Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13trzynascie

Najlepsze nosidełko

Polecane posty

Gość 13trzynascie

Jaki model polecacie dla niemowlaka? Wolałabym nosidełko niż chustę. Na rynku jest mnóstwo modeli, nawet z siedziskiem, ale na żadne nie mogę się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leia

Ja polecam lionelo. Nie pamiętam nazwy modelu, ale ma pas biodrowy - taki poddupek dla dziecka. Mega wygodny. Moje dzieci je uwielbiają. Starsze mimo że wyrosło jak widzi, że je zakładam od razu chce wsiadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od kiedy można tego używać, dziewczyny? Czy dziecko musi już być siedzące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja sie zastanawiam nad polskim Natigo (czy Nati Go? nie wiem jak to sie pisze, alw to ta sama firma co robi chusty Nati). Model chyba sie nazywa Nevada, w kazdym razie jest cale czarne (bo takiego szukalam) i wyglada jak Tula i Ergo czyli typowe ergonomiczne z kapturem do podtrzymywania glowy do spania (bo na tym mi zalezalo) i mozluwoscia noszenia na brzuchu i plecach.

Ogolnie szukam czegos co jest tansza kopia drogiego ergonomicznego nosidla w stonowanym jednobarwnym ciemnym kolorze i ten model jest jedyny w tej chwili jaki znalazlam. (Tylko to brzydkie zolte logo jest do odprucia i gotowe). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kazdy producent podaje wiek lub wage dziecka, bo kazdy produkt ma inny rozmiar. Np. ergonomiczne maja specjalne pomniejszajace wkladki dla noworodkow i malych niemowlat, ktore sie dokupuje osobno. Nie ma uniwersalnego wieku/wagi. Zawsze trzeba przeczytac na opakowaniu lub w opisie produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×