Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zranionaaa zonaaaa

Maz nie chce odejsc!!!

Polecane posty

Gość Zranionaaa zonaaaa

Maz wystawial zdjecia swojego penisa na portalach randkowych , mam te zdjecia! - bo znalazlam profil! (Pisal ze jest w seperacji) ,wszystko odkrylam, jezdzil do marketu po zakupy a na parkingu sprawdzal czy sa jakies chetne na seks, nakrylam go na parkingu, wszystko sie wydalo!!! 
jego kurestwo internetowe trwalo prawie 4 lata kasujac i zakladajac konta randkowo-erotyczne non stop, lacznie z  badoo az w koncu umowil sie i spotkal( mialam takie podejrzenia, ktore potwierdzilam z ta laska.  Znalazlam numer i pisalam do niej!

Dalam mu szanse ale okazalo sie ze po 3 latach nie odbudowal zaufania, moje uczucia wygasly a jego zachowanie nadal zostawia wiele do zyczenia( zachowuje sie jak kawaler, chce wychodzic kiedy chce, ma zablokowana komorke itp.)

doszlam do wnisku ze chce zeby sie wyprowadzil, obiecalam ze przez rok nie bedzie musial placic na dzieci ani sie nimi  interesowac. Niestety za nic w swiecie nie chce sie wyprowadzic z wspolnie wynajmowanego mieszkania, ja z 3 dzieci nie wyjde na ulice! 
czy ja przesadzam czy wspolczesny mezczyzna odstawia takie cyrki na swojej komorce?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A dlaczego ty się nie wyprowadzisz? Znajdź inne mieszkanie, złóż papiery w sądzie. Innego wyjścia nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zranionaaa zonaaa

Bo to mi przypadnie 3 trojka dzieci i nie wyjde z domu jezeli place po polowie rachunki a nawetvwiecej!! 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A on też nie wyjdzie z domu, jeśli nie zechce. I co mu zrobisz? Trzeba było dbać o męża, to by nie latał za obcymi babami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

A on też nie wyjdzie z domu, jeśli nie zechce. I co mu zrobisz? Trzeba było dbać o męża, to by nie latał za obcymi babami.

Idź spać, nudny jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Resiurek napisał:

Idź spać, nudny jesteś 

Sama idź, marudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Rescator555 napisał:

A on też nie wyjdzie z domu, jeśli nie zechce. I co mu zrobisz? Trzeba było dbać o męża, to by nie latał za obcymi babami.

Dbać o męża, dobre 🤣 Jak ktoś ma ku/rewską naturę, to choćby miał orgie co 2 dni, to znajdzie powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
34 minuty temu, Rescator555 napisał:

A on też nie wyjdzie z domu, jeśli nie zechce. I co mu zrobisz? Trzeba było dbać o męża, to by nie latał za obcymi babami.

Ale mi cię żal stary frustracie. W niedzielę wieczór siedzisz na forum dla matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale mi cię żal stary frustracie. W niedzielę wieczór siedzisz na forum dla matek.

Jeśli dla ciebie śledzenie jednego czy dwóch wątków i napisanie paru postów, zajmuje tyle czasu, że musisz siedzieć i nie robić niczego innego, to jesteś wyjątkowo mało bystra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Jeśli dla ciebie śledzenie jednego czy dwóch wątków i napisanie paru postów, zajmuje tyle czasu, że musisz siedzieć i nie robić niczego innego, to jesteś wyjątkowo mało bystra.

