Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sam na sam

meczy mnie ta samotnosc... ciagle siedze sam w domu i pije

Polecane posty

Gość sam na sam

ehh mam doła, pogada ktos///?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Nie masz nic ciekawszego do zrobienia tylko picie ? Nie znudziło Ci się jeszcze?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samna sam
34 minuty temu, Nikola12 napisał:

Witaj. Nie masz nic ciekawszego do zrobienia tylko picie ? Nie znudziło Ci się jeszcze?

 

to jedyna rozrywka dla mnie, to mi sie nigdy nie znudzi dopoki bede sam a wiadomo ze bede do konca zycia sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość samna sam napisał:

to jedyna rozrywka dla mnie, to mi sie nigdy nie znudzi dopoki bede sam a wiadomo ze bede do konca zycia sam

Skoro tak zakładasz to pewnie nic się nie zmieni :( A dlaczego piszesz o tym z takim przekonaniem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość samna sam napisał:

to jedyna rozrywka dla mnie, to mi sie nigdy nie znudzi dopoki bede sam a wiadomo ze bede do konca zycia sam

Idź do knajpy, tam są ludzie, nie będziesz sam, trochę drogo, bąbluj  w toalecie lub spod stołu,  będzie taniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samna sam
9 minut temu, Nikola12 napisał:

Skoro tak zakładasz to pewnie nic się nie zmieni 😞 A dlaczego piszesz o tym z takim przekonaniem ? 

skoro mam ponad 30 lat i cale zycie byłem sam i zawsze dostawalem kosze to dlaczego malbym wierzyc, ze na stare lata sie to zmieni? zwlaszcza, ze moi rowiesnicy dawno wszyscy ustatkowani, pozajmowani itp..

6 minut temu, Gość Gość napisał:

Idź do knajpy, tam są ludzie, nie będziesz sam, trochę drogo, bąbluj  w toalecie lub spod stołu,  będzie taniej. 

a co to zmieni? pilem na miescie milion razy, nigdy zadna panna do mnie nie podbiła (ja tez nie podbijam bo nie mam powodzenia wiec oszczedzam sobie odtrącenia-nie znosze tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość samna sam napisał:

skoro mam ponad 30 lat i cale zycie byłem sam i zawsze dostawalem kosze to dlaczego malbym wierzyc, ze na stare lata sie to zmieni? zwlaszcza, ze moi rowiesnicy dawno wszyscy ustatkowani, pozajmowani itp..

 

30 lat dla mężczyzny to znakomity wiek. Zadbaj o siebie i idź poznawać ludzi. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wolnych kobiet koło 30 jest dużo. Troszkę się nad sobą użalasz co ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samna sam
2 minuty temu, Nikola12 napisał:

30 lat dla mężczyzny to znakomity wiek. Zadbaj o siebie i idź poznawać ludzi. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wolnych kobiet koło 30 jest dużo. Troszkę się nad sobą użalasz co ? 

co masz na mysli mowiac zadbaj o siebie? bo tak jak ja o siebie dbam to mysle, ze malo ktory przecietny facet dba.. a mimo to nic mi to nie daje

, dziewczyn okolo 30 jest pelno wolnych? to nie wiem na jakim swiecie zyjesz bo wokol mnie wszystkie dawno zajete z czego wiekszosc to juz mezatki i dzieciatki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, Nikola12 napisał:

30 lat dla mężczyzny to znakomity wiek. Zadbaj o siebie i idź poznawać ludzi. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wolnych kobiet koło 30 jest dużo. Troszkę się nad sobą użalasz co ? 

 Nie żal mi ćpunów i pijaków /robią to na własne życzenie/. Nikolka fajnie piszesz, lampkę prawdziwego szampana, nie ruskiego sikacza 😄 bym z Tobą wypił 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brejkdense
16 minut temu, Gość samna sam napisał:

skoro mam ponad 30 lat i cale zycie byłem sam i zawsze dostawalem kosze to dlaczego malbym wierzyc, ze na stare lata sie to zmieni? zwlaszcza, ze moi rowiesnicy dawno wszyscy ustatkowani, pozajmowani itp..

a co to zmieni? pilem na miescie milion razy, nigdy zadna panna do mnie nie podbiła (ja tez nie podbijam bo nie mam powodzenia wiec oszczedzam sobie odtrącenia-nie znosze tego)

jak nie podbijasz ty to żadna do ciebie nie podbije, bo Polska to nie Ameryka że kobiety same zagadują facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość samna sam napisał:

co masz na mysli mowiac zadbaj o siebie? bo tak jak ja o siebie dbam to mysle, ze malo ktory przecietny facet dba.. a mimo to nic mi to nie daje

, dziewczyn okolo 30 jest pelno wolnych? to nie wiem na jakim swiecie zyjesz bo wokol mnie wszystkie dawno zajete z czego wiekszosc to juz mezatki i dzieciatki 😉

