Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Dlaczego kobieta nie napisze do faceta pierwsza jeśli on jej się podoba

Polecane posty

Gość Gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie napisze, bo to facet powinien pierwszy

A jak facetowi się nie chce. to po co jej taki facet oferma i olewacz

Kolejna kafeteryjna królewna z drewna. Ile was jeszcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość Peter35 napisał:

Faceci to generalnie zdobywcy. Lubią kobietę zdobywać, gonić króliczka.  A jeśli baba za nim lata, to może co najwyżej skorzystać na raz, czy dwa do łóżka, ale poważnie jej traktować ni będzie. Oczywiście mówiy tu  o mężczyznach, a nie piz...ach , którzy wstydzą się zagadać do laski i czekają aż ona to zrobi pierwsza. 

Mogłabyś lala nie udawać faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość XJx napisał:

Ja napisalam tak z sympatii 2 lata temu ,bo on tylko patrzył . Tylko później przypomniałam sobie że się nie podpisałam 😄taka wtopa.Chyba byłam za bardzo przyjęta.Nadal się na siebie patrzymy.  Tylko teraz po takim czasie myślę że on mnie nie chce. Zeszłam mu z oczu nie chce go drażnić swoim widokiem ale może się myle,czekam na jego krok ja mu pokazałam co czuje widzi to w moich oczach. Będę czekać to facet ma zdobyć kobietę .Ale list wysłałam (kiedyś)😉

to się będziecie na siebie tak patrzeć do końca świata, to raczej już pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste i oczywiste.
15 godzin temu, Gość pajchiwo napisał:

Od wieków było tak ,że kobieta daje sygnał ,a facet ten sygnał odbiera i dalej to on prowadzi taniec . Teraz facet nie ma tak prosto ,zaczęły się gierki podpatrzone w serialach tv -media kreują nas i tworzą nas i nasze wyobrażenia o płci przeciwnej . Nie jest łatwo ,a trochę bezczelne w tym wszystkim jest wymagać od faceta -tak ,konstrukcji prostej 🙂  - aby połapał się w tym wszystkim . Masz oko na faceta ,wiesz ,że masz szansę bo jest sam ,bo widac ,że przypadkowo he he kręci się często niedaleko ,to atakuj na kobiecy subtelny sposób -ale tylko początek,potem facet ma prowadzić tango ,ułatw mu tylko początek ,a skorzystacie oboje . Nie ma obrazy i fochów gdy nie wyjdzie -dorośli ludzie pośmieją się z tego i tyle . 

Jak ma wyglądać taki początek według ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość gość gość napisał:

a gotujesz i sprzatasz na podział z kobietą? Rownouprawnienie jest

a ty jeździsz z autem do naprawy albo naprawiasz rzeczy w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mogłabyś lala nie udawać faceta?

A ty mógłbyś uwierzyć że nie wszyscy mężczyźni to cioty i ídioci wyzywajacy kobiety od drzewna i lal? Życie toczy się poza kafeteria jeśli nie wiesz to ci przypominam. Tam ludzie zachowują się tak jak należy a tutaj zbiorowisko dziwolagow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Proste i oczywiste. napisał:

Jak ma wyglądać taki początek według ciebie? 

Podchodzisz i mówisz: cześć, jest Ania czy tam Magda i dalej to już pójdzie jak z płatka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty mógłbyś uwierzyć że nie wszyscy mężczyźni to cioty i ídioci wyzywajacy kobiety od drzewna i lal? Życie toczy się poza kafeteria jeśli nie wiesz to ci przypominam. Tam ludzie zachowują się tak jak należy a tutaj zbiorowisko dziwolagow. 

A ty mogłabyś uwierzyć, że nie wszystkie kobiety to ciotki i ...ki narzucające facetom jak mają się zachowywać, i że potrafią wziąć sprawy w swoje ręce i korona im jakoś z głowy nie spada? Życie toczy się poza kafeteria jeśli nie wiesz to ci przypominam. Tam ludzie zachowują się tak jak należy a tutaj zbiorowisko żeńskich dziwolągów i nadętych, roszczeniowych królewien z drewna.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A ty mogłabyś uwierzyć, że nie wszystkie kobiety to ciotki i ...ki narzucające facetom jak mają się zachowywać, i że potrafią wziąć sprawy w swoje ręce i korona im jakoś z głowy nie spada? Życie toczy się poza kafeteria jeśli nie wiesz to ci przypominam. Tam ludzie zachowują się tak jak należy a tutaj zbiorowisko żeńskich dziwolągów i nadętych, roszczeniowych królewien z drewna.  

