Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Zgubiłam portfel i nie mogę sobie tego darować

Polecane posty

Gość Gość

To było 6 dni temu, ale dalej nie mogę sobie tego darować. Straciłam już nadzieję, że go znajdę albo że ktoś odda. Pewnie skusiła go dużo kwota. Żałuję, że nosiłam tyle pieniędzy w portfelu i tak zwlekałam z wpłatą we wpłatomacie. Dzisiaj sniły mi się koszmary z tym portfelem. Obudził mnie ból w klatce piersiowej. Ze stresu nie mogę funkcjonować. Zimno mi, chce mi się płakać, siedzę smutna i tylko wgapiam się w telefon. To była dla mnie duża kwota, na którą ciężko pracowałam. Miałam dzięki niej wyjść na prostą w nowym roku, a znowu mam pod górkę. Wszyscy mi mówią, że trudno. Stało się. A ja tak to przeżywam, że nawet jeść nie mogę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój mąż jak zgubił kiedyś portfel to odzyskał dokumenty, portfela i pieniędzy już nie.Lepiej nie nosić przy sobie większej gotówki, wcale się nie dziwię, że nie możesz sobie tego darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urząd skarbowy

te pieniądze zarobiłaś na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

no niestety, ja bym oddała całość, ale trafiło na jakąś nieuczciwą szm.ate. radze ograniczyć operowanie gotówką do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W portfelu tylko pieniądze, czy jakieś dokumenty też? Jak dokumenty albo karta bankowa to musisz zastrzec jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mialas w nim dokumenty czy tylko kase?  Duzo kasy tam bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×