Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy miałyście sytuację że rozpadła się przyjaźń z koleżanka bo nie przypadlyscie do gustu jej misiowi?

Polecane posty

Gość Gość

Odkąd moja przyjaciółka z dawien dawna (razem od 5 klasy różne spotkania, kawki, sylwestry) poznała swojego faceta nigdy nie zdecydowała się na wspólnego Sylwka. Liczy się mąż i jego koledzy i jego towarzystwo. Na weselu dominowali jego znajomi, ona ze swoich prawie nikogo nie prosiła. Ja jej mężowi do gustu nie przypadlam, mój mąż podobnie. Straciłam te relacje. A ona jakby tożsamość straciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdarza się i to zarówno u kobiet jak i mezczyzn, poprostu nie przypadł iście sobie do gustu a widać jest osobą decydującą w związku i tak wyszło. Szkoda tak długiej przyjazni bo nie wiadomo jak się z misiem ułoży. Czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mojej koleżanki było odwrotnie. Jej związek rozpadł się m.in. dlatego, że facet nie akceptował jej znajomych i wręcz zabraniał jej spotykać się z nimi. Ten paranoik twierdził nawet, że wyciągałam jego dziewczynę na miasto i namawiałam do podrywania facetów 😂 Moj mąż nie przepada za jedną z moich koleżanek, ja nie bardzo lubię jego brata, ale nikt nikomu nie zabrania podtrzymywania relacji. Po prostu rzadko dochodzi do spotkań nielubiących się stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×