Masz jakąś obsesję powtarzania za kimś? Może pojmij również to że nie każda kobieta to odważny wamp który bez kompleksów bierze co chce i zagaduje do każdego? Dlaczego każda która ma z tym problem wyzywasz od klod? Lepiej ci? Ty raczej też księciem ze złota nie jesteś skoro tkwisz na tym nedznym forum wyzywajac baby tak ze może zbastuj następnym razem zanim wyda ci się że jestes samcem alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A ty mógłbyś uwierzyć że nie wszyscy mężczyźni to cioty i ídioci wyzywajacy kobiety od drzewna i lal? Życie toczy się poza kafeteria jeśli nie wiesz to ci przypominam. Tam ludzie zachowują się tak jak należy a tutaj zbiorowisko dziwolagow. 

a, to ty się podszyłaś, tak? spoko sobie ksywkę nawet wymyśliłaś, tylko po słowach i stylu od razu widać że to roszczeniowa kobieta pisała, popracuj nad stylem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty mogłabyś uwierzyć, że nie wszystkie kobiety to ciotki i ...ki narzucające facetom jak mają się zachowywać, i że potrafią wziąć sprawy w swoje ręce i korona im jakoś z głowy nie spada? Życie toczy się poza kafeteria jeśli nie wiesz to ci przypominam. Tam ludzie zachowują się tak jak należy a tutaj zbiorowisko żeńskich dziwolągów i nadętych, roszczeniowych królewien z drewna.  

tylko...faceci podświadomie cenią tylko te kobiety,które sami zagadali,swoim wysiłkiem kołku. To że Ty czekasz aż życie obróci się o 180 stopni i do Ciebie,co nie powinno być,zagada i poderwie kobieta,bo sam jestes cio....ta i swoich spraw jako facet nie umiesz załatwiać nie znaczy że to jest DOBRZE. Nie! Wcale nie jest dobrze jak to kobieta bierze inicjatywę! To przeciez wbrew dawnym zasadom! Skoro tak się zamieniamy,wy gotujcie i sprzatajcie,wy i tak mało zarabiacie to tam nic się nie zmieni jak nie będziecie pracować. Eh Ci kafeteryjni chłopcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Masz jakąś obsesję powtarzania za kimś? Może pojmij również to że nie każda kobieta to odważny wamp który bez kompleksów bierze co chce i zagaduje do każdego? Dlaczego każda która ma z tym problem wyzywasz od klod? Lepiej ci? Ty raczej też księciem ze złota nie jesteś skoro tkwisz na tym nedznym forum wyzywajac baby tak ze może zbastuj następnym razem zanim wyda ci się że jestes samcem alfa.

Lala, może pojmij również to że nie każdy facet to jakiś rzekomy "zdobywca" (wymysł leniwych i roszczeniowych bab)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość gość napisał:

tylko...faceci podświadomie cenią tylko te kobiety,które sami zagadali,swoim wysiłkiem kołku. To że Ty czekasz aż życie obróci się o 180 stopni i do Ciebie,co nie powinno być,zagada i poderwie kobieta,bo sam jestes cio....ta i swoich spraw jako facet nie umiesz załatwiać nie znaczy że to jest DOBRZE. Nie! Wcale nie jest dobrze jak to kobieta bierze inicjatywę! To przeciez wbrew dawnym zasadom! Skoro tak się zamieniamy,wy gotujcie i sprzatajcie,wy i tak mało zarabiacie to tam nic się nie zmieni jak nie będziecie pracować. Eh Ci kafeteryjni chłopcy...

tylko...kobiety podświadomie cenią tylko tych mężczyzn,  których same zagadały swoim wysiłkiem kołko. To że ty czekasz aż życie obróci się o 180 stopni i do ciebie,co nie powinno być ,zagada i poderwie facet, bo sama jesteś cio....ta i swoich spraw jako kobieta nie umiesz załatwiać nie znaczy że to jest DOBRZE. Nie! Wcale nie jest dobrze jak to facet bierze inicjatywę! Wy i tak mało zarabiacie to tam nic się nie zmieni jak nie będziecie pracować. Eh te kafeteryjne dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

a, to ty się podszyłaś, tak? spoko sobie ksywkę nawet wymyśliłaś, tylko po słowach i stylu od razu widać że to roszczeniowa kobieta pisała, popracuj nad stylem 🙂

Styl akurat mam dobry. Nie mam potrzeby podszywania się w tym momencie. Żal mi cie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Lala, może pojmij również to że nie każdy facet to jakiś rzekomy "zdobywca" (wymysł leniwych i roszczeniowych bab)? 

