Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy to wstyd pracować w Kfc/Mcd w wieku 30 lat?

Polecane posty

Gość Gosc

Dziewczyny,głupie pytanie. Mieszkam od dobrych kilku lat za granicą, ale dopiero w tym roku młodsze dziecko poszło do przedszkola,a ja chciałabym w końcu iść do pracy,choćby na pół etatu. Język znam dość dobrze,natomiast pomijając spory czas siedzenia w domu i krótki okres pracy tutaj, nie mam w tym kraju doswiadczenia. Do tego mieszkam w miejscowości, gdzie o pracę bez auta ciężko, natomiast szukają właśnie do Kfc i Mc Donalds, zastanawiam się czy wysyłać cv. Wiem,że to żadna ambitna praca i to jeszcze w moim wieku,ale przecież nie pracowalabym tam wieczność. Czy według Was w mojej sytuacji to jest ok czy jednak lepiej szukać czegoś innego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wstyd to kraść, a nie pracować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Żaden wstyd. Rób to, co Tobie odpowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Nie jest wstyd ale szkoda czasu na takie „ doświadczenia”, szukaj dalej, każdy wiek ma swoje prawa a 30 latka jest na innym odcinku życia. Odradzam, szkoda życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooo

Zalezy , jakiemasz kwalifikacje, wyksztalcenie i czy masz sznse na cos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Wstyd to kraść i puszczać się za pieniądze i z pierwszym lepszym, a nie praca to wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A gdzie pracowałas przed urodzeniem dzieci ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Praca jak każda inna. Też mi "wstyd"hahaha 😄jak masz blisko, dostaniesz dobre godziny, elastyczny grafik to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wstyd to celowo uciekać od pracy a żreć. Żenada to też ludzie którzy traktują z góry innych tylko dlatego, że zajmują jakieś tam stanowiska oraz tutejsze licytacje o to kto czym to sie nie zajmuje czy ile zarabia ...mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igooo
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dziewczyny,głupie pytanie. Mieszkam od dobrych kilku lat za granicą, ale dopiero w tym roku młodsze dziecko poszło do przedszkola,a ja chciałabym w końcu iść do pracy,choćby na pół etatu. Język znam dość dobrze,natomiast pomijając spory czas siedzenia w domu i krótki okres pracy tutaj, nie mam w tym kraju doswiadczenia. Do tego mieszkam w miejscowości, gdzie o pracę bez auta ciężko, natomiast szukają właśnie do Kfc i Mc Donalds, zastanawiam się czy wysyłać cv. Wiem,że to żadna ambitna praca i to jeszcze w moim wieku,ale przecież nie pracowalabym tam wieczność. Czy według Was w mojej sytuacji to jest ok czy jednak lepiej szukać czegoś innego? 

Jaki wstyd! Praca to praca 🙂 fajnje że chcę pani przed do przodu i zarabiać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Ja też właśnie myślę o kfc i mcdonaldzie. Kuszą mnie elastyczne godziny pracy a to coś dla mnie, bo nie jestem pracoholiczką, lubię mieć dużo czasu dla siebie. Ja akurat mam 26 lat. Tylko ciekawe jak te elastyczne godziny pracy wyglądają w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w macu jest
17 godzin temu, Gość xyz napisał:

Wstyd to kraść i puszczać się za pieniądze i z pierwszym lepszym, a nie praca to wartość.

zapieprz w Chooj za marne pieniądze 

prostytucja to też praca fizyczna, ale bardziej opłacalna i nikt Cię nie widzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mając prawa jazdy nie masz za dużego wyboru w pracy. Idź do pracy Kfc zrób prawo jazdy i szukaj lepszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczi

Wstyd to kraść i z baby spaść 😁A tak całkiem serio to żadna praca nie chanbi.Ja już jestem na swoim od 2 lat szkoda że tak późno i nie wyobrażam sobie żebym miał siedzieć na garnuszku u mamusi i być pasozytem bo tak mi wygodnie.Wiele osób tak robi bo jest im wygodnie ale dla mnie to kalectwo i brak zaradności życiowej.Pisze ogólnikowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm

Nie, to nie jest wstyd.

Ja mam 37 lat, mieszkam w UK od 12-stu. mam męża Polaka z ktorym tu przyleciałam, wtedy jeszcze jako z narzeczonym, i tu sie urodzilo nasze dziecko. jeszcze 5 lat temu nadal sprzątałam. czyli sprzątalam -hotel, biura - 7 lat.  Mimo świetnego języka i  całkiem dobrego wykształcenia z Polski. myślę, że długo brakowało mi pewności siebie, wiary w siebie. to się powoli zmieniało. długo by pisać, w każdym razie od prawie 5 lat mam pracę umysłową, po drodze zmieniłam firmę i też miałam mały awans.

Myślę, ze powinnaś pomyśleć o jakimś wolontariacie czy coś. choćby zaklejanie kopert i drukowanie w biurze! nie jest łatwo dostać taki wolontariat, ale próbować trzeba. są strony z ogłoszeniami o tego typu nieplatną pracę. ale póki co, bierz ten KFC to bo praca! czyli pieniądze, doswiadczenie typu obługa klienta do CV,  i referencje od pracodawcy, to jest ważne.

Powodzenia! ja za kwadrans mykam do pracy, dzis do 4pm - zwykle do 5pm  mam  - i potem wolne do 3 stycznia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dąbrowianka

Mój tato zawsze mówił: żadna praca nie hańbi - hańbi brak pracy. Oczywiście bierz tę robotę do czasu, jak znajdziesz coś lepszego dla siebie. I dobrze ktoś tu wspomniał o doświadczeniu w pracy z klientem w cv i referencjach. Powodzenia 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

jeżeli sie o to pytasz, to jednak dla ciebie to jest wstyd i praca poniżej ambicji. o akurat okropna praca, smród, roszczeniowi klienci, tłuszcz. jednak za granicą od czeoś trzeba zacząć, i oby do przpdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli nie masz większych ambicji ani kwalifikacji, to co ci w sumie i jego pozostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×