Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Nie mogę wstać rano nie reaguje na budzik i naciskam drzemke

Polecane posty

Gość gosc

Jak to rozwiązać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość gosc napisał:

Jak to rozwiązać 

zostaw telefon wysoko na szafie tak żebyś musiał wstać żeby go wyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gość napisał:

zostaw telefon wysoko na szafie tak żebyś musiał wstać żeby go wyłączyć

To zadziała na pewno? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chodź wcześniej spać. Ja zastosowałam to rozwiazanie i efekty są rewelacyne 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Właściwie jest to sytuacja która mi się zdarza ostatnio, ale dlaczego taka kupa jak autorka wątku o tym wie? Jakim prawem, szmato? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wykoorwiaj z mojego zycia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przeklinam cię za każdym razem kiedy sie dowiaduję że znowu mnie podsłuchiwałaś/ śledziłaś/ coś o mnie wiesz hooy wie skąd. Oby twoje dzieci były tak inwigilowane jak ja. Wszystkiego najgorszego koorwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hehe, coś takiego po nocy opowiadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎20‎.‎12‎.‎2019 o 11:40, Gość gosc napisał:

Jak to rozwiązać 

Wcześniej się połóż to wcześniej wstaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

Hehe, coś takiego po nocy opowiadać...

Przeklinam cię korwo w dzień i w nocy aż oślepniesz i nie bedziesz mogł/a nic o mnie wiedzieć. Życzę ci żebyś był/a obserwowany/a jak zwierzę w zoo. I raka w nowym roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I żeby ci dzieci chorowały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karyna ze Młyna

Odstaw alkohol, godzinę przed snem nie patrz w ekrany - poczytaj np. U mnie super działa, zasypiam szybko, nie budzę się w nocy a rano jestem wypoczęta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Przeklinam cię korwo w dzień i w nocy aż oślepniesz i nie bedziesz mogł/a nic o mnie wiedzieć. Życzę ci żebyś był/a obserwowany/a jak zwierzę w zoo. I raka w nowym roku. 

Jeśli nie możesz zasnąć, postaw nogę na podłodze leżąc w łóżku. Wtedy to informacja zostanie przekazana do mózgu w postaci uspokojenia. Nie życz mi tych rzeczy bo ja już je mam. Możesz pożyczyć coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Karyna ze Młyna napisał:

Odstaw alkohol, godzinę przed snem nie patrz w ekrany - poczytaj np. U mnie super działa, zasypiam szybko, nie budzę się w nocy a rano jestem wypoczęta. 

A skąd założenie że ten ktos pije, głupia piizdo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jeśli nie możesz zasnąć, postaw nogę na podłodze leżąc w łóżku. Wtedy to informacja zostanie przekazana do mózgu w postaci uspokojenia. Nie życz mi tych rzeczy bo ja już je mam. Możesz pożyczyć coś dobrego?

 

Masz je za kare że poglądasz i podsłu...esz ludzi. Życzę ci jeszcze żebyś zdechła. I nie, nie wróci do mnie, bo ja nikogo nie sledzę. Będę pamiętała o tobie koorwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To się w głowie nie mieście, taka ... korzysta ze streamu żeby mnie podglądać a ja nawet nie wiem kim on/a jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

 

Masz je za kare że poglądasz i podsłu...esz ludzi. Życzę ci jeszcze żebyś zdechła. I nie, nie wróci do mnie, bo ja nikogo nie sledzę. Będę pamiętała o tobie koorwo. 

Pewnie tak jest jak mówisz. Brakuje mi jeszcze twojej złości, więc oddaj mi ją i się uśmiechnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

Pewnie tak jest jak mówisz. Brakuje mi jeszcze twojej złości, więc oddaj mi ją i się uśmiechnij.

... CI NA RYJ SZPICLOWSKA KOORWO. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To się w głowie nie mieści, wy mnie oglądacie jak zwierzę w zoo a ja nawet nie wiem kim jesteście? Czy wy macie w ogóle jakieś ludzkie uczucia? Ja bym nie korzystała z takiego streamu nawet gdybym miała taką możliwość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdzie jest ta kamera? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

... CI NA RYJ SZPICLOWSKA KOORWO. 

Będziesz tu w niedzielę? Przyjdź to pogadamy. Wiesz, jestem już zmęczona i senna. Lecę, śpij dobrze jeśli uda ci się zasnąć. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Będziesz tu w niedzielę? Przyjdź to pogadamy. Wiesz, jestem już zmęczona i senna. Lecę, śpij dobrze jeśli uda ci się zasnąć. Hej.

Nie będę ale dostaniesz pozew od prawnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie będę ale dostaniesz pozew od prawnika. 

Masz plany na niedzielę? Zajrzyj choć na chwilę. Dobrej nocy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przeklinam cię zawsze kiedy mnie inwigilujesz. Wypyerdalaj z mojego zycia. Wejdź na szafę po budzik, spadnij i zdechnij. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przeklinam twoje dzieci szpiclówo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Prosze się udać do psychiatry po leki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przeklinanie nie jest symptomem choroby psychicznej. Ciebie tez przeklinam, niech ci się wszystko zawali, niech do ciebie wróćci każde zło jakie wyrządziłeś innym ludziom. To karalne też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Masz plany na niedzielę? Zajrzyj choć na chwilę. Dobrej nocy.:)

Księża wymadlają facetom udany seks małżeński, a kobietom samotność i nieszczęścia. Facet ma byc szczęśliwy, nawet jeśli jest ateistą, satanistą i ma ślub tylko cywilny. Ksiądz i tak weźmie jego stronę. A kobieta jest od tego żeby cierpieć. Ale ja i tak nigdy w zyciu nie pójdę do klasztoru, a cokolwiek złego mi wymodlicie, zbluźnię i przyjmę komunię niegodnie. Nie zmusicie mnie do niczego, takiego wała. Zresztą juz nie mogę. Niech bóg będzie przeklęty za swoją i waszą nienawiść i niesprawiedliwość. Przeklinam boga, was, zakonnice, religię, kościół i wasz heretycki kult cierpienia. Popełnię samobjstwo, ale nie złamiecie mnie.

Oby was ten wasz bóg pokarał, za dzieci których nie poczęłam przez wasze krasomówstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Księża wymadlają facetom udany seks małżeński, a kobietom samotność i nieszczęścia. Facet ma byc szczęśliwy, nawet jeśli jest ateistą, satanistą i ma ślub tylko cywilny. Ksiądz i tak weźmie jego stronę. A kobieta jest od tego żeby cierpieć. Ale ja i tak nigdy w zyciu nie pójdę do klasztoru, a cokolwiek złego mi wymodlicie, zbluźnię i przyjmę komunię niegodnie. Nie zmusicie mnie do niczego, takiego wała. Zresztą juz nie mogę. Niech bóg będzie przeklęty za swoją i waszą nienawiść i niesprawiedliwość. Przeklinam boga, was, zakonnice, religię, kościół i wasz heretycki kult cierpienia. Popełnię samobjstwo, ale nie złamiecie mnie.

Oby was ten wasz bóg pokarał, za dzieci których nie poczęłam przez wasze krasomówstwo. 

Sylwia w ataku...hehe

Etatowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×