Lala zostaw sobie dla swojej starej siostry czy kogokolwiek bo ja nie mam w zwyczaju się spoufalac z takimi ludźmi jak ty. Wiem że nie każdy jest zdobywcą ale to nie zmienia faktu że jak świat światem facet zabiegał o kobietę a nie odwrotnie. Lenistwo i roszczeniowosc nie ma nic do rzeczy ale nie wiem po co ja ci to tłumaczę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Styl akurat mam dobry. Nie mam potrzeby podszywania się w tym momencie. Żal mi cie. 

Styl gdy się podszywasz pod faceta masz fatalny. Żal mi cię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

tylko...kobiety podświadomie cenią tylko tych mężczyzn,  których same zagadały swoim wysiłkiem kołko. To że ty czekasz aż życie obróci się o 180 stopni i do ciebie,co nie powinno być ,zagada i poderwie facet, bo sama jesteś cio....ta i swoich spraw jako kobieta nie umiesz załatwiać nie znaczy że to jest DOBRZE. Nie! Wcale nie jest dobrze jak to facet bierze inicjatywę! Wy i tak mało zarabiacie to tam nic się nie zmieni jak nie będziecie pracować. Eh te kafeteryjne dziewczynki...

to tak nie działa.  Coś Ci nie wyszło biedny chłopczyku. W sumie Ci  i Tobie podobnym wspólczuję. Wiesz dlaczego? Bo Ci PRAWDZIWI mężczyźni znajdują fajne partnerki i nie maja problemu zagadać i dlatego im sie układa. Ale Wy tu na kafe,Ci co liczycie że kobieta nie może mieć wymagań, ale będzie robić niemal wszystko w tym zagadywanie i podrywanie co powinno być zadaniem MĘŻCZYZNY,bo od wieków tak było to poprostu zginiecie płacząc i wypisując jaka to kobieta zła feee bo mi szansy nie dała. Kur.....a,do mnie na imprezie podszedł facet,postawił drinka i tak leci 5 rok w związku :) Bo to jest normalny facet a nie pisdda czekająca w kącie na krok dziewczyny. Bo po co miałabym szukać faceta skoro wszystko muszę robić sama? No właśnie. A Ty co masz? Kolejny rok Ci leci czekając na kobietę,która zagada? Hah. Może i taka zagada,ale ona już nie jest kobieca więc wiesz..A wiele tu było wątków kobiet,które pisały że zagadały i nic nie wyszło albo facet kobietę która zagadała wykorzystał raz drugi i kop w dupę bo jej nie cenił. Naprawdę...bardzo ale to bardzo mocno Ci i Tobie podobnym współczuję...naprawdę. Wróżę samotnosć po horyzont...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Lala zostaw sobie dla swojej starej siostry czy kogokolwiek bo ja nie mam w zwyczaju się spoufalac z takimi ludźmi jak ty. Wiem że nie każdy jest zdobywcą ale to nie zmienia faktu że jak świat światem facet zabiegał o kobietę a nie odwrotnie. Lenistwo i roszczeniowosc nie ma nic do rzeczy ale nie wiem po co ja ci to tłumaczę. 

Nikt się z tobą nie spoufala lala. Jak świat światem przez wieki kobiety np. prały w rzece albo musiały być posłuszne mężowi. Pierzesz w rzece? Jesteś posłuszna facetowi? Przecież tak było "jak świat światem"? Problem z dzisiejszymi królewnami z drewna polega na tym, że równouprawnienie traktują wybiórczo tylko tam gdzie im pasuje. Halo, pobudka królewny, mamy 2020 rok, to nie średniowiecze.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Styl gdy się podszywasz pod faceta masz fatalny. Żal mi cię. 

A w którym momencie deklu podszywam się w tym temacie pod faceta? Wiem co robić gdybym chciała zmienić płeć. Nic nie wnosisz do dyskusji więc po co morda klapiesz leszczu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Lala zostaw sobie dla swojej starej siostry czy kogokolwiek bo ja nie mam w zwyczaju się spoufalac z takimi ludźmi jak ty. Wiem że nie każdy jest zdobywcą ale to nie zmienia faktu że jak świat światem facet zabiegał o kobietę a nie odwrotnie. Lenistwo i roszczeniowosc nie ma nic do rzeczy ale nie wiem po co ja ci to tłumaczę. 

