Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Wariuje bez kici

Polecane posty

Gość Gość
7 godzin temu, Gość Odpowiedz mi napisał:

To dlaczego jej nie chciałeś wcześniej?

Zawsze chciałam ale nie czułem tego tak mocno bo albo nie wierzyłem w powodzenie, albo po prostu nie docenialem jej starań, teraz żałuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zawsze chciałam ale nie czułem tego tak mocno bo albo nie wierzyłem w powodzenie, albo po prostu nie docenialem jej starań, teraz żałuję 

Kolejny co sie obudzil jak laska go kopla w duupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doof
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Zawsze chciałam ale nie czułem tego tak mocno bo albo nie wierzyłem w powodzenie, albo po prostu nie docenialem jej starań, teraz żałuję 

to nawet sam nie wiesz z jakiego powodu, super. ty jej nie chcesz.kreca cie emocje,to ze nie lata za toba a jak wroci bedzie powtorka z rozrywki. dorosnij chlopcze bo wstyd jesli masz powyzej 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość doof napisał:

to nawet sam nie wiesz z jakiego powodu, super. ty jej nie chcesz.kreca cie emocje,to ze nie lata za toba a jak wroci bedzie powtorka z rozrywki. dorosnij chlopcze bo wstyd jesli masz powyzej 20 lat

Nie pisz mi czego chcę, bo wiele razy opisywalem że jest dla mnie wyjątkowa. Emocji mam już dosyć, zwłaszcza tych złych. 24 h na dobę myślę o niej od jakiegoś czasu i jest to męczące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość doof napisał:

to nawet sam nie wiesz z jakiego powodu, super. ty jej nie chcesz.kreca cie emocje,to ze nie lata za toba a jak wroci bedzie powtorka z rozrywki. dorosnij chlopcze bo wstyd jesli masz powyzej 20 lat

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie pisz mi czego chcę, bo wiele razy opisywalem że jest dla mnie wyjątkowa. Emocji mam już dosyć, zwłaszcza tych złych. 24 h na dobę myślę o niej od jakiegoś czasu i jest to męczące. 

Zajmij swój czas swoimi kolezaneczkami,innymi kiciami ,znajomymi ,i razem trwoncie czas nad Twoją wyjątkowościa, bo tego,że Ty coś widzisz w innych oprócz siebie to nie widzę  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×