Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koniczyna

Szalom?

Polecane posty

Gość koniczyna

bawi was zakładanie durnych tematów typu ,,dwudziestoparoletni mezowie''? Mój ma obecnie 45 lat a jest głupi i nieoodpowiedzialny jak dwuletnie dziecko wiec to nie jest wina wieku tylko charakteru! Mój syn ma 22 lata w styczniu a jest duzo bardziej madrzejszy i bardziej odpowiedzialny niż mąż zreszta maz juz swoje obowiazki od dawna na niego przerzuca i radzi sie go w banalnych sprawach .Normalnie żenujące.Mam ślub z dwulatkiem on nawet jak sętke będzie miał to bedzie taki sam.Mam znajomych strażaków dwudziestoparoletnich a odpowiedzialni i z głową na karku ,wiedzą jak mają sie zachowywać wiec ...yczne są takie tematy .Niektórzy zatrzymują sie na poziomoie dwulatka choc metryka i parametry antropologiczne wskazują co innego w DPSIE pełno mamy takich.To sie nazywa opóźnienie w rozwoju lub upośledzenie umysłowe.Ciezko sie zyje z nieodpowiedzialnym człowiekiem.Założyłas ten temat szmaciuro/kochanico męża bo wczoraj córka pokazywała mu jak dziewczyna syna kocha dzieci a mąż dobija 50 a sam zachowuje sie jak dziecko! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×