Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Matka obrzydza mi facetow wszystko podwaza.

Polecane posty

Gość gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Co to znaczy znowu! Matka jest obecna w moim zyciu nie tak latwo wyrzucic toskyka ze swojego zycia.

Ja wyjechałam za granicę i teraz matka sobie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Juz to jest w planach i w realizacji. Przez ta kobiete nie mam zycia wszystko stoi w miejscu. Ja wiem ze jak ktos ma juz jakas sytuacje za soba to mu latwo sie pisze. Ale to juz mnie trwa dlugo opadlam z sil. Wyprowadze sie i zaczepie tego faceta. Nie wiem jak opisac co ze mna zrobila. Jakby ktos powiazal mi rece wszytsko jest problemem wychodzi ze od zawsze bylo. 15 lat ...

Nie, mi tez nie jest łatwo, nie mieszkam z mama już ponad 15 lat, a ona ciagle chce mnie wychowywać i kontrolować, wszelkie próby  stawiania granic odbiera jako atak, nie rozumie, ze już nie powinna ingerować w moje życie, w moje decyzje. Tak wiec rozumiem Twoja sytuacje, ale musisz zadziałać tu sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Mi powtarza, że po co mi baba, lepiej samemu być. Usiłuje mi wmówić takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Opisalas tez moja matke. Skad czlowiek wiedzial ze tak jest. Tez zawsze zdziwiona ze mialam jakis egzamin. Na studia musialam sobie sama zarobic. Do krytykowania mnie czy mialam miec prace czy nie byla pierwsza. 😞 zawsze bylysmy razem ze soba jestem jedynaczka. Ja wiem ze ona ma mnie w dupie juz od dawna to do mnie dotarlo. A wymaga. Chora sytuacja. A wychodzi ze u wielu osob tak jest. Wiem ze kobiety w moim wieku juz  maja mezow i dzieci ale nie to bylo priorytetem  mojego zycia. Ja uwazam ze kobiety ktore poszly w dom i dzieci przegtaly zycie. Ja jestem bardziej wolny strzelec dzieci miec nie bede. Ten facet o ktorym pisze ma 40 lat nie ma zony i dzieci. Mysle  ze podobne podejscie do mojego. Wole wolne zwiazki wygode swobode niezaleznosc. To ze jestem juz stara to amm juz liczone od 26 zycia.

Ulomne zachowanie jednak jest dziedziczne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×