Zadbaj o swoje zdrowie i wygląd to już się lepiej poczujesz. A jak o siebie dbasz ? Nie wiem gdzie mieszkasz ale w dużym mieście jest sporo kobiet, które po studiach zajęły się pracą i dopiero koło 30 zaczynają szukać partnera. Najgorzej powiedzieć sobie nie znajdę i w to uwierzyć. i się dzieje jak chcesz :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

 Nie żal mi ćpunów i pijaków /robią to na własne życzenie/. Nikolka fajnie piszesz, lampkę prawdziwego szampana, nie ruskiego sikacza 😄 bym z Tobą wypił 😉

A mi żal ludzi którzy mają problemy. Fajnie, że Ci się podoba to co piszę ale ja nie pije 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samna sam
1 minutę temu, Nikola12 napisał:

Zadbaj o swoje zdrowie i wygląd to już się lepiej poczujesz. A jak o siebie dbasz ? Nie wiem gdzie mieszkasz ale w dużym mieście jest sporo kobiet, które po studiach zajęły się pracą i dopiero koło 30 zaczynają szukać partnera. Najgorzej powiedzieć sobie nie znajdę i w to uwierzyć. i się dzieje jak chcesz 🙂 

na siłownie chodze od 15 lat... nic mi to nie daje, o zdrowie tez dbałem czesto, obecnie mam to gdzies (chociaz i tak dbam na swoj sposob) bo widze, ze to i tka nie przynosi zadnych rezulatatow jesli chodzi o relacje damsko meskie

a kobiety? osobiscie nie znam zadnej przynajmniej w miare fajnej,  ktora by byla wolna powyzej 25 roku zycia, nie ma szans...  a mieszkam w jednym z najwiekszych miast w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, Nikola12 napisał:

A mi żal ludzi którzy mają problemy. Fajnie, że Ci się podoba to co piszę ale ja nie pije 😋

Niech stracę 😄 Bezalkoholowy stawiam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QuBe
1 godzinę temu, Gość sam na sam napisał:

ehh mam doła, pogada ktos///?

kobiety, nawet wykształcone, uwielbiają patologie taką jak ty, musisz być tylko nachalny, chamski i ciągle im powtarzać że są piękne i same będą na ciebie leciały, główny atut to pewność siebie ale taka że masz wywalone na ich reakcje, po prostu musisz mieć gadane, wygląd nieistotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieborak
10 minut temu, Nikola12 napisał:

A mi żal ludzi którzy mają problemy. Fajnie, że Ci się podoba to co piszę ale ja nie pije 😋

 palisz? masz tatuaże? masz faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samna sam
2 minuty temu, Gość QuBe napisał:

kobiety, nawet wykształcone, uwielbiają patologie taką jak ty, musisz być tylko nachalny, chamski i ciągle im powtarzać że są piękne i same będą na ciebie leciały, główny atut to pewność siebie ale taka że masz wywalone na ich reakcje, po prostu musisz mieć gadane, wygląd nieistotny

mylisz się i to bardzo, wyglad jest najwazniejszy, wtedy fkatycznie mozesz byc chamem, jesli go masz

ale zadna fajna d0pa nie poleci ci na goscia ktory jest przecietniakiem i nie ma wygladu- nie ma po prostu szans, to jest nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusz dupe
13 minut temu, Gość samna sam napisał:

na siłownie chodze od 15 lat... nic mi to nie daje, o zdrowie tez dbałem czesto, obecnie mam to gdzies (chociaz i tak dbam na swoj sposob) bo widze, ze to i tka nie przynosi zadnych rezulatatow jesli chodzi o relacje damsko meskie

a kobiety? osobiscie nie znam zadnej przynajmniej w miare fajnej,  ktora by byla wolna powyzej 25 roku zycia, nie ma szans...  a mieszkam w jednym z najwiekszych miast w polsce

Do ilu panien podbiłeś w tym miesiącu?

na sam wygląd laski nie polecą, pozatym żadna sama nie zagada, bo nie wypada, to ty masz podrywać. Nawet jakbyś jakieś wpadł w oko to ona może pomyśleć że taki gość ma lasek na pęczki, więc nawet jaky jakimś cudem się zdobyły aby zagadać to ich to blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość samna sam napisał:

na siłownie chodze od 15 lat... nic mi to nie daje, o zdrowie tez dbałem czesto, obecnie mam to gdzies (chociaz i tak dbam na swoj sposob) bo widze, ze to i tka nie przynosi zadnych rezulatatow jesli chodzi o relacje damsko meskie

a kobiety? osobiscie nie znam zadnej przynajmniej w miare fajnej,  ktora by byla wolna powyzej 25 roku zycia, nie ma szans...  a mieszkam w jednym z najwiekszych miast w polsce

