Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego ładne osoby twierdzą, że są brzydkie?

Polecane posty

Gość Gość

Mam koleżankę, bardzo ładną, nikt by nie powiedział, że po dwóch ciążach. Idealne ciało, zadbana, młoda buzia, ładne rysy. Według mnie naprawdę ładniejsza niż 90% kobiet, a ona i tak uważa się za brzydką, panikuje jak ktoś robi zdjęcia, nie może na siebie patrzeć i uważa, że wszyscy patrzą na nią z niesmakiem (to są jej słowa). A często widzę brzydkie osoby, zaniedbane, które są przekonane, że są pięknościami. A tu piękna kobieta i twierdzi, że brzydka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lllop

Ma kompleksy albo jest nieśmiała, każda osoba postrzega siebie samą inaczej . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Bo lubi słuchać zapewnień, że jest inaczej, niż ona gada. Powiedz jej z raz, że no fakt, przydałoby się, gdyby trochę schudła, zrobiła włosy, itp., to zobaczysz, jak szybko skończy temat swego niby złego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfihewiherioher

Mam koleżankę, która moim zdaniem (i nie tylko moim) jest przepiękna. Nikt by nie pomyślał, że może mieć jakiekolwiek kompleksy. Tymczasem co bardzo smutne ta osoba ma mnóstwo kompleksów i bardzo nie akceptuje siebie. Przykro na to patrzeć wiedząc, że obraz samej siebie tej osoby jest tak bardzo zakrzywiony. W oczach ludzi ideał, w oczach własnych totalna masakra. Szkoda dziewczyny, wszystko siedzi w głowie. Chodźcie na terapię ludzie, to pomaga, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×