Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Kto posci dzisiaj?

Polecane posty

Gość Gosc

Zreszta co to za post. Tyle dobrego jedzenia. Zupa grzybowa, pierogi, karp, ryba po grecku. Itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Posci się do Wigili... my tylko skromne sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y6999

My rano skromne śniadanie, potem o 15 barszcz z kartonu z kupnymi uszkami, łosoś zapiekany w pomarańczach, a na deser makowiec. Czujemy się świetnie, nieprzejedzeni, wypoczęci. Jutro zrobię śledzie po cygańsku i upiekę jeszcze sernik,bo w drugi dzień Świąt będą goście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Właśnie jem kanapkę z szynką łososiową, nie obchodzę świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja rano tylko kawę piję. Do samej wigilii nic nie jem. W tym roku robiłam w domu. Najpierw barszcz z uszkami, potem pierogi-z kapusta z grzybami, a dla córki z jagodami, 3 rodzaje śledzia, kotlety z makreli, smażony dorsz, ryba po grecku, surówka z kapusty pekińskiej, ziemniaczki, koreczki serowe, pieczarki w ciescie. Teoretycznie gora jedzenia, ale w praktyce wszystko poszło bo no pierogow było aż 6- 4 wigilijne i 2 owocowe, sledz w 3 smakach ale to były te sledziki na raz lisnera, to tam dosłownie po 3 kawałeczki. Ryba po grecku z 1fileta 😊 tym sposobem pelno roznosci, a tak naprawdę zjedliśmy po odrobinie i nic się nie zmarnowalo. Teraz siedzimy na tarasie, pijemy kakao i obserwujemy harce naszych psów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Ja pościłam 🙂 Jak co roku. Zachowuję tradycję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie poscilam, ale odpuściłam sobie jedzenie od śniadania, bo na kolację sporo tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×