Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Dlaczego kobieta nie napisze do faceta pierwsza jeśli on jej się podoba

Polecane posty

Gość gosc

Dlaczego się tak ograniczacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste i oczywiste.

Bo wygląda na to, że jemu nie zależy na niej. Bo nie ma numeru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może się wstydzi? Nie chce się narzucać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XoR

zawsze te głupie konwenanse, a wypada,  a nie wypada 

a pieprzyć to, kobieto - facet ci się podoba => ATAKUJ, nie czekaj, bo inna ci go sprzątnie sprzed nosa 

nie zawsze facet poprawnie odczytuje wysyłane przez kobietę sygnały niewerbalne,

 facet to proste zwierzę,  trzeba mu komunikować jasno, zwięźle i konkretnie, bez metafor i innych dziwnych konstrukcji !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Popieram.  Zgadzam się z całością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie napisze, bo to facet powinien pierwszy

A jak facetowi się nie chce. to po co jej taki facet oferma i olewacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość XoR napisał:

zawsze te głupie konwenanse, a wypada,  a nie wypada 

a pieprzyć to, kobieto - facet ci się podoba => ATAKUJ, nie czekaj, bo inna ci go sprzątnie sprzed nosa 

nie zawsze facet poprawnie odczytuje wysyłane przez kobietę sygnały niewerbalne,

 facet to proste zwierzę,  trzeba mu komunikować jasno, zwięźle i konkretnie, bez metafor i innych dziwnych konstrukcji !!! 

Jasneee...fajni faceci albo sa zajeci albo moga przybierac w setkach lepszych (probowalam - zostalam splawiona)...podryw ze strony kobiety moze podobac sie jedynie skrajnie niesmialym facetom...a ci skrajnie niesmiali faceci sa niesmiali bo sa nieatrakcyjni (przystojny, wyksztalcony i bogaty nie bylby niesmialy) a nieatrakcyjnych kobiety nie chca podrywac bo i po co im takie ciamajdy. I kolko sie zamyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XoR
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie napisze, bo to facet powinien pierwszy

A jak facetowi się nie chce. to po co jej taki facet oferma i olewacz

guano prawda, równouprawnienie jest

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XoR
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jasneee...fajni faceci albo sa zajeci albo moga przybierac w setkach lepszych (probowalam - zostalam splawiona)...podryw ze strony kobiety moze podobac sie jedynie skrajnie niesmialym facetom...a ci skrajnie niesmiali faceci sa niesmiali bo sa nieatrakcyjni (przystojny, wyksztalcony i bogaty nie bylby niesmialy) a nieatrakcyjnych kobiety nie chca podrywac bo i po co im takie ciamajdy. I kolko sie zamyka. 

bogaci i "atrakcyjni" pukają co popadnie na prawo i lewo - jak chcesz być jedną z wielu to leć na każde skinienie takich "książąt z bajki", tylko potem nie płacz, że zaliczył i zniknął 

btw np ja nie jestem przesadnie atrakcyjny ani z twarzy ani z postury, za to mam sporego,  tylko co z tego,  skoro tego nie widać...  co prawda niby rozmiar to nie wszystko, ale pieniądze i uroda raczej nie pomogą gdy w spodniach dżdżowniczka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Dlaczego się tak ograniczacie

A jeśli ona napisała do niego , było fajnie ,przez moment stali się sobie bliscy, potem poszli do łóżka ,on ja potem olał.  Jej nadal zależy,a on zaczął ją ignorować ,to ona też ma się pierwsza odezwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość XoR napisał:

bogaci i "atrakcyjni" pukają co popadnie na prawo i lewo - jak chcesz być jedną z wielu to leć na każde skinienie takich "książąt z bajki", tylko potem nie płacz, że zaliczył i zniknął 

btw np ja nie jestem przesadnie atrakcyjny ani z twarzy ani z postury, za to mam sporego,  tylko co z tego,  skoro tego nie widać...  co prawda niby rozmiar to nie wszystko, ale pieniądze i uroda raczej nie pomogą gdy w spodniach dżdżowniczka... 

Downie dla kobiety najważniejsze są emocje i miłość do faceta a nie twoja glizda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter35

Faceci to generalnie zdobywcy. Lubią kobietę zdobywać, gonić króliczka.  A jeśli baba za nim lata, to może co najwyżej skorzystać na raz, czy dwa do łóżka, ale poważnie jej traktować ni będzie. Oczywiście mówiy tu  o mężczyznach, a nie piz...ach , którzy wstydzą się zagadać do laski i czekają aż ona to zrobi pierwsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
2 minuty temu, Gość Peter35 napisał:

Faceci to generalnie zdobywcy. Lubią kobietę zdobywać, gonić króliczka.  A jeśli baba za nim lata, to może co najwyżej skorzystać na raz, czy dwa do łóżka, ale poważnie jej traktować ni będzie. Oczywiście mówiy tu  o mężczyznach, a nie piz...ach , którzy wstydzą się zagadać do laski i czekają aż ona to zrobi pierwsza. 

Kosmos jakiś, czy wszyscy zdziczeli i nie mają normalnych ludzkich odruchów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulf
23 minuty temu, Gość She napisał:

A jeśli ona napisała do niego , było fajnie ,przez moment stali się sobie bliscy, potem poszli do łóżka ,on ja potem olał.  Jej nadal zależy,a on zaczął ją ignorować ,to ona też ma się pierwsza odezwać?