Mężczyzna zabiega o kobietę, jak mu zależy. Nie zabiega, nie zależy mu. Nie ma co roztrząsać. Takie są fakty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nikt się z tobą nie spoufala lala. Jak świat światem przez wieki kobiety np. prały w rzece albo musiały być posłuszne mężowi. Pierzesz w rzece? Jesteś posłuszna facetowi? Przecież tak było "jak świat światem"? Problem z dzisiejszymi królewnami z drewna polega na tym, że równouprawnienie traktują wybiórczo tylko tam gdzie im pasuje. Halo, pobudka królewny, mamy 2020 rok, to nie średniowiecze.  

Ale ja męska lalo nie wojuje za równouprawnieniem ani nie jestem feministka. Choć oczywiście popieram normalne traktowanie kobiet a to już raczej podstawa dla człowieka a nie równouprawnienie o którym zawsze taka pízda jak ty wspomina przy tego typu tematach. Nie ma komu być posłusznym w dzisiejszych czasach i to jest problem. I skończ z tym profesjonalnym lala bo to nie jest tania dyskoteka która preferujesz. Ośmieszasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nikt się z tobą nie spoufala lala. Jak świat światem przez wieki kobiety np. prały w rzece albo musiały być posłuszne mężowi. Pierzesz w rzece? Jesteś posłuszna facetowi? Przecież tak było "jak świat światem"? Problem z dzisiejszymi królewnami z drewna polega na tym, że równouprawnienie traktują wybiórczo tylko tam gdzie im pasuje. Halo, pobudka królewny, mamy 2020 rok, to nie średniowiecze.  

to właśnie wy tak robicie. Naprawdę dałny liczycie że kobieta ma zagadywać??? Nie macie w sobie czegoś takiego,tego uczucia że to Wy zagadacie bo jesteście facetami? Po co mi taki ciot...a jak Ty??? To wcale nie będzie z Ciebie żaden dobry partner bo jak widac na inicjatywę i decydować dajecie partnerce,kobiecie. Kur...a! Jakie dałny z tych facetów na kafe! xD Dobrze że ja się wokół obracam tych normalnych. Gdyby nie oni nie wiedziałabym kim jest mężczyzna. Ciot i zlęknionych pissd żadna kobieta nie potrzebuje. Gdyby tak było szukałaby geja.Oni ponoć wrażliwsi,mają styl i charakter kobiecy to wiesz,zagadac wtedy można :)g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość K4k napisał:

Mężczyzna zabiega o kobietę, jak mu zależy. Nie zabiega, nie zależy mu. Nie ma co roztrząsać. Takie są fakty. 

Znam te fakty. Nic nie odkryłas. Ty się osmieszasz na tym forum po latasz i się podlizujesz jakiemuś K. który ma na ciebie wyebane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość gość napisał:

to tak nie działa.  Coś Ci nie wyszło biedny chłopczyku. W sumie Ci  i Tobie podobnym wspólczuję. Wiesz dlaczego? Bo Ci PRAWDZIWI mężczyźni znajdują fajne partnerki i nie maja problemu zagadać i dlatego im sie układa. Ale Wy tu na kafe,Ci co liczycie że kobieta nie może mieć wymagań, ale będzie robić niemal wszystko w tym zagadywanie i podrywanie co powinno być zadaniem MĘŻCZYZNY,bo od wieków tak było to poprostu zginiecie płacząc i wypisując jaka to kobieta zła feee bo mi szansy nie dała. Kur.....a,do mnie na imprezie podszedł facet,postawił drinka i tak leci 5 rok w związku 🙂 Bo to jest normalny facet a nie pisdda czekająca w kącie na krok dziewczyny. Bo po co miałabym szukać faceta skoro wszystko muszę robić sama? No właśnie. A Ty co masz? Kolejny rok Ci leci czekając na kobietę,która zagada? Hah. Może i taka zagada,ale ona już nie jest kobieca więc wiesz..A wiele tu było wątków kobiet,które pisały że zagadały i nic nie wyszło albo facet kobietę która zagadała wykorzystał raz drugi i kop w dupę bo jej nie cenił. Naprawdę...bardzo ale to bardzo mocno Ci i Tobie podobnym współczuję...naprawdę. Wróżę samotnosć po horyzont...