Ale ty tu ciągle siedzisz i tylko fantazjujesz, że jakaś by się chciała z tobą pruć 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wywal to za drzwi bo cię czym zarazi. To ku.rw.iarz a z tobą żyje dla wygody. Jest gdzie wrócić. Nie lituj się . Ma dzieci niech płaci. Jak wynajmujecie mieszkanie to zostaw to . Wynajmij sama. Z niego już nic. To świnia zboczona . Jestem w szoku że takie rzeczy można robić mając 3 dzieci. To zboczeniec. Niech płaci na dzieci. Po nowym roku poszukaj i zacznij nowe życie. Szkoda dzieci . Bo święta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To nie płać - proste ! 😄 Sama poszukaj mieszkania, a tego  kur/wiarza zostaw z długami, żeby nie miał za wygodnie 😄 Moja znajoma tak zrobila swojemu ex-owi. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Twój facet to peezda bez honoru i egoista skoro nie chce się wynieść w takiej sytuacji. Widać, ze przy okazji też w doopie ma własne dzieci, bo wiadomo, ze dla dzieci nowe mieszkanie to zawsze jakiś stres itd. 

Wiadomo, ze wasze rozstanie jest nieuniknione, wiec powinien sie wynieść, a nie doprowadzić do tego, abyś to ty wyniosła sie z dziećmi. No ale widać ze to bezjajeczna, egoistyczna mameja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Twój facet to peezda bez honoru i egoista skoro nie chce się wynieść w takiej sytuacji. Widać, ze przy okazji też w doopie ma własne dzieci, bo wiadomo, ze dla dzieci nowe mieszkanie to zawsze jakiś stres itd. 

Wiadomo, ze wasze rozstanie jest nieuniknione, wiec powinien sie wynieść, a nie doprowadzić do tego, abyś to ty wyniosła sie z dziećmi. No ale widać ze to bezjajeczna, egoistyczna mameja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

Ale ty tu ciągle siedzisz i tylko fantazjujesz, że jakaś by się chciała z tobą pruć 😄 

A skąd ty wiesz, czy siedzę tu ciągle? Kontrolujesz mój czas? I fantazjujesz, żebym chciał się z tobą pruć? To zapomnij, nie masz szans 😝.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość Zranionaaa zonaaaa napisał:

doszlam do wnisku ze chce zeby sie wyprowadzil, obiecalam ze przez rok nie bedzie musial placic na dzieci ani sie nimi  interesowac.

Co??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Co??????????

to samo pomyslalam...nie bylam pewna czy dobrze przeczytalam. Coraz bardziej nabieram pewności ze w tym okresie redakcja dwoi sie i troi i plodzi takie wymyslne historie...bo nie wierzę ze to napisala matka trojki dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek

Autorko, oj autorko po co spódniczka kusa? Jedyne twe zadanie, to ssać jego fajfusa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwiarz zawsze koorwy
Dnia 22.12.2019 o 20:17, Gość gosc napisał:

Dbać o męża, dobre 🤣 Jak ktoś ma ku/rewską naturę, to choćby miał orgie co 2 dni, to znajdzie powód.

będzie szukał. dlaczego łażą burdelach mając ładne żony? no właśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka postu niestety....
Dnia 22.12.2019 o 21:37, Gość gość napisał:

Twój facet to peezda bez honoru i egoista skoro nie chce się wynieść w takiej sytuacji. Widać, ze przy okazji też w doopie ma własne dzieci, bo wiadomo, ze dla dzieci nowe mieszkanie to zawsze jakiś stres itd. 

Wiadomo, ze wasze rozstanie jest nieuniknione, wiec powinien sie wynieść, a nie doprowadzić do tego, abyś to ty wyniosła sie z dziećmi. No ale widać ze to bezjajeczna, egoistyczna mameja. 

Bardzo dobrze rozgryzlas mojego meza. A dlaczego to nieprawda z tymi alimentami? Wole zeby sie wyprowadzil bo tak narzeka ze za duze koszty przy szukaniu mieszkania. Pieniadze to nie wszystko ja sobie poradze a alimenty to zadne kokosy a potem sie dogadamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxx

Jak sobie poradzisz, to się wyprowadź, co za problem, teraz na wynajem jest dużo mieszkań, jeśli kasa nie jest dlaCiebie problemem- a piszesz, że nie jest... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij wychodzić

wieczorem, uśmiechać się do telefonu 

mężuś sam spakuje walizeczkę i pójdzie do pierwszej desperatki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×