Pewnie że tak, jak jest zainteresowana, bo jak nie to po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axel
25 minut temu, Gość gosc napisał:

Downie dla kobiety najważniejsze są emocje i miłość do faceta a nie twoja glizda

glizda ważna jeśli ma w p0rno występować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
3 minuty temu, Gość ulf napisał:

Pewnie że tak, jak jest zainteresowana, bo jak nie to po co...

Po co ją wkręcasz? Ma pisać do faceta, który ma ją gdzieś? Jaja sobie robisz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She
7 minut temu, Gość ulf napisał:

Pewnie że tak, jak jest zainteresowana, bo jak nie to po co...

Przecież on ją olewa i ignoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XJx

Ja napisalam tak z sympatii 2 lata temu ,bo on tylko patrzył . Tylko później przypomniałam sobie że się nie podpisałam 😄taka wtopa.Chyba byłam za bardzo przyjęta.Nadal się na siebie patrzymy.  Tylko teraz po takim czasie myślę że on mnie nie chce. Zeszłam mu z oczu nie chce go drażnić swoim widokiem ale może się myle,czekam na jego krok ja mu pokazałam co czuje widzi to w moich oczach. Będę czekać to facet ma zdobyć kobietę .Ale list wysłałam (kiedyś)😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XoR
25 minut temu, Gość gosc napisał:

Downie dla kobiety najważniejsze są emocje i miłość do faceta a nie twoja glizda

bez "glizdy" do końca życia dasz radę? jak bogaty mąż nie będzie miał glizdy to prędzej czy później u kochanka jej poszukasz... a rozwód nigdy nie jest ze stratą dla kobiety,  zawsze połowa się należy, wasze zawsze na górze, więc łaskawie nie pierdziel o emocjach. 

Jak jest kasa to najpierw są ochy i achy, a potem kopniak w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość K4k napisał:

Kosmos jakiś, czy wszyscy zdziczeli i nie mają normalnych ludzkich odruchów? 

na pewno nie Ci ktorzy tu przebywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XoR
10 minut temu, Gość XJx napisał:

Ja napisalam tak z sympatii 2 lata temu ,bo on tylko patrzył . Tylko później przypomniałam sobie że się nie podpisałam 😄taka wtopa.Chyba byłam za bardzo przejęta.Nadal się na siebie patrzymy.  Tylko teraz po takim czasie myślę że on mnie nie chce. Zeszłam mu z oczu nie chce go drażnić swoim widokiem ale może się myle,czekam na jego krok ja mu pokazałam co czuje widzi to w moich oczach. Będę czekać to facet ma zdobyć kobietę .Ale list wysłałam (kiedyś)😉

bez podpisu, trochę szkoda... 

"widzi to wTwoich oczach" wg Ciebie tak,  ale czy on ma takie same odczucia?  nie możesz wiedzieć,  bo nie znasz jego myśli ;) 

bedziecie tak czekać aż osiwiejecie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XoR
15 minut temu, Gość XJx napisał:

[...] Będę czekać to facet ma zdobyć kobietę [...] 

bzdura, atakuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XoR
4 minuty temu, Gość XJx napisał:

Ja napisalam tak z sympatii 2 lata temu ,bo on tylko patrzył . Tylko później przypomniałam sobie że się nie podpisałam 😄taka wtopa.Chyba byłam za bardzo przejęta.Nadal się na siebie patrzymy.  Tylko teraz po takim czasie myślę że on mnie nie chce. Zeszłam mu z oczu nie chce go drażnić swoim widokiem ale może się myle,czekam na jego krok ja mu pokazałam co czuje widzi to w moich oczach. Będę czekać to facet ma zdobyć kobietę .Ale list wysłałam (kiedyś)😉

bez podpisu, trochę szkoda... 

"widzi to wTwoich oczach" wg Ciebie tak,  ale czy on ma takie same odczucia?  nie możesz wiedzieć,  bo nie znasz jego myśli ;) 

bedziecie tak czekać aż osiwiejecie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
1 godzinę temu, Gość XoR napisał:

guano prawda, równouprawnienie jest

 

a gotujesz i sprzatasz na podział z kobietą? Rownouprawnienie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajchiwo

Od wieków było tak ,że kobieta daje sygnał ,a facet ten sygnał odbiera i dalej to on prowadzi taniec . Teraz facet nie ma tak prosto ,zaczęły się gierki podpatrzone w serialach tv -media kreują nas i tworzą nas i nasze wyobrażenia o płci przeciwnej . Nie jest łatwo ,a trochę bezczelne w tym wszystkim jest wymagać od faceta -tak ,konstrukcji prostej 🙂  - aby połapał się w tym wszystkim . Masz oko na faceta ,wiesz ,że masz szansę bo jest sam ,bo widac ,że przypadkowo he he kręci się często niedaleko ,to atakuj na kobiecy subtelny sposób -ale tylko początek,potem facet ma prowadzić tango ,ułatw mu tylko początek ,a skorzystacie oboje . Nie ma obrazy i fochów gdy nie wyjdzie -dorośli ludzie pośmieją się z tego i tyle . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Miałeś czas by zaproponować jej coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zabawiałes się nią i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdajesz sobie

sprawę z obecnego standardu piękna? :D:D:D 

dlatego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ona nie napiszę już, bo taka znajomością jak dotychczas i brakiem finału nie jest zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Może się wstydzi? Nie chce się narzucać? 

Napisanie do kogoś to rzekome narzucanie? Przecież to jakieś brednie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×