to tak nie działa.  Coś ci nie wyszło biedna dziewczynko. W sumie ci  i tobie podobnym wspólczuję. Wiesz dlaczego? Bo te PRAWDZIWE kobiety znajdują fajnych partnerów i nie maja problemu zagadać i dlatego im sie układa. Ale wy tu na kafe, te co liczycie że facet nie może mieć wymagań, ale będzie robić niemal wszystko w tym zagadywanie i podrywanie, co bez problemu  może zrobić też kobieta, bo mamy 21 wiek, to po prostu zginiecie płacząc i wypisując jaki to facet zły feee bo mi szansy nie dał. Kur.....a, do mnie na imprezie podeszła dziewczyna (korona jej z głowy nie spadła), zagadała i  i tak leci 5 rok w związku :) Bo to jest normalna kobieta a nie pisdda czekająca w kącie na krok chłopaka. Bo po co miałbym szukać kobiety skoro wszystko muszę robić sam? No właśnie. A ty co masz? Kolejny rok ci leci czekając na faceta, który zagada? Hah. Może i taka zagada, ale on już nie jest męski więc wiesz..A wiele tu było wątków facetów, którzy pisali, że zagadali i nic nie wyszło albo kobieta faceta który zagadał wykorzystała raz drugi i kop w dupę bo go  nie ceniła. Naprawdę...bardzo ale to bardzo mocno ci i tobie podobnym współczuję...naprawdę. Wróżę samotność po horyzont...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A w którym momencie deklu podszywam się w tym temacie pod faceta? Wiem co robić gdybym chciała zmienić płeć. Nic nie wnosisz do dyskusji więc po co morda klapiesz leszczu? 

Wulgarna wieśniara z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

to tak nie działa.  Coś ci nie wyszło biedna dziewczynko. W sumie ci  i tobie podobnym wspólczuję. Wiesz dlaczego? Bo te PRAWDZIWE kobiety znajdują fajnych partnerów i nie maja problemu zagadać i dlatego im sie układa. Ale wy tu na kafe, te co liczycie że facet nie może mieć wymagań, ale będzie robić niemal wszystko w tym zagadywanie i podrywanie, co bez problemu  może zrobić też kobieta, bo mamy 21 wiek, to po prostu zginiecie płacząc i wypisując jaki to facet zły feee bo mi szansy nie dał. Kur.....a, do mnie na imprezie podeszła dziewczyna (korona jej z głowy nie spadła), zagadała i  i tak leci 5 rok w związku :) Bo to jest normalna kobieta a nie pisdda czekająca w kącie na krok chłopaka. Bo po co miałbym szukać kobiety skoro wszystko muszę robić sam? No właśnie. A ty co masz? Kolejny rok ci leci czekając na faceta, który zagada? Hah. Może i taka zagada, ale on już nie jest męski więc wiesz..A wiele tu było wątków facetów, którzy pisali, że zagadali i nic nie wyszło albo kobieta faceta który zagadał wykorzystała raz drugi i kop w dupę bo go  nie ceniła. Naprawdę...bardzo ale to bardzo mocno ci i tobie podobnym współczuję...naprawdę. Wróżę samotność po horyzont...

po co odwracasz moje słowa skoro to tak komicznie wygląda? xDD ja pier...le  gorzej niż z dzieciakami z przedszkola....zabijcie mnie proszę bo nie ma tu normalnych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wulgarna wieśniara z ciebie.

Wiem i co w związku z tym? Myślisz że mnie rusza coś takiego? Daruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Znam te fakty. Nic nie odkryłas. Ty się osmieszasz na tym forum po latasz i się podlizujesz jakiemuś K. który ma na ciebie wyebane. 

Nikomu się nie podlizuje. Zdrowi ludzie okazują innym uczucia. Nie ma w tym nic złego. W przeciwieństwie do bezpodstawne atakowania kogoś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość K4k napisał:

Mężczyzna zabiega o kobietę, jak mu zależy. Nie zabiega, nie zależy mu. Nie ma co roztrząsać. Takie są fakty. 

Kobieta zabiega o mężczyznę, jak jej zależy. Nie zabiega, nie zależy jej. Nie ma co roztrząsać. Takie są fakty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jasneee...fajni faceci albo sa zajeci albo moga przybierac w setkach lepszych (probowalam - zostalam splawiona)...podryw ze strony kobiety moze podobac sie jedynie skrajnie niesmialym facetom...a ci skrajnie niesmiali faceci sa niesmiali bo sa nieatrakcyjni (przystojny, wyksztalcony i bogaty nie bylby niesmialy) a nieatrakcyjnych kobiety nie chca podrywac bo i po co im takie ciamajdy. I kolko sie zamyka. 

Dokładnie! 100% prawdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×