Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga

Dieta sokowa

Polecane posty

Gość Olga

Planuję zamówic po świętach dietę sokową. Czy któraś z Was stosowała? Jeśli tak, czy warto, jakie efekty i jaką firmę polecacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skrajna dvrnota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wyciąganie kasy od naiwnych. Nie przesaszaj w święta, odzywiaj się zdrowo na codzień, dodaj jakiś ruch i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
7 minut temu, Gość gość napisał:

Wyciąganie kasy od naiwnych. Nie przesaszaj w święta, odzywiaj się zdrowo na codzień, dodaj jakiś ruch i tyle. 

Dobrze, dziękuję za rade. Nigdy bym na to nie wpadła. Mam ochotę na soki mimo wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Skrajna dvrnota. 

O sobie mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na kafe już się o nic zapytać nie można bo zaraz się zlecą "ekspertki" które wszystko i wszystkich skrytykują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyuyu

Jak masz ochotę wciagac tonę cukru w dodatku bez błonnika a potem mieć efekt jo-jo to proszę bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam detox 3 dniowy jakies 2 msc temu i spadły mi prawie 4 kg, do tej pory trzymam wagę. Polecam bo poczułam się lekka, miałam więcej energi i spadł mi brzuch. Soki miałam z sportfood. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aha

Ooo czyli troll marketingowy założył temat i sam sobie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Aha napisał:

Ooo czyli troll marketingowy założył temat i sam sobie odpowiada.

Nie jestem trolem, autorka zapytała więc odpowiadam. Ludzie, skąd w was tyle jadu, wszędzie widzicie tylko zle intencje. Nawet w święta nie potraficie odpuscic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie jestem trolem, autorka zapytała więc odpowiadam. Ludzie, skąd w was tyle jadu, wszędzie widzicie tylko zle intencje. Nawet w święta nie potraficie odpuscic:((

Bo to kraj przykładnych katolików. Ledwo od stołu wigilijnego odejdzie a już musi przyjść komuś pocisnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa

Bo dziwnym trafem przypadkowo pojawia się nazwa firmy. Kogo chcesz oszukać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka

Ale po co zamawiać? Wyciskarke wolnoobrotową do sokow warto mieć w domu i nawet po zakończeniu "diety" je pić. Ja co najmniej dwa, trzy razy w tygodniu robie soki z warzyw, owocow czy ziół. Ja nie jestem zwolenniczką monodiet, ale zastąpienie jednego posiłku sokiem warzywnym jest na pewno dobrym wyjściem, żeby poczuć się lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka

Ale po co zamawiać? Wyciskarke wolnoobrotową do sokow warto mieć w domu i nawet po zakończeniu "diety" je pić. Ja co najmniej dwa, trzy razy w tygodniu robie soki z warzyw, owocow czy ziół. Ja nie jestem zwolenniczką monodiet, ale zastąpienie jednego posiłku sokiem warzywnym jest na pewno dobrym wyjściem, żeby poczuć się lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Taaa napisał:

Bo dziwnym trafem przypadkowo pojawia się nazwa firmy. Kogo chcesz oszukać? 

Nikogo nie chce i nie muszę oszukiwać. Autorka zapytała jaką firmę polecamy. Na rynku jest duży wybór: maczfit, nuja, naturacoldpress itd ( rozumiem, że wg Ciebie wszystkie te firmy reklamuje!) Sama jak zamawiałam soki to też szukałam opinii. Nie robisz tak nigdy? Kupujesz w ciemno? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Jeśli soki będą i z warzyw i z owoców to na pewno warto, ja bym jednak jeszcze coś jadła oprócz soków bo. Długo nie pociągnięsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×