A zagadujesz do kobiet, które spotykasz ? Może nie chcąc dostać kosza nic nie robisz. No coś robisz źle. Ja nie umiem podrywać kobiet ale wiem, że kobiety to lubią i wiem, że sporo jest wolnych. Może gość Kusiciel nam pomoże :) Jemu to chyba nie sprawia problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QuBe
4 minuty temu, Gość samna sam napisał:

mylisz się i to bardzo, wyglad jest najwazniejszy, wtedy fkatycznie mozesz byc chamem, jesli go masz

ale zadna fajna d0pa nie poleci ci na goscia ktory jest przecietniakiem i nie ma wygladu- nie ma po prostu szans, to jest nierealne

bzdury, codziennie widze takich patoli jakby ze śmietnika wyszli a obok laski 8/10 lub 10/10, więc nie pitol. Laski ciągnie patologia, szczególnie polki. Wszystko jest nierealne jeśli NIC nie robisz aby to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech stracę 😄 Bezalkoholowy stawiam 😉

Ha , ha jakie poświęcenie :) Dobrze to kiedy w sylwestra na kafe ? O której ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QuBe
3 minuty temu, Nikola12 napisał:

A zagadujesz do kobiet, które spotykasz ? Może nie chcąc dostać kosza nic nie robisz. No coś robisz źle. Ja nie umiem podrywać kobiet ale wiem, że kobiety to lubią i wiem, że sporo jest wolnych. Może gość Kusiciel nam pomoże :) Jemu to chyba nie sprawia problemu :)

On nie zagaduje lasek a chce rezultaty, więc ma takie jakie ma. Musi się przełamać i nauczyć odbierać kosza nim dostanie pozytywną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy
2 minuty temu, Nikola12 napisał:

Ha , ha jakie poświęcenie :) Dobrze to kiedy w sylwestra na kafe ? O której ?

Masz faceta? Skąd jesteś? Może pogadamy, a może jakiś dancing, lubisz tańczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samna sam

ja nie zagaduje do kobiet bo za duzo i za czesto dostwaalem kosze a ja bardzo źle to znosze, wiec wole nei ryzyrkowac, mam to w d0pie, ale jednoczesnie placze z samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie wiem z kim pisze. Za dużo Was tu jest więc chyba ucieknę :) Miłego wieczorku wszystkim . Autorze więcej wiary w siebie. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnn
12 minut temu, Gość samna sam napisał:

mylisz się i to bardzo, wyglad jest najwazniejszy, wtedy fkatycznie mozesz byc chamem, jesli go masz

ale zadna fajna d0pa nie poleci ci na goscia ktory jest przecietniakiem i nie ma wygladu- nie ma po prostu szans, to jest nierealne

Na pijącego też żadna nie poleci. No chyba że sama lubi uderzyć w palnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
17 minut temu, Gość samna sam napisał:

mylisz się i to bardzo, wyglad jest najwazniejszy, wtedy fkatycznie mozesz byc chamem, jesli go masz

ale zadna fajna d0pa nie poleci ci na goscia ktory jest przecietniakiem i nie ma wygladu- nie ma po prostu szans, to jest nierealne

A dlaczego fajna ma polecieć na bazyla?? Zejdz na ziemię pasztecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość x

Hue, hue. Widzę, że nie jestem. Mam ten sam problem, co Ty, kolego. Ja w wieku 25 lat też bez kobiety. Cały problem tkwi w tym, że nie jesteśmy w stanie zagadać, przynajmniej ja. Jakoś zawsze miałem problem z zagadnień obcej osoby... Co innego, jak już kogoś znam, wtedy nie mam problemu zagadać. Trochę kiszka, bo często widzę, jak jestem gdzieś na mieście, że kobiety często spoglądają i często mam kontakt wzrokowy z kobietą i czy to w moim wieku, czy młodszą, czy trochę starszą ode mnie... Ale jestem taką pipką,że aż wstyd się przyznać i zawsze to ja pierwszy ten kontakt wzrokowy urywam i nie cholery nie zaglądam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samna sam
9 minut temu, Gość Anty Bazyl napisał:

A dlaczego fajna ma polecieć na bazyla?? Zejdz na ziemię pasztecie. 

spuszczam ci sie do ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul Jones
18 minut temu, Gość samna sam napisał:

ja nie zagaduje do kobiet bo za duzo i za czesto dostwaalem kosze a ja bardzo źle to znosze, wiec wole nei ryzyrkowac, mam to w d0pie, ale jednoczesnie placze z samotnosci

Przełam się i naucz jak odbierać kosza, niestety nie próbując tracisz. Jak szukałeś pracy chyba nie poprzestałeś na jednym CV tylko wysyłałeś do skutku. Ta sama reguła w podrywaniu. Czym więcej koszy tym bliżej tej jedynej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×