Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olka

Nie wiem co myśleć może Wy pomożecie

Polecane posty

Gość Olka

No to tak okres spóźnia mi się tydzień zrobiłam test wyszła jedna kreska robiąc na kilka dni przed planowanym okresem betę wyszła 0,1 ml trochę boli mnie podbrzusza, mam bóle głowy wieczorami mniej więcej w tych samych godzinach, jestem ciągle zmęczona. Nie wiem co myśleć niestety jak to przed świętami nie ma terminów u lekarzy także trochę się niestety muszę naczekac na wizytę. Może pisząc z Wami nie będę taka przygnebiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola

a gach miał założonego kalosza czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Nie miał niestety, moja głupota że nie dopilnowalam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

Twoja głupota?

Ty miałaś dopilnować?

On jest niepełnosprawny umysłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

No niestety ma niesprawny umysł nie chce go bronić czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I dziecko będziesz miała takie jak tatuś.

Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Super wiesz, właśnie napisałam że test ciążowy wyszedł negatywnie że test z bety też wyszedł negatywnie. Ludzie jeżeli ktoś chce być niemiły i zachowywać się jak bydle niech się nie wypowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro nie jesteś e ciąży to czego od nas chcesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zrób jeszcze jeden ten, skoro okres spóźnia się już tydzień to test powinien wyjść już dodatni...😏😏

przed okresem nie warto go robić , bo może ci nie pokazać ciąży... nie lam sie.. a To pierwszy ciaza???

widzisz My sie staramy a ciazy nie ma🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

widzisz My sie staramy a ciazy nie ma🤔

To Ty ją bez gumcy pchałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Myślałam że poziom tego forum jest większy ale niestety Ty pokazujesz że nie. Nie oceniam wszystkich na tym forum tylko ta osobe co pisze. Raczej myślałam że napiszę ktoś normalny. Ale spoko widocznie nie każdy ma mózg na miejscu no ale cóż bądź sobie dzbanem do końca życia. Jeżeli jest tu normalna osoba niech się wypowie. Wyniki wychodzą negatywne może to moje szaleństwo nie wiem ostatnie 2 miesiące miałam bardzo stresujące w pracy. Spóźnia mi się okres mam uczucie mokrosci, jestem zmęczona nie mam ani tkliwych piersi ani mdłości no może czasem jak boli mnie głowa ale zjem i mdłości przechodzą. Lekarza mam dopiero 8 stycznia. Może któraś z Was drogie Panie miała przypadek że w 2 dni po spodziewany terminie miesiączki miały wynik testu negatywny a jednak okazała się ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Olka napisał:

Super wiesz, właśnie napisałam że test ciążowy wyszedł negatywnie że test z bety też wyszedł negatywnie. Ludzie jeżeli ktoś chce być niemiły i zachowywać się jak bydle niech się nie 

Kiedy robillas ten test?moze powtórz jeszcze raz,a stresujesz się ?może to powod spóźnienia sie okresu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Mam nadzieję że się Wam uda. Jeżeli okaże się ciąża to będzie pierwsza. No to polecę do apteki zrobię kolejny test jutro rano i zobaczymy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trochę nie kumam chcesz być w ciązy czy nie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Test robiłam 2 dni po spodziewane miesiączce no właśnie bardzo się stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Jeżeli będę w ciąży to nic strasznego, chociaż że no walczę teraz o awans w pracy i wiadomo ze no taki średni czas. Ale przecież dziecko to skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jesteś w ciąży.Próbuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mam inne pytanie, dlaczego dałaś upośledzonemu? On był świadomy tego, co się dzieje? Bo inaczej to podchodzi pod gwałt na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Olka napisał:

Jeżeli będę w ciąży to nic strasznego, chociaż że no walczę teraz o awans w pracy i wiadomo ze no taki średni czas. Ale przecież dziecko to skarb

A z czego utrzymasz dziecko skoro ojciec jest chory psychicznie?

Ja już mam dosyć pracowania na cudze "skarby""!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Nie jest chory psychicznie, jest zdrowym mężczyzna tylko jestem zła na niego para jesteśmy po ponad 3 lat, mieszkamy razem itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

A z tym że ma niesprawny umysł to chodziło mi tylko w kwestii że nie zabezpieczy się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Zresztą mówisz o zarabianiu na cudze skarby, mam znajomą która od 6 lat wychowuje dziecko jest sama, pracuje zarabia trochę więcej niż najniższa krajowa nie należą się jej żadne dodatki bo za dużo zarabia a na rękę ma 2200 czy coś takiego nie dostaje rodzinnego ani dodatku dla samotnej matki sąd przyznał jej alimenty w wysokości 500zl no i teraz te śmieszne 500 plus ale dostała dopiero w tym roku bo wcześniej za dużo zarabiała i nie kwalifikowala się. Daje sobie radę i nie jest jedną z tych na których skarby musisz zarabiać bynajmniej ja mam wielki szacun do niej od kiedy była w ciąży ojciec dziecka zostawił ja i ani razu w niczym nie pomógł. Więc wydaje mi się że ja mając faceta oboje pracujemy zarabiamy więcej niż średnia krajowa dodatkowo mnie czeka awans wydaje mi się że spokojnie na Naszego Skaraba nikt nie będzie musiał pracować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Kup jutro test i zrob. Jeśli jesteś wciąż będzie już pozytywny na pewno. Nie sugeruj się że mdłości nie masz,  to przychodzi później zazwyczaj. Ale już uczucie mokra i zmęczenie mogą wskazywać na ciążę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Dziękuję bardzo 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Duzo zalezy od czulosci testu. Mi przesunela sie owulacja o kila dni, tydzien po terminie miesiaczki na teście pojawil sie raptem cien kreski, a dopiero 10 dni po wyrazna druga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

No to jeszcze poczekam te 2-3 dni i wtedy zrobię test chyba że pojechać do brussa zrobić badania beta hcg? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak masz możliwość to zrób betę. Będziesz miała 100 procent pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Mam możliwość w poniedziałek jest otwarte laboratorium w takim razie tam się udam 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Zrobiłam test z moczu negatywny a beta wyszła 0,1ml 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Zrobiłam test z moczu negatywny a beta wyszła 0,1ml 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×