Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fff

Dałam dziecku z liścia.

Polecane posty

Gość fff

Dziecko z rodziny zaczęło opowiadać na mój temat niestworzone historie. Wraz ze wzrostem zainteresowania, zaczęło się głośno śmiać i mówić, że mam włochatą pipę (nigdy nie widziało mnie nago), że masuję psa po jajach, że z kimś gdzieś poszłam za płot na siano i tym podobne bzdury. Im bardziej ktoś delikatnie próbował zwrócić uwagę, tym bardziej dziecior się nakręcał i przechwalał wulgarnymi i wymyślonymi historiami na mój temat. Nie wytrzymałam i strzeliłam jej z liścia - spokój był od razu. Bezstresowe wychowanie... Ale w tym domu nie sądzę, żeby się takich słów nauczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gud

Dobrze zrobiłaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff
2 minuty temu, Gość Gud napisał:

Dobrze zrobiłaś 

Ja jestem jedyną osobą z jej otoczenia, która potrafi jej powiedzieć "nie", więc doskonale świadoma, że rodzice jej nic nie zrobią poza zawstydzonym spojrzeniem albo chrząknięciem, beztrosko mnie obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja rozumiem, że nie wolno bić ale na takich gowniarzy czasem nie ma innego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobre 😂 Cieszę się, że mój pies jest wykastrowany, więc nie zostanę nigdy posądzona, że masuję go po jajach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ile goowniarz ma lat?chlopak czy dziewczynka?Jesli jakis maluch, to bedzie nie do zniesienia w wieku np 10 lat, a w wieku 15 mozna sie spodziewac nadzoru kuratora.Znam ja takiego, w dziecinstwie babci przylal miotla.Teraz jako dorosly jej mowi ze dawno powinna byc na cmentarzu i ma konflikty z prawem.Rodzice dziecka, ktoremu autorka przylala, powinni sie wziasc za wychowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ile goowniarz ma lat?chlopak czy dziewczynka?Jesli jakis maluch, to bedzie nie do zniesienia w wieku np 10 lat, a w wieku 15 mozna sie spodziewac nadzoru kuratora.Znam ja takiego, w dziecinstwie babci przylal miotla.Teraz jako dorosly jej mowi ze dawno powinna byc na cmentarzu i ma konflikty z prawem.Rodzice dziecka, ktoremu autorka przylala, powinni sie wziasc za wychowanie

Ma 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość fff napisał:

Ma 11 lat.

W sumie dobrze zrobilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj

To teraz daj mi cipkę polizać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

11 to juz na tyle wyrosniety, ze powinien sie wstydzic swojej wlasnej gadki, musi miec nierowno pod sufitem.To pewnie chlopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj

Lubi cipki tak jak ja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

11 to juz na tyle wyrosniety, ze powinien sie wstydzic swojej wlasnej gadki, musi miec nierowno pod sufitem.To pewnie chlopak?

Dziewczyna, w pierwszym poście jest napisane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj

A dasz mi cipkę polizać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
2 godziny temu, Gość fff napisał:

Dziecko z rodziny zaczęło opowiadać na mój temat niestworzone historie. Wraz ze wzrostem zainteresowania, zaczęło się głośno śmiać i mówić, że mam włochatą pipę (nigdy nie widziało mnie nago), że masuję psa po jajach, że z kimś gdzieś poszłam za płot na siano i tym podobne bzdury. Im bardziej ktoś delikatnie próbował zwrócić uwagę, tym bardziej dziecior się nakręcał i przechwalał wulgarnymi i wymyślonymi historiami na mój temat. Nie wytrzymałam i strzeliłam jej z liścia - spokój był od razu. Bezstresowe wychowanie... Ale w tym domu nie sądzę, żeby się takich słów nauczyło.

Ja bym nogi z dooopy pourywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bardzo dobrze zrobiłaś. Ja bym tez gówniarę po pysku wystrzelała. A jej rodzice to jakaś porażka, ciekawe jak ich gnoi córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bardzo dobrze zrobiłaś. Ja bym tez gówniarę po pysku wystrzelała. A jej rodzice to jakaś porażka, ciekawe jak ich gnoi córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prowo, a wy się znowu wszystkie podniecacie jak głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj

A co będzie z lizaniem cipki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGm

I bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia

Jeśli to prawda to mała jest psychiczna i trzeba z nia do specjalisty. Strzelanie po pysku na długo nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ta dziewczynka musi być albo jakaś autystyczna albo pochodzić z jakiejś wyjątkowej patoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×