Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Moja bratowa jest jakaś dziwna

Polecane posty

Gość Gość

Dziewczyna pracuje w korporacji, zarabia jakieś 10-12tys zł, a prowadzi styl życia jakby zarabiała 2tys zł, auta sobie nie kupi, woli jeździć autobusem, ubrania też ma zwykłe z targu, jedzenie też zwykły, meble w domu też zwykłe, na wczasy też nie jeździ do ciepłych krajów, no masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ktoś tu zazdrości bratu, że będzie miał z żoną wysoką stopę życiową bez kredytów:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ktoś tu zazdrości bratu, że będzie miał z żoną wysoką stopę życiową bez kredytów:) 

No właśnie oni nie mają wysokiej stopy życiowej, ona zarabia 10-12tys do tego pewnie jakieś premie, a żyją jakby zarabiali 2-3tys. Moja bratowa nawet auta nie ma, przecież to jest podstawowe narzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyna pracuje w korporacji, zarabia jakieś 10-12tys zł, a prowadzi styl życia jakby zarabiała 2tys zł, auta sobie nie kupi, woli jeździć autobusem, ubrania też ma zwykłe z targu, jedzenie też zwykły, meble w domu też zwykłe, na wczasy też nie jeździ do ciepłych krajów, no masakra. 

A co cię obchodzi jak ona żyje?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanie jest

więcej warte niż te Twoje szmaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Monika napisał:

A co cię obchodzi jak ona żyje?! 

W sumie nic, ale sama przyznasz że jest dziwna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

W sumie nic, ale sama przyznasz że jest dziwna ?

Nie, nie przyznam. Mogę przyznać, że to ty jesteś dziwna. Serio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Autorko zajmij sobą, jeny jak ja nie lubię takich wscibskich bab, analizująch życie innych. Twoje musi być bardzo nudne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Monika napisał:

Nie, nie przyznam. Mogę przyznać, że to ty jesteś dziwna. Serio. 

Dziewczyna ma parę zer na koncie, a chodzi na targ kupować za 30zl i spodnie za 50zl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Autorko zajmij sobą, jeny jak ja nie lubię takich wscibskich bab, analizująch życie innych. Twoje musi być bardzo nudne 

Po prostu styl życia mojej bratowej jest wyjątkowo charakterystyczny jak na jej poziom zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olollll

Nie dziwne może mieszkać w miejscu gdzie auto nie jest potrzebne i łatwiej poruszać się komunikacją miejską, może chce być Eco , może też na coś oszczędzać , nie trzeba wydawać całej pensji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmh

Problem ze ty jesteś dziwna że przezywasz to aż tak, że zakladasz o niej temat na forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój brat taki jest, prawie nie wydaje a zarabia doskonale. Też uważam, że to dziwne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Olollll napisał:

Nie dziwne może mieszkać w miejscu gdzie auto nie jest potrzebne i łatwiej poruszać się komunikacją miejską, może chce być Eco , może też na coś oszczędzać , nie trzeba wydawać całej pensji 

Osoby które tyle zarabiają raczej auto posiadaja, w ubraniach też chodzą przyzwoitych, a ona ze wszystkim od dawna idzie po taniości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyna ma parę zer na koncie, a chodzi na targ kupować za 30zl i spodnie za 50zl. 

I tym sposobem za kilka lat będzie miała to na co tobie nikt w życiu nie da kredytu. Chcesz to roztrzasaj sobie dalej, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Serio wydaje ci się że 10/12 tys to są gigantyczne zarobki i olbrzymie bogactwo? Dlaczego ma szastać kasa skoro tego nie potrzebuje? Może na coś oszczędza, może nie lubi konsumpcjonizmu. W każdym razie nie twoja sprawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyna ma parę zer na koncie, a chodzi na targ kupować za 30zl i spodnie za 50zl. 

Bo może są dla niej wygodne i nie przepuszcza kasy na pierdoły? Dziewczyno, to że ktoś nie obnosi się swoim bogactwem nie oznacza że jest dziwny...  Być może zamiast wydawać kasę na ...enki po 300 zł, buty 400 zł i złotą biżuterie woli te pieniądze zainwestować za kilka lat np. w mieszkanie, lub nowy samochód z salonu? Uniknęlaby tym samym ładowania się w 30letnie kredyty. 

Co do samochodu, jeśli mieszka w dużym mieście, to bardziej opłaca się dojeżdżać np. do pracy komunikacją miejską.  W przeliczeniu bilet miesięczny lub kwartalny wyniesie ją taniej niż koszty eksploatacji auta, może również zaoszczędzić trochę czasu, autobusy mają bus pasy, więc kiedy stałaby swoim samochodem w korku, autobusem w tym samym czasie dojechalaby już na miejsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

Pewnie na coś odkładaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja ta

A

A ja myślę że ona robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja ta

A ja myślę że ona robi to specjalnie żeby Ciebie wkurzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A może odkładają na coś? Moze chcą budować dom albo za kilka lat ruszyć w podróż dokoła świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej

Myślę że składają pieniądze na budowę domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×