Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga11

Zdrada

Polecane posty

Gość Qwe
16 minut temu, Gość Aga11 napisał:

Jak

W hotelu jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga11
11 minut temu, Gość Mily napisał:

I obowiązkowo wysoki obcas!

Dlaczego mini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mily

Mini to otwarta droga dla potencjalnego kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mily

A legginsy ... To działanie na wyobraźnię faceta . I swoboda dla Ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

nie przejmujcie się facet poradzi sobie i z leginsami i z miniówka😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mily

To prawda! Ale pamiętaj o najwyższych szpilkach z garderoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve

I jak dałaś komuś na boku czy zrezygnowalaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

znowu was podpuścili, ale tematyka jakże aktualna w stylu byle z kim, byle jak, byle gdzie a potem kolejny temat na forum : mąż chce rozwodu albo odszedł lub zakochałam się odchodzę do innego. Po co się żenic ? szczególnie dziwię się facetom, kiedys slub to był jakis tam glejt na wyłącznośc, wierość a teraz to żadziej zdradzają pary w związkach niż małżeństwach. Gdybym był zdecydowanie młodszy około 20 to nigdy nie ożeniłbym się , partnerkę dzieciaki owszem ale wchodzić w coś gdzie jest się z góry przegranym, pomiatanym, wykorzystanym ? po co. Jaki argument byście dały młodemu facetowi aby się ożenił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia ‎2020‎-‎01‎-‎25 o 13:58, Gość gość napisał:

znowu was podpuścili, ale tematyka jakże aktualna w stylu byle z kim, byle jak, byle gdzie a potem kolejny temat na forum : mąż chce rozwodu albo odszedł lub zakochałam się odchodzę do innego. Po co się żenic ? szczególnie dziwię się facetom, kiedys slub to był jakis tam glejt na wyłącznośc, wierość a teraz to żadziej zdradzają pary w związkach niż małżeństwach. Gdybym był zdecydowanie młodszy około 20 to nigdy nie ożeniłbym się , partnerkę dzieciaki owszem ale wchodzić w coś gdzie jest się z góry przegranym, pomiatanym, wykorzystanym ? po co. Jaki argument byście dały młodemu facetowi aby się ożenił ?

Jak to jaki? Od zawsze ten sam. Przed ślubem dobrze dają dupy a po ślubie to głowa boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem. Masz męża, który Cie obmacuje i ciągle chce seksu....Więc po co kochanek ?

Powiedz wprost, że chcesz się bzykac na boku, bo mąż się znudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ena_83

Po prostu życie. Jakby się mąż Tobą nie intereswoał, a do tego był zadbany i inne by się za nim kobiety oglądały to bys raczej była skłonna do seksu z nim plus bardziej by Cie kręcił. 

A odwróćmy teraz sytuację. A jakbys  się czuła gdyby mąż kontaktował się z byłą, planował spotaknie z nią w hotelu, a na Ciebie nie miał ochoty. Może inna pragnie go poczuć i mieć w sobie, a Ty musiała bys się obejsć smakiem.

Skoro mąż jest taki nudny to go zostaw i idź do byłego. Ciekawe po jakim czasie były Ci się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Dla kobiety która lubi wciąż nowe, ale nie chce się rozstawać ze swoim partnerem to idealny układzik jest taki, gdy ma partnera którego kręci cuckold/swing, ale takich facetów jest mało i ciężko trafić z dopasowaniem. Tj jak facet ma odchyły w kierunku cuckold, to trafia na kobiete, której takie eksperymenty przez myśl by nie przeszły, a jak trafia sie zboczona kobieta która chciałaby urozmaicenia i seksu we większym gronie, to w 90% trafia na zazdrośnika, który nigdy w życiu by się z nią nie podzielił z innym facetem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Adam napisał:

Dla kobiety która lubi wciąż nowe, ale nie chce się rozstawać ze swoim partnerem to idealny układzik jest taki, gdy ma partnera którego kręci cuckold/swing, ale takich facetów jest mało i ciężko trafić z dopasowaniem. Tj jak facet ma odchyły w kierunku cuckold, to trafia na kobiete, której takie eksperymenty przez myśl by nie przeszły, a jak trafia sie zboczona kobieta która chciałaby urozmaicenia i seksu we większym gronie, to w 90% trafia na zazdrośnika, który nigdy w życiu by się z nią nie podzielił z innym facetem. 

A ty? Kręcą cie takie klimaty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
11 minut temu, Gość gość napisał:

A ty? Kręcą cie takie klimaty? 

Nie wiem, nigdy nie próbowałem tego z żadną moją kobietą. Ogólnie jestem bardzo zazdrosny o partnerkę z którą jestem, nawet delikatny flirt z innym powoduje we mnie złość, więc pewnie takie klimaty z moją by nie przeszły. Choć doświadczenie mam, ale nie jako patrner tzw. hotki tylko jako bull, czyli koleś którego para zaprasza na seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Adam napisał:

Nie wiem, nigdy nie próbowałem tego z żadną moją kobietą. Ogólnie jestem bardzo zazdrosny o partnerkę z którą jestem, nawet delikatny flirt z innym powoduje we mnie złość, więc pewnie takie klimaty z moją by nie przeszły. Choć doświadczenie mam, ale nie jako patrner tzw. hotki tylko jako bull, czyli koleś którego para zaprasza na seks. 

A jak zdobywałeś to doświadczenie? Byłeś wtedy w związku jak umawiałeś się z parkami na seks? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.12.2019 o 20:33, Gość Aga11 napisał:

Czy warto mieć kogoś na boku ? Mam 33 lata,2dzieci i męża który ciagle mnie obmacuje i chce sexua ja nie zawsze,moze to juz przesyt z nim i czas spróbować z nowym

🤮🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
43 minuty temu, Gość gość napisał:

A jak zdobywałeś to doświadczenie? Byłeś wtedy w związku jak umawiałeś się z parkami na seks? 

Nie, nie byłem w związku, byłem świeżo po rozstaniu jak mi się trafiła taka sytuacja. Do pracy przyszła nowa koleżanka, którą kierowniczka kazała mi wyszkolić z kilku rzeczy, więc kilka dni siedziała u mnie przy stanowisku po 3-4 godziny dziennie i sie uczyła. Na koniec szkolenia spytała mnie czy mam czas wieczorem i czy pije alkohol, bo chciałaby mnie zaprosić do siebie na dobre wino w ramach podziękowania za szkolenie. Ona od samego początku nie spodobała się innym dziewczynom z firmy, gadały że zbyt nachalnie wdzięczy sie do męskiej części kadry i że przyszła tu chyba chłopaka szukać a nie pracować. Po takiej reklamie spodziewalem sie u niej nie tylko wina w ramach podziękowań. Dziewczyna kompletnie nie była w moim guście, ale kto wybrzydza ten nie bzyka. Na miejscu okazało sie że ona mieszka z facetem, który miło sie przywitał i wyciągnął winko oraz wódkę. Czyli jednak tylko picie pomyślałem. Jednak po paru głębszych ona zaczęła sie do mnie dobierać i powiedzieli z chłopakiem, że taki mają fetysz, że on uwielbia oglądać ją jak rżne się z innym. Najpierw siedział, walił sobie konia i oglądał jak się dymamy, a potem sam się dołączył i jechaliśmy ją na 2 fiuty. Potem jeszcze dobre 2 miesiące odwiedzałem ich, gdy dawała mi w pracy znać że ma ochotę. Jednak pracownik był z niej słaby, nie przedłużyli jej umowy i kontakt zanikł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×