Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Ja pierdziu !!! Dlaczego wy tylu autystyków rodzicie?

Polecane posty

Gość Innym

A wiecie jakie są najnowsze badania naukowców amerykańskich? Udowodniono, że osoby które były szczepione na MMR, 200 razy częściej zapadają na nowotwory niż osoby które przechowywały odrę. Kurczę gdyby szczepienia były dobrowolne to bym dzieci nie szczepiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Obejrzyjcie sobie na yt: Bertrand Russell Członek Jednej Z 13 Rodzin Iluminatów O Rtęci I Bogu 1959. Mocne, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belka
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Obejrzyjcie sobie na yt: Bertrand Russell Członek Jednej Z 13 Rodzin Iluminatów O Rtęci I Bogu 1959. Mocne, co nie?

Lykasz wszystko co na yt pokazuja , moja corka kiedys sie przerazila bo zywa lalke na yt zobaczyla 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość paris napisał:

Nie udowodnię tego niedowiarkom, że moja córka była absolutnie zdrowa, bo nie posiadałam wtedy kamery. Ale są świadkowie, którzy widzieli jak było przed a jak po, więc zostańmy przy swoich opiniach 🙂

O mnie tez wszyscy mogliby powiedziec, ze bylam wyjatkowo madrym, zdrowym dzieckiem. I co z tego? Autyzm to nie jest cos co widac u malych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Belka napisał:

Lykasz wszystko co na yt pokazuja , moja corka kiedys sie przerazila bo zywa lalke na yt zobaczyla 😳

Uważasz, że to kit? Przecież napisał to nie jakiś anonimowy człowiek, tylko facet, który ma biografię na wikipedii, więc nie wyjeżdżaj mi ty z żywą lalką 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

O mnie tez wszyscy mogliby powiedziec, ze bylam wyjatkowo madrym, zdrowym dzieckiem. I co z tego? Autyzm to nie jest cos co widac u malych dzieci.

Wiesz co teraz robisz? 🙂 Odwracasz kota ogonem. Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość paris napisał:

Wiesz co teraz robisz? 🙂 Odwracasz kota ogonem. Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi 🙂

Nie mam pojecia prawde mowiac :) podalam tylko prztklad na to o czym mowi naukowa literatura. Objawy autyzmu po prostu widac pozniej. Regres to jedna z bardzo czestych cech tego zaburzenia (aczkolwiek nie wystepuja u wszystkich). U kobiet objawy, zwlaszcza te wczesne, sa jeszcze mniej oczywiste

Po prostu moim zdaniem rodzice szukajacy winy w szczepionkach po prostu nie akceptuja natury swoich dzieci. I to jest cholernie przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooo

Obejrzyjcie sobie na yt: Bertrand Russell Członek Jednej Z 13 Rodzin Iluminatów O Rtęci I Bogu 1959. Mocne, co nie?

x

 Ale to jest teoria sprzed 60 lat!! I czlowiek nie byl lekarzem tylko filozofem. Medycyna i pokrewne dziedziny od tej pory zrobily niewyobrazalne postepy. Poczytaj sobie nowe artykuly naukowcow z najlepszych swiatowych osrodkow! O tej historii z rtecia tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie mam pojecia prawde mowiac 🙂 podalam tylko prztklad na to o czym mowi naukowa literatura. Objawy autyzmu po prostu widac pozniej. Regres to jedna z bardzo czestych cech tego zaburzenia (aczkolwiek nie wystepuja u wszystkich). U kobiet objawy, zwlaszcza te wczesne, sa jeszcze mniej oczywiste

Po prostu moim zdaniem rodzice szukajacy winy w szczepionkach po prostu nie akceptuja natury swoich dzieci. I to jest cholernie przykre.

Ja nie wiem do końca czy to wina szczepionek, że dzieci zapadają na ASD i akurat ja nie szukam tutaj sprawczej winy szczepionek, że wywołują konkretnie autyzm co usilnie mi tu sugerujesz,że ja tak myślę 🙂, ale czy zgadzasz się z takim stwierdzeniem, że szczepionki, szczególnie w obecnych czasach (duża ich ilość) mogą wywoływać takie stany, które naśladują, że dzieci dostają takie objawy jak w spektrum autyzmu, tzn. po zaszczepieniu nieustannie płaczą a na drugi dzień są zmienione nie do poznania , mam na myśli zachowanie dzieci np. niereagowanie na swoje imię, cofanie się w nabytych umiejętnościach , dużo jest takich historii w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooo

Dlaczego wierzycie akurat teoriom , ktore przedstawiają  nieliczne pojedyńcze osoby, z watpliwymi na ogol osiagnieciami w tej dziedzinie, a nie tym sprawdzanym przez tysiace najlpeszych naukowców na swiecie? Dodatkowo upieracie sie,ze więcej na ten temat wie pani Dziunia z miesnego, bo jej szwaiereka opowiadala hisotrię sasiadki, niz prafesor Harvardu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
10 minut temu, Gość loooo napisał:

Dlaczego wierzycie akurat teoriom , ktore przedstawiają  nieliczne pojedyńcze osoby, z watpliwymi na ogol osiagnieciami w tej dziedzinie, a nie tym sprawdzanym przez tysiace najlpeszych naukowców na swiecie? Dodatkowo upieracie sie,ze więcej na ten temat wie pani Dziunia z miesnego, bo jej szwaiereka opowiadala hisotrię sasiadki, niz prafesor Harvardu?

