Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jakiej jakosci sa ciuszki Pinokio?

Polecane posty

Gość Gosc

Czy one sa ze sztucznych sztywnych tkanin, czy dobrej jakosci? I jak z nimi jest po praniu?

Szukam jakichs fajnych polskich ubranek podobnych do Reserved (i ogolnie stylistyka szwedzkich siesiowek tylko duzo taniej) i trafilam wlasnie na Pinokio, Koala i FazyMazy (te dwie ostatnie to chyba ta sama firma bo maja ten sam towar, albo identyczne tkaniny). Na zdjeciach fajne ale nigdzie nie widzialam na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tych 3 marek które wymieniłas znam tylko pinokia i bardzo lubię te ubranka. Kupuję tylko te, które mają 100 procent bawełny, są miekkie. Po praniu zachowują się jak większość bawełnianych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tych 3 marek które wymieniłas znam tylko pinokia i bardzo lubię te ubranka. Kupuję tylko te, które mają 100 procent bawełny, są miekkie. Po praniu zachowują się jak większość bawełnianych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czyli Pinokio ma dobra bawelne? Nie sa sztywne i brzydkie po upraniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A gdzie je widzisz na zywo? Bo ja nigdzie nie trafilam, ani w malych prywatnych sklepach dzieciecych, ani w Smykach. Nigdzie nie widzialam. Tylko zdjecia w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Fajna bawełna i rozmiarówka nie jest zaniżona. Czarne spodenki co prawda trochę obłażą, ale sam materiał przyjemny w dotyky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja na poczatek chce od nich brazowy kombinezon i zolta/musztardowa czapke. To mowicie, ze brac bo sie oplaca majac na uwadze stosunek jakosci do cen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A w jakich sklepach stacjonarnych mozna je sobie zobaczyc na zywo przed zakupem? Bo nigdzie jeszcze nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś był sklep stacjonarny wtedy spróbowałam, teraz kupuję online. W smykach nie mają swoich produktów. W Warszawie są w świecie dziecka na Targówku, ale wybrane modele, nie pełen asortyment. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Aha, dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbccg

Powiem tak dla mnie one są nawet ładne...Może się coś zmieniło...Ale kilka lat temu jak kompletowałam wyprawke dla pierwszego dziecka, to po pierwszym praniu wszystkie pajace i śpiochy, a było ich kilka, zrobiły się dziwnie szorstkie i już nie wróciły do stanu sprzed prania ...a miałam też innych marek i one były ok po praniu...Cena wcale nie jest niska, no i się szybko sprały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W porownaniu np z KappAhlem czy Lindexem poza okresem wyprzedazy, to ceny Pinokio czy Reserved sa akurat nizsze. Nie wszystko da sie kupic na promocjach, bo czesto to co jest ladne, praktyczne i akurat potrzebne zostaje np. w dziwnych rozmiarach, typu 50, albo kolorach dla nie tej plci co potrzeba.

Tez sie wlasnie zastanawiam nad jakoscia.

A co powiecie o Koala? Maja fajna serie Afryka, czy jakos tak i chetnie bym cos z tego wziela, ale tez nie wiem co to za tkaniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgcv

Koala jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzieki za info.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×