Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koneser piękna

Jak myślicie dlaczego właściwie kobiety z Ukrainy są bardziej moralne i wyglądają lepiej od polek?

Polecane posty

Gość Gość

Zrozumiecie ukrainki są zainteresowane Polakami bo dają lepszy start w życiu, tak samo jak polki które kiedyś leciały na Anglików , poprpstu kobiety zawsze są dużo milsze dla facetów z obcej szczególnie bogatej nacji , Niemki też Niemcami gardzą i wolą amerykanów i Szwajcarow którzy mają więcej mamony niż Niemcy , samice są takie same na całym świecie, jak zobaczą bogatszego z innego kraju to nagle kazda miła pracowita i 3 daniowy obiad gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie przesadzaj polki są takie same jak ukrainki , polki się puszczają na lotnisku w Londynie a kolega mi opowiadał jak ukrainki pracujące u nich na magazynie , dawaly doopy na parkingu magazynierom , tzn 3 polakow walilo 2 ukrainki, monitoring ich złapał i wylecieli wszyscy którzy brali w tym udział , więc można powiedzieć że ukrainki mają tak samo nasrane w głowach jak każde inne kobiety na świecie, moralność nie zależy od narodowości 

I to jest niestety ta polska hipokryzja facetów, jak polka się puszczą w anglii to polać benzyna i spalić ale jak ukrainka robi to w Polsce to cacy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka

Typowy Polak to mizogin nie polacam ich ukrainkom , wymaga żeby kobieta prala sprzatala pracowała i wyglądała jak miss , faceci na zachodzie mają więcej pieniędzy są przystojniejsi i mniej wymagający do kobiet , rozmawiałam z wieloma Szwedami i dla nich kobieta z lekka nadwaga to nie problem chociaż sami są wysocy i wysportowani , Polacy już może nie mają biedy ekonomicznej ale bieda umysłowa i mentalna nadal została 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja uwazam ze nie ma co ukrainek chwalic tylko poprostu się z nimi zencie, dla każdego wystarczy bo polki lubią arabow to jak Polacy wezmą ukrainki to polki skocza na bezowe i czarne bolce i będą rodzić małych mokabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor

Może i są ładne ale ubierają się strasznie wieśniacko i odpustowo. Są w tej kwestii ze 30 lat do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

Na wsi tak ale miastowe ubierają się porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Polka napisał:

Typowy Polak to mizogin nie polacam ich ukrainkom , wymaga żeby kobieta prala sprzatala pracowała i wyglądała jak miss , faceci na zachodzie mają więcej pieniędzy są przystojniejsi i mniej wymagający do kobiet , rozmawiałam z wieloma Szwedami i dla nich kobieta z lekka nadwaga to nie problem chociaż sami są wysocy i wysportowani , Polacy już może nie mają biedy ekonomicznej ale bieda umysłowa i mentalna nadal została 

Dla większości mężczyzn w Polsce lekka nadwaga to też nie problem. Ja nie wiem, skąd się wzięło twierdzenie, że Polacy mają jakieś duże wymagania w stosunku do kobiet. Ja mam wrażenie, że jest raczej na odwrót, to kobietę bardzo ciężko znaleźć. Ja damę swojego serca znalazłem, ale łatwo nie było. Zobacz, ilość singielek idzie już w miliony, ale to one nie chcą mężczyzn a nie na odwrót. Każda z nich ma wiele adoratorów, ale uważa ich za nie dość dobrych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×