Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćElka

Proszę, przeczytaj...

Polecane posty

Gość gośćElka

do M.

Nie jestem uzależniona od forum. Posądzasz mnie o bycie najgorszą kobietą pod słońcem (po raz kolejny: podła, chora, zła, nie zasługuje na nikogo). Te słowa mnie bolą...

W sumie nie ma dla nas szans, ani takich, ani takich. Ale przebaczam Ci, odejdź w pokoju 👼 Na pewno moje miejsce zapełni inna, już nie wracaj. 💔

Elka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gośćElka napisał:

do M.

Nie jestem uzależniona od forum. Posądzasz mnie o bycie najgorszą kobietą pod słońcem (po raz kolejny: podła, chora, zła, nie zasługuje na nikogo). Te słowa mnie bolą...

W sumie nie ma dla nas szans, ani takich, ani takich. Ale przebaczam Ci, odejdź w pokoju 👼 Na pewno moje miejsce zapełni inna, już nie wracaj. 💔

Elka

Przestań wypisywać te bzdury pod kogoś, kamerkowa lafiryndo,to nie ten czas i pora! To co pojawia się na forum o tobie to prawda, chciałaś zarabiać doopa, twoja sprawa, ale

mogłaś to robić wywłoko, pod swoim wizerunkiem. Inaczej to przestępstwo i to dużego kalibru. Czy ty jeszcze wiesz kim byłaś, zanim się k**wa stałas? Czy już zapomniała? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananana

O

 

 

 

 

ela 

 

 

 

 

straciłaś przyjaciela 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiem kim jesteś i pisząc tu pod twoim postem z trudem wstrzymuje odruch wymioty! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Przestań wypisywać te bzdury pod kogoś, kamerkowa lafiryndo,to nie ten czas i pora! To co pojawia się na forum o tobie to prawda, chciałaś zarabiać doopa, twoja sprawa, ale

mogłaś to robić wywłoko, pod swoim wizerunkiem. Inaczej to przestępstwo i to dużego kalibru. Czy ty jeszcze wiesz kim byłaś, zanim się k**wa stałas? Czy już zapomniała? 

 

zaden podszyw!

Jakim prawem w cudzych tematach piszesz te bzdury? Odejdź, ze wstydu głowę spuść. Elka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

zaden podszyw!

Jakim prawem w cudzych tematach piszesz te bzdury? Odejdź, ze wstydu głowę spuść. Elka 

Hahahahahaha no nawet nie wiesz jak mi zaimponowalas tym razem Hahahahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość nananana napisał:

O

 

 

 

 

ela 

 

 

 

 

straciłaś przyjaciela 

nigdy nie miałam w nim przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiem kim jesteś i pisząc tu pod twoim postem z trudem wstrzymuje odruch wymioty! 

Ja też wiem kim jestem i odpowiadając Tobie śmieje się z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

zaden podszyw!

Jakim prawem w cudzych tematach piszesz te bzdury? Odejdź, ze wstydu głowę spuść. Elka 

Głupi babol z palcem w ci*ie przed kamerą, udawadnia  na forum, że jest kimś innym, niż o niej piszą. Swoim imieniem się przedstaw, nie cudzym. Kim jesteś od 2016 wiem, nie musisz bredzic o przebaczenie, bo tego co robisz przebaczyć się nie da

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Głupi babol z palcem w ci*ie przed kamerą, udawadnia  na forum, że jest kimś innym, niż o niej piszą. Swoim imieniem się przedstaw, nie cudzym. Kim jesteś od 2016 wiem, nie musisz bredzic o przebaczenie, bo tego co robisz przebaczyć się nie da

 

 

Dobra...takich stręczycieli trzeba karać więzieniem, niewinnych ludzi wplątuje w bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek

On nigdy cie nie bedzie chcial pisalam o tym juz dawno baj baj ela (justyna 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek

Chyba glupi by byl jakby chcial z toba byc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drago...M

Kiedy wy zmądrzejecie wybryki natury? To Elka prawdziwa jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Dobra...takich stręczycieli trzeba karać więzieniem, niewinnych ludzi wplątuje w bagno

Trzeba, trzeba i doczekacie się k**wy, nic w przyrodzie nie ginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Drago...M napisał:

Kiedy wy zmądrzejecie wybryki natury? To Elka prawdziwa jest 🙂

Z imienia nie ale z osoby kto wie . Dla twórcy ważne, że legenda zła rośnie a o to chodziło i chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×