Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martusia

Do jakiego wieku dziecko w wózku?

Polecane posty

Gość Martusia

Do jakiego wieku wozilyscie dziecko w wózku? Mam dwójkę dzieci, syn 5,5 roku i córka 3 latka. Córka do około półtora roku jeździła w głębokim wózku, teraz już w ogóle nie używamy wózka chodząc na spacery. Syn był drobniutki jako dziecko, do około 2 rż woziłam go w głębokiej spacerówce a potem przerzuciłam się na zwykłą. Jak chodzimy na spacery to on prawie zawsze jest w wózku. Jak go oduczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggh

Dziecko 5.5 roku w wozku??? 😮

Do szkoly tez bedziesz w wozku wozic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Córka ma 2 lata od ok.pół roku  wózek już tylko na duże zakupy do sklepu.teraz już jeździ tylko w samochodzie.nieużywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pozbywalismy się wózka jak dzieci miały ok 1,5 roku. Mają nogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

5.5 roku i wózek? Toć to robienie z dziecka kaleki. Do 2 lat max i do widzenia. Jak oduczyc?  Zabrać wózek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgffvnnmm

Moj syn za 3 mce skonczy 3 lata i wozek jest w pogotowiu. Na wypadek, gdy musze gdzies dalej szybko sie dostac/ jak jest chory i trzeba do przychodni isc/ na wieksze zakupy. Maz wyjezdza i jest w domu co 4 tyg na 7 dni. Prawa jazdy nie mam. Mam dosyc duza spacerowke parasolke, w ktorej dziecko normalnie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

3.5 roku, a i tak głównie z powodu mojej wygody i uważam, że to było długo. Teraz dziecko ma 4.5 roku i nie wyobrażam sobie, że miałby jeździć w wózku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moja jezdzila do okolo 3 lat.  Troche dlugo, ale ja szybko chodze i jak gdzies chcialam szybko cos zalatwic to wozek byl wygodniejszy.  Dziecka ponad 5 lat to raczej mu nie pomagasz w rozwoju wazac go w wozku.  Radzilabym wizyte u lekarza, zeby sprawdzic czy nie ma jakiegos problemu i jezeli wszystko jest dobrze to po prostu oddac wozek i cwiczyc miesnie malego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fajne prowo, nie wierzę w to.  Moja w tym wieku szykowala się do szkoły.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikol

Ja u syna odstawiłam przed 5 urodzinami. Zdrowy jak byk jest teraz, na wfie jest najlepszy. Niektóre dzieci nie lubią chodzić. Córka teraz ma 4 latka, wózka używam okazyjnie, gdy jedziemy na zakupy albo na dłuższy spacer. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppp

Moja córka ma teraz 2 lata, od ok pół roku wózka nie używam, jakoś nigdy nie lubiła w nim jeździć. Ale w sumie myślę że warto trzymać wózek, np gdy trzwba zdzieckiem gdzieś 2 miarę szybko dotrzeć. Tak wiem... Dzieci mają nogi. Ale ie są w stanie isc tak szybko jak my, szybciej się męczą.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscie

Córka obecnie 4,5 roku, zawsze miała wózkowstręt juz od noworodka, odstawiłam jej wózek jak miała rok i 3 mce, sprzedałam i zapomniałam. Natomiast jej rówiesnica z naszej klatki nadal jest wozona w spacerowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×