Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka

obsesja wagi w ciąży

Polecane posty

Gość autorka

Przed urodzeniem pierwszego dziecka ważyłam 55 kg przy wzroście 160. W ciąży przytyłam 15 kg. Po urodzeniu spadło mi ledwo 6 kg i waga w postaci 64 kg już ze mną została. Wahała się czasami o 2 kg w jedną lub drugą stronę ale już tego nie zgubiłam. Uprawiałam sport i odżywiałam się w miarę zdrowo ale to nic nie dało.

Teraz jestem w drugiej ciąży, zaczynałam przy wadze 64 kg, 19 tc i 3 kg na plusie. Czy to prawidłowy przyrost? Bardzo boję się przytyć to spędza mi sen z powiek.

Jak Wy tyłyście drogie mamy i jak Wam spadała waga po ciąży? Ile ważyłyście przed ile teraz? Czy jesteście zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka

przechlapane ma twój gach jeśli takiego posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka

Dlaczego przechlapane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wydaje mi się bardzo prawidłowy. Ja mam 24tc i +1.90 ledwo, martwię się na każdej wizycie ze coś będzie nie tak. Mimo ze niemam mdłosci i jem aż się ruszyć nie mogę z przejedzenia to nie jestem w stanie więcej przytyć. Absurd jakiś bo wydaje mi się ze ciagle jem. Fakt nie lubię fastfoodow i jem zdrowo. Ale tak samo jadłam przed ciążą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Wydaje mi się bardzo prawidłowy. Ja mam 24tc i +1.90 ledwo, martwię się na każdej wizycie ze coś będzie nie tak. Mimo ze niemam mdłosci i jem aż się ruszyć nie mogę z przejedzenia to nie jestem w stanie więcej przytyć. Absurd jakiś bo wydaje mi się ze ciagle jem. Fakt nie lubię fastfoodow i jem zdrowo. Ale tak samo jadłam przed ciążą. 

Spoko, jeszcze nadrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość autorka napisał:

Przed urodzeniem pierwszego dziecka ważyłam 55 kg przy wzroście 160. W ciąży przytyłam 15 kg. Po urodzeniu spadło mi ledwo 6 kg i waga w postaci 64 kg już ze mną została. Wahała się czasami o 2 kg w jedną lub drugą stronę ale już tego nie zgubiłam. Uprawiałam sport i odżywiałam się w miarę zdrowo ale to nic nie dało.

Teraz jestem w drugiej ciąży, zaczynałam przy wadze 64 kg, 19 tc i 3 kg na plusie. Czy to prawidłowy przyrost? Bardzo boję się przytyć to spędza mi sen z powiek.

Jak Wy tyłyście drogie mamy i jak Wam spadała waga po ciąży? Ile ważyłyście przed ile teraz? Czy jesteście zadowolone?

Ja też trochę w ciąży wariowałam przez przyrost wagi, ale po połogu wzięłam się za siebie i wszystko wróciło do normy. Odżywiaj się zdrowo, jeśli ci to pomoże to skontaktuj się z dietetykiem, a na odchudzanie przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka

To trudne dla mnie bo chciałabym wrócić do tych moich 55 kg. Czułam się wtedy dobrze i atrakcyjnie, a teraz jestem chodzącym kompleksem i ciągle porównuje się z innymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhm

Autorko ale jesteś w ciąży także raczej nie schudniesz. Jeszcze będzie czas by się zabrać za siebie 🙂

A w jakim wieku jest pierwsze dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka

I nie chodzi o to żeby schudnąć w ciąży ale nie utyć za dużo i jak najszybciej wrócić do formy po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Spoko, jeszcze nadrobisz

Mam nadzieję 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×