Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kred

Jakie raty kredytów spłacacie miesięcznie?

Polecane posty

Gość Kred

Ja wiem że tu większość kafeterianek stawia domy za gotówkę i zarabia kwoty sześciocyfrowe, ale pytanie do tych którzy jak zwykły Kowalski mają np mieszkanie na kredyt, czy też zwyczajnie samochód itp. Ile miesięcznie oddajecie do banku? Zastanawiam się właśnie nad spełnieniem marzenia o własnej firmie, ale musiałabym wziąć kredyt z ratą ok 1200. Zastanawiam się czy to aż tak straszna rata jak twierdzi moja siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalska

Ja mam 2800 zl na dom. Do tej pory miałam jeszcze 800zl na auto ale już splacilam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola

Musisz sobie to ustawić procentowo do zarobków, nie kwotowo. My mamy ratę hipotecznego ok 1600 i za auto ok 1400. Łącznie wychodzi 3K, co stanowi 1/4 naszego budżetu miesięcznego. Zupełnie tego nie odczuwam, muszę gdzieś mieszkać, a wychodzi taniej niż wynajem we Wrocławiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

1200 za kredyt na mieszkanie to mało, ale jak na firmę, czyli dość niepewna inwestycje to bardzo dużo. Najpierw zorientuj się w dofinansowaniach unijnych lub z uP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC 3

Splacamy miesiecznie £826, kredyt na 20 lat zostalo nam jeszcze 18 lat. wysokosc kredytu to 22% naszych zarobkow netto. mamy jedno dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koles

Pozwolę sobie się pochwalić bo jestem z tego bardzo dumny że nie dość że nie mam żadnego kredytu to co miesiac do mojej kieszeni płynie 2500zl z inwestycji o ciągłe rosnie. Ogólnie odradzam zawsze branie kredytów chyba że właśnie na inwestycję. Tylko ja musiałbym być pewny inwestycji bo później użerać się z długami nie dałbym rady psychicznie. Znam takich co postawili wszystko na jedną kartę i  i im się udało. Kto nie ryzykuje ten nie ma, ale ja jestem zdania że lepiej zaoszczędzić i wtedy inwestować bo o wiele bardziej szanujesz każdy grosz który wydajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nasz miesieczny budzet to ok 7500. Do tego rocznie z dodatkowej dzialalnosci ok 12000. Rata kredytu za dom 850 zl, a takie drobne raty ok 300 zl miesiecznie, z tym ze te drobne raty typu telewizor, kuchnia bierzemy na raty 0% i w kazdej chwili mozemy to splacic z oszczednosci gdyby cos sie wydarzylo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

około 10 tys.

wzielismy kredyt na budowe budynku ponad 1mln i mamy na 15 lat kredyt. 

500tys juz spłacone zostala druga polowa plus 100tys z drugiego kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Samochód 700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19087

750 euro, dom w dublinie

Zadnych innych kredytow nie mamy I nie bedziemy miec. 780 to 1/3moich zarobkow a maz zarabia wiecej ode mnie takze narzekac nie mozemy

Ale lubiny oszczedzac 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

900zl za mieszkanie, jeszcze równy rok spłaty i tyle. Mieliśmy duży wkład własny, bo pracowaliśmy za granicą. Nie wyobrażam sobie brać auta na kredyt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×