody ci nie poda, ale dzięki niemu napiszesz bezbłędnie testament 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bida

Moim zdaniem zawsze jest jakieś ryzyko czy jesteś młodsza czy starsza . Nigdy nie wiadomo jak będzie przebiegała ciąża I nie chodzi tylko o wiek, ale trzeba tez spojrzeć na to ,ze wiele kobiet rodzi po 40 i dzieciaczki są zdrowe wiec jeśli chcesz to głupotą jest nie spróbować tylko przez strach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

zaszłam w 1 cyklu w wieku 40l (W chwili porodu 41) Używałam testow owulacyjnych i to była jedyna ingerencja. Ciąża bez problemowa, pracowałam do 8mies tak się dobrze czułam (nauczycielka) Zero wymiotów mdlosci itd. Pod koniec problemy z cukrem ale nie miałam insuliny, ograniczyłam węglowodany I owoce w diecie i było ok. Musiałam tylko badać cukier kilka razu dziennie Cesarka bo chciałam, po prostu całe życie bałam się porodu krwi i tej całej otoczki. Również radze spróbować póki jeszcze czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odm
8 godzin temu, Gość Słownik cię pragnie napisał:

Nie będzie, spoko. Rozenkowa teraz w ciąży też ma 41lat. Ale najpierw zanim zainwestujesz w pieluchy, zainwestuj w słownik.  W prawdzie na stare lata słownik szklanki wody ci nie poda, ale dzięki niemu napiszesz bezbłędnie testament 😄

Przecież to prowo specjalnie pisane z błędami 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×