Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość replikant

rynek wtórny

Polecane posty

Gość replikant

Teraz, na "rynku wtórnym" samotna matka to prawdziwa plaga. Kobiety zbyt pochopnie postępują, uganiają się za du/pka/mi, a potem od tych wartościowych oczekują poświęcenia się... w imię czego? Znam taką, która znalazła wartościowego faceta, ten wyremontował jej mieszkanie, zaakceptował nieswoje dziecko po czym został spławiony, a wspomniana kobieta znów znalazła sobie przy/głu/pa do zabawy. Kim stali się dla was mężczyźni? Chyba tylko narzędziem do realizacji celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przygodne ciąże zdążały się zawsze. Statystyczne kiedyś częściej niż dziś. To mężczyźni byli odpowiedzialniejsi. Brali na klatę konsekwencje i zapewniali opiekę, tworzyli rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość replikant
53 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Przygodne ciąże zdążały się zawsze. Statystyczne kiedyś częściej niż dziś. To mężczyźni byli odpowiedzialniejsi. Brali na klatę konsekwencje i zapewniali opiekę, tworzyli rodzinę.

Zaraz, zaraz.... To kobiety tutaj psioczą na nas, że jesteśmy tacy i owacy. A gdzie się podział wasz zdrowy rozsądek i logika? Gdzie te wszystkie wartości, które oczekujecie od innych? Przygodne ciąże - brzmi jak wypadek przy pracy? A kto wam każe z byle kim iść do łóżka? Wszystko zganiacie na nas, a same chyba nie jesteście lepsze skoro dopuszczacie do takich sytuacji jakie tutaj niejednokrotnie opisujecie. Wygląda na to, że nawet własną głupotę zgonicie na innych. Gratuluje... święte krowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
2 godziny temu, Gość replikant napisał:

Teraz, na "rynku wtórnym" samotna matka to prawdziwa plaga. Kobiety zbyt pochopnie postępują, uganiają się za du/pka/mi, a potem od tych wartościowych oczekują poświęcenia się... w imię czego? Znam taką, która znalazła wartościowego faceta, ten wyremontował jej mieszkanie, zaakceptował nieswoje dziecko po czym został spławiony, a wspomniana kobieta znów znalazła sobie przy/głu/pa do zabawy. Kim stali się dla was mężczyźni? Chyba tylko narzędziem do realizacji celów.

Posłuchaj, Ty mało wartościowy ...ie. To, że kobieta ma dzieci, które sama wychowuje, nie oznacza, że związała się z kimś mało wartościowym. Po prostu im wpnie wyszło. To raz, a dwa, istnieją też ojcowie samotnie wychowujący dzieci. I ludzie Ci też tworzą wartościowe relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Kiss napisał:

To, że kobieta ma dzieci, które sama wychowuje, nie oznacza, że związała się z kimś mało wartościowym. 

To właśnie oznacza że związała się z kimś mało wartościowym, albo że związała się z kimś kogo tak naprawdę nie znała, można by powiedzieć z głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TBZ

Ja bym nie wziął nikogo z takimi zobowiązaniami z kilku powodów i może i jestem dupkiem w tej kwestii, ale przynajmniej szczerym. A tak poza tym nigdy nie zrozumiem, dlaczego ludzie się interesują postępowaniem innych. Ja tam żyje w myśl zasady "Nie wpierdalaj się w ich życie, póki Ciebie nie dotyka". Trochę podziwiam facetów, którzy biorą na braki cudzą odpowiedzialność, ale tak szczerze nie rozumiem takiej decyzji. Choć z drugiej strony skreślić być może wartościową osobę przez jedno kryterium nie jest pewnie rozsądne, jednak waga tego kryterium jest bardzo znacząca w moim odczuciu. Znam przypadek takiego związku, ale obecnie nie wiem, jak im się układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
14 minut temu, Gość gość napisał:

To właśnie oznacza że związała się z kimś mało wartościowym, albo że związała się z kimś kogo tak naprawdę nie znała, można by powiedzieć z głupoty.

Jesteś glupcem, jesli tak myślisz. Po pierwsze, ludzie mogą się zmienić pod wpływem różnych okoliczności życiowych, a po drugie można rozstać się w zgodzie i szacunku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oplaw
3 godziny temu, Gość replikant napisał:

Teraz, na "rynku wtórnym" samotna matka to prawdziwa plaga. Kobiety zbyt pochopnie postępują, uganiają się za du/pka/mi, a potem od tych wartościowych oczekują poświęcenia się... w imię czego? Znam taką, która znalazła wartościowego faceta, ten wyremontował jej mieszkanie, zaakceptował nieswoje dziecko po czym został spławiony, a wspomniana kobieta znów znalazła sobie przy/głu/pa do zabawy. Kim stali się dla was mężczyźni? Chyba tylko narzędziem do realizacji celów.

wielu to jelenie !!!! Mądrzy nie dają się robić w hooja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×