Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3bitka

Śluz po owulacji .

Polecane posty

Gość 3bitka

Hey dziewczyny pomóżcie mi zagupiłam ... Czy możliwy jest śluz plodny po owulacji ??? Owulacja potwierdzona testami . 4 dni po wystepuje rozciagliwy i przjezysty i ból podbrzusza ... Cykle 26 dniowe za 10 dni powinna być @ ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak chcesz zajść to bzykaj, jak nie chcesz to post. Albo rob testy cały cykl inaczej nie ugadniesz... poodbnie jak ty, miałam ten sam problem, rzadki rozciągliwy śluz aż do samej miesiączki. Nie żebym chodziła podniecona 24 na dobę ale po prostu produkuje więcej śluzu i taki mój urok. Wkładka codziennie żeby majtki nie przemokly i finał.. Żeby zajść w ciąże kierowałam się testami i bólami podbrzusza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak chcesz zajść to bzykaj, jak nie chcesz to post. Albo rob testy cały cykl inaczej nie ugadniesz... poodbnie jak ty, miałam ten sam problem, rzadki rozciągliwy śluz aż do samej miesiączki. Nie żebym chodziła podniecona 24 na dobę ale po prostu produkuje więcej śluzu i taki mój urok. Wkładka codziennie żeby majtki nie przemokly i finał.. Żeby zajść w ciąże kierowałam się testami i bólami podbrzusza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3bitka

Ale w sumie to nigdy tak nie mialam ... Ale wiadomo... Cykle sie mogą różnić 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×