Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czujecie tzw.magie świąt? Ja nie. Leje na łeb litrami, niskie ciśnienie, o śniegu nie ma co marzyć, nawet nie chce mi się jutro do Wigilii zasiadać.

Polecane posty

Gość Gość

Mi te zmiany klimatyczne bardzo się nie podobają. Nie zdziwię się jak pogodzie coś się odwidzi i zrobi nam Boże Narodzenie ale w marcu. Jakoś mnie to denerwuje. U nas jest tak olbrzymi opad deszczu ze strach wyjść z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też jakoś w tym roku nie czuje magii świąt. Pogoda jest tragiczna, ciemno, mgła, deszcz. Strasznie tęsknię za śniegiem i lekkim mrozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja też jakoś w tym roku nie czuje magii świąt. Pogoda jest tragiczna, ciemno, mgła, deszcz. Strasznie tęsknię za śniegiem i lekkim mrozem.

Ja to samo, wiele dałabym za to. Niestety śniegu nie mają nawet w Zakopanem. Chore czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neige

U mnie jest temperatura odczuwalna -3 i jest snieg.  z okna w  pracy widze gory, cale bialutkie. Chambéry, Francja.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość neige napisał:

U mnie jest temperatura odczuwalna -3 i jest snieg.  z okna w  pracy widze gory, cale bialutkie. Chambéry, Francja.

 

A, Alpy to co innego, nie dziwne że macie śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak mawia mój tata, najlepsza pogoda na święta to taka że leży śnieg, jest lekka zadymka śnieżna, a człowiek sobie patrzy przez okno z ciepłego domu na te super pogodę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taaaa,zepsuć sobie humor, bo zmiany klimatyczne 😄 dla chcącego nic trudnego. Ja na zewnątrz sernika nie deklaruje, więc mi rybka jaka jest pogoda. Zima przypnie w lutym i wszyscy będą piszczec.

ja sie cieszę na mysl o świętach 🙂 jeszcze dziś do pracy, jutro do 17 i do 3 stycznia laba, spotkania z rodziną, odpoczynek, świętowanie 🙂 nawet jak po świętach pójdę do pracy to akurat w te kilka dni między świętami i nowym rokiem lubię tam być 😄

swieta to rodzina, atmosferę ktora sobie tworzysz, jak sobie je organizujesz,a nie pogoda za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak mawia mój tata, najlepsza pogoda na święta to taka że leży śnieg, jest lekka zadymka śnieżna, a człowiek sobie patrzy przez okno z ciepłego domu na te super pogodę 🙂

Gorzej jak musi wyjść z domu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Taaaa,zepsuć sobie humor, bo zmiany klimatyczne 😄 dla chcącego nic trudnego. Ja na zewnątrz sernika nie deklaruje, więc mi rybka jaka jest pogoda. Zima przypnie w lutym i wszyscy będą piszczec.

ja sie cieszę na mysl o świętach 🙂 jeszcze dziś do pracy, jutro do 17 i do 3 stycznia laba, spotkania z rodziną, odpoczynek, świętowanie 🙂 nawet jak po świętach pójdę do pracy to akurat w te kilka dni między świętami i nowym rokiem lubię tam być 😄

swieta to rodzina, atmosferę ktora sobie tworzysz, jak sobie je organizujesz,a nie pogoda za oknem

Dla mnie oprócz rodziny i stołu wigilijnego ważna jest oprawa wizualna świąt. Nie musisz na to zwracać uwagi ale wielu ludzi zwraca na to uwagę czy to ci się podoba czy nie. Mi deszcz lecący na łeb w Wigilię nie leży, ale co kto lubi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Gorzej jak musi wyjść z domu 😄