Do kogo ten tekst, bo chyba nie do mnie? 🙂 Czemu trywializujesz wypowiedzi na ten temat? To ciebie należy brać niepoważnie. Wypisujesz takie brednie, że oczy bolą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecz sie
Dnia 21.12.2019 o 13:26, Gość Gość napisał:

Zzczepienia w pierwszej dobie życia są dopiero od końca lat 90-tych, wcześniej szczepiono dzieci po ukończeniu 3 miesiąca.

nieprawda, ja jestem 84 rocznik i mam w ksiazeczce zdrowia wpisane szczepienie w 1-szej dobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koll

Dlaczego wierzycie akurat teoriom , ktore przedstawiają  nieliczne pojedyńcze osoby, z watpliwymi na ogol osiagnieciami w tej dziedzinie, a nie tym sprawdzanym przez tysiace najlpeszych naukowców na swiecie? Dodatkowo upieracie sie,ze więcej na ten temat wie pani Dziunia z miesnego, bo jej szwaiereka opowiadala hisotrię sasiadki, niz prafesor Harvardu?

Do kogo ten tekst, bo chyba nie do mnie? Czemu trywializujesz wypowiedzi na ten temat? To ciebie należy brać niepoważnie. Wypisujesz takie brednie, że oczy bolą 

x

  A gdzie  widzisz brednie ? Co się nie zgadza? nie chodzi o odpowiedz na 1 konkretny post, tylko na dosc powszechne podejscie do tematu na kafeterii  ( teorie spiskowe kontra opinie ekspertów  )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
35 minut temu, Gość koll napisał:

Dlaczego wierzycie akurat teoriom , ktore przedstawiają  nieliczne pojedyńcze osoby, z watpliwymi na ogol osiagnieciami w tej dziedzinie, a nie tym sprawdzanym przez tysiace najlpeszych naukowców na swiecie? Dodatkowo upieracie sie,ze więcej na ten temat wie pani Dziunia z miesnego, bo jej szwaiereka opowiadala hisotrię sasiadki, niz prafesor Harvardu?dodatkowo

Do kogo ten tekst, bo chyba nie do mnie? Czemu trywializujesz wypowiedzi na ten temat? To ciebie należy brać niepoważnie. Wypisujesz takie brednie, że oczy bolą 

x

  A gdzie  widzisz brednie ? Co się nie zgadza? nie chodzi o odpowiedz na 1 konkretny post, tylko na dosc powszechne podejscie do tematu na kafeterii  ( teorie spiskowe kontra opinie ekspertów  )

A te prostackie ujęcie problemu, cytuję:,, Dodatkowo upieracie sie,ze więcej na ten temat wie pani Dziunia z miesnego, bo jej szwaiereka opowiadala hisotrię sasiadki, niz prafesor Harwardu?" To jest z twojej strony manipulacja mająca na celu ośmieszenie tematu. Badania naukowe , żeby były obiektywne muszą mieć niezależne źródło finansowania. Podaj mi chociaż jedno źródło takich niezależnych badań ( nie wymagam dziesiątek takich badań skoro piszesz, że ,,...tysiące najlepszych naukowców na świecie").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
35 minut temu, Gość koll napisał:

Dlaczego wierzycie akurat teoriom , ktore przedstawiają  nieliczne pojedyńcze osoby, z watpliwymi na ogol osiagnieciami w tej dziedzinie, a nie tym sprawdzanym przez tysiace najlpeszych naukowców na swiecie? Dodatkowo upieracie sie,ze więcej na ten temat wie pani Dziunia z miesnego, bo jej szwaiereka opowiadala hisotrię sasiadki, niz prafesor Harvardu?dodatkowo

Do kogo ten tekst, bo chyba nie do mnie? Czemu trywializujesz wypowiedzi na ten temat? To ciebie należy brać niepoważnie. Wypisujesz takie brednie, że oczy bolą 

x

  A gdzie  widzisz brednie ? Co się nie zgadza? nie chodzi o odpowiedz na 1 konkretny post, tylko na dosc powszechne podejscie do tematu na kafeterii  ( teorie spiskowe kontra opinie ekspertów  )

A te prostackie ujęcie problemu, cytuję:,, Dodatkowo upieracie sie,ze więcej na ten temat wie pani Dziunia z miesnego, bo jej szwaiereka opowiadala hisotrię sasiadki, niz prafesor Harwardu?" To jest z twojej strony manipulacja mająca na celu ośmieszenie tematu. Badania naukowe , żeby były obiektywne muszą mieć niezależne źródło finansowania. Podaj mi chociaż jedno źródło takich niezależnych badań ( nie wymagam dziesiątek takich badań skoro piszesz, że ,,...tysiące najlepszych naukowców na świecie").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×