Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dziwicie się Meghan Markle że woli święta u mamy? Bo ja nie.

Polecane posty

Gość Gość

Skąd ja to znam: to poczucie jakie w tobie celowo wytwarza rodzinka męża. To patrzenie na ciebie jak kogoś kto nie pasuje do ich standardow. Bo z biedniejszej rodziny niż ich, bo rodzina nie tak wykształcona. U mnie to były "za słabe studia" i niewykształceni rodzice. To taksowanie cię, ocenianie przez teściowa (w przypadku Meghan królowa jest jak teściowa choć to babka a nie matka Harry'ego). Nie dziwcie się kobietom że wolą święta ze swoją rodziną. To chyba naturalne. Poza tym jak się czuje Meghan, nieustannie porównywana z "perfekcyjną" Kate która jest jakaś cała antypatyczna. Co się będą pchali do nich, przecież tamci to royal couple co będą królami kiedyś. Nikt nie lubi być w cieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czytaj mniej pudelkow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

czytaj mniej pudelkow itp.

dokładnie, co cię obchodzi cudze życie, zajmij się swoim

w życiu nie przyszłoby mi do głowy interesować się co robi w święta jakaś obca baba i do tego z drugiego końca kontynentu

Rzeczywiście z nizin pochodzisz, skoro takimi bzdetami się ekscytujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tam nie bardzo interesuje się czyimś życiem, ale o nich akurat ciężko nie siedzieć w temacie. I mam podobne odczucie jak autorka. Jestem kobietą z ludu 😜i o wiele bardziej przypada mi do gustu Harry i Meghan niż William i Kate.... Choćby na rzesach stawali to prawda jest taka że są to tak samo zwykli ludzie jak my i nic nie pomoże fakt że spódniczki maja zakrywajace kolana na  paznokciach cienisty lakier itp.... Książę Karol, Diana, Sarah Ferguson, Andrzej pokazują to dobitnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja tam nie bardzo interesuje się czyimś życiem, ale o nich akurat ciężko nie siedzieć w temacie. I mam podobne odczucie jak autorka. Jestem kobietą z ludu 😜i o wiele bardziej przypada mi do gustu Harry i Meghan niż William i Kate.... Choćby na rzesach stawali to prawda jest taka że są to tak samo zwykli ludzie jak my i nic nie pomoże fakt że spódniczki maja zakrywajace kolana na  paznokciach cienisty lakier itp.... Książę Karol, Diana, Sarah Ferguson, Andrzej pokazują to dobitnie. 

Popieram. A Kate jest poprostu koszmarnie sztuczna a jak nie gra tylko pokaże swoją prawdziwa twarz to widać na niej tylko jad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Niestety od początku było wiadomo że nie będzie lekko. W sumie to ich jakby praca, Mwghane jedt aktorka a to jest rola jej życia i gaza też nie mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja teściowa otwarcie powiedziała, że synowa to nie rodzina. Też za nią nie przepadam i mogłabym jej nie oglądać wcale, bo jej towarzystwo mnie męczy. Czy wypada by mąż jeździł do niej sam, a ja w tym czasie była u rodziców? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×