A po co ma wychodzić. Na spacer na chwilę albo do sklepu, korona mu z głowy nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla mnie oprócz rodziny i stołu wigilijnego ważna jest oprawa wizualna świąt. Nie musisz na to zwracać uwagi ale wielu ludzi zwraca na to uwagę czy to ci się podoba czy nie. Mi deszcz lecący na łeb w Wigilię nie leży, ale co kto lubi 

Tylko z powodu jednej ...y psujesz sobie swieta. Śniegu juz nie będzie w grudniu 🙂 ale dokładnie, kto co lubi. Jedni czerpią radosc z małych rzeczy,a inni psują sobie nastrój z powodu małej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tylko z powodu jednej ...y psujesz sobie swieta. Śniegu juz nie będzie w grudniu 🙂 ale dokładnie, kto co lubi. Jedni czerpią radosc z małych rzeczy,a inni psują sobie nastrój z powodu małej rzeczy

Ja nie mówię że mam zły nastrój z powodu braku śniegu i że nie cenie kompletnie świat bez tego. I tak święta się odbędą. Mówię tylko że jak dla mnie to ta Wigilia może być nawet za miesiąc skoro śniegu nie ma. A skąd ty wiesz że w grudniu nie będzie już nigdzie w Polsce śniegu? I dziwnie cię to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tylko z powodu jednej ...y psujesz sobie swieta. Śniegu juz nie będzie w grudniu 🙂 ale dokładnie, kto co lubi. Jedni czerpią radosc z małych rzeczy,a inni psują sobie nastrój z powodu małej rzeczy

Ja nie mówię że mam zły nastrój z powodu braku śniegu i że nie cenie kompletnie świat bez tego. I tak święta się odbędą. Mówię tylko że jak dla mnie to ta Wigilia może być nawet za miesiąc skoro śniegu nie ma. A skąd ty wiesz że w grudniu nie będzie już nigdzie w Polsce śniegu? I dziwnie cię to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To że zamiast normalnej zimy od kilku lat mamy szare g...wno to nie jest mała rzecz. A wy co, dalej wiosna w grudniu spoko? Apokalipso napierr/alaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi brak śniegu w świętach nie przeszkadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To że zamiast normalnej zimy od kilku lat mamy szare g...wno to nie jest mała rzecz. A wy co, dalej wiosna w grudniu spoko? Apokalipso napierr/alaj!!

A możesz cos z tym zrobić? Nie. To po co się denerwować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
55 minut temu, Gość Gość napisał:

A możesz cos z tym zrobić? Nie. To po co się denerwować? 

wy wszyscy nic z tym nie mozecie zrobic, tak najlatwiej. ale jak kazdy w rodzinie ma auto, czasem jest 3 auta per mala rodzina i to wszystko emituje cieplo to juz fajnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja sie bede cieszyla jak juz bedzie po swietach 🙂 ludzie dostaja jakiegos chorego, niezrozumialego dla mnie pie.rdo.lca, wszedzie korki, kolejki, chcesz kupic tylko chleb po pracy i stoisz 40 min w kolejce, "rzygac" sie chce. W dodatku mieszkam w Niemczech gdzie od konca listopada trwa Weihnachtsmarkt, w moim miescie rozkladany w samym sercu starego miasta = jesli musisz cos zalatwic w centrum miasta szukasz parkinku przez godzine a potem godzine przeciskasz sie przez tlumy ludzi zachwyconych tanim grzanym winem i wurstem w bulce za 10 euro. 

Dlatego sama prezenty zalatwiam juz w listopadzie i to co mozna zrobic duzo wczesniej i zamrozic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

wy wszyscy nic z tym nie mozecie zrobic, tak najlatwiej. ale jak kazdy w rodzinie ma auto, czasem jest 3 auta per mala rodzina i to wszystko emituje cieplo to juz fajnie jest?

Ale ja nie mam auta,segreguje śmieci i śniegu nie ma. Poza tym globalne ocieplenie nie jest od tego ze silnikami grzejemy. Klimat zmienia się od zawsze, my mamy